فیت تایم شکم : فیتنس حرفه ای

فیت تایم شکم : فیتنس حرفه ای

نسخهٔ ۱.۳
۵۰۰۰ تومان
نصب +۵۰
دسته‌بندی تناسب اندام
حجم ۲۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۶ فروردین ۱۳۹۷
فیت تایم شکم : فیتنس حرفه ای

فیت تایم شکم : فیتنس حرفه ای

اف پاور مود فیتنس
نسخهٔ ۱.۳
۵۰۰۰ تومان
نصب +۵۰
دسته‌بندی تناسب اندام
حجم ۲۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۶ فروردین ۱۳۹۷
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

تمام تمرینات این اپلیکیشن شامل آموزش ویدیویی میباشند.


تمرینات شکم در اف پاور مود فیتنس به شکل استپ بندی ارائه شده که تاثیر بیشتری را بر روی بدن شما خواهد گذاشت.


شما میتوانید به کمک مجموعه کامل حرکات ورزشی بروز و موثر درون اپ، تمام تمریناتی را که توسط مربی ورزشی شما و یا شخص خودتان تهیه شده را هم درون اپ از طریق بخش شخصی سازی ذخیره کنید.


سیستم F Power Mode Fitness :

برنامه 79 روزه به شما کمک میکنه قهرمان درونت رو بیدار کنی. این سیستم ورزشی آمده است که به طریق بسیار دقیق بدن شما رو به چالش بکشه که بتواند توانایی های نهفته ی خود را نشان دهد.
در ابتدا شما برنامه 70 روزه رو انجام میدهید و زمانی که این قسمت به پایان رساندید به سراغ برنامه ی 9 روزه میروید. تمرینات نیاز به هیچگونه وسیله ورزشی ندارد، پس تنها چیزی که نیاز دارید زمینی هست که بر روی بایستید و اراده ایی که بتوانید با آن با گرانش زمین غلبه کنید.


 


-امکانات اپ :
 


1. وجود برنامه 70 روزه  با حدود 70 حرکت ورزشی متفاوت برای افراد با فرم های متفاوت بدنی(به این صورت که هر فرد میتواند بر اساس Body Type خود برنامه زمانی خود را انتخاب کند که کمک میکند همه افراد در هر سطحی بتوانند از این اپ ورزشی استفاده کامل را ببرند.).

2. وجود برنامه 9 روزه فشرده برای افرادی که برنامه 70 روزه را تمام کرده اند.


3. وجود دو برنامه جداگانه برای تقویت و شکل دهی بیشتر عضلات  مناطق خاصی از بدن (پهلو ها و زیر شکم) که خود دارای برنامه هفتگی جداگانه برای فرم های بدنی متفاوت است.


4.  امکان ساخت برنامه حرکتی و زمانی توسط خود شما بدون محدودیت تعداد.


5. امکان مشاهده میزان پیشرفت خود بر روی نمودار


6.امکان یادداشت برداری و ذخیره آنها بر اساس میزان اهمیت آنها


7. برای انجام حرکات ورزشی نیازی به وسیله ورزشی نخواهید داشت، به همین دلیل میتوانید در هرجایی که دوست داشتید تمرینات ورزشی خود را انجام دهید.


8. کمترین میزان مصرف باتری، پس با خیال راحت میتوانید تمرینات خود را انجام دهید.


 


سوزاندن چربی های شکم یکی از سخت ترین کارها در ورزش فیتنس میباشد. تمرینات به تنهایی برای انجام این کار کافی نیست و تغذیه شما نیز مهم است.


مقدار مصرف چربی و کربوهیدرات ها بر انجام این کار تاثیر گذار است. ممکن است شما حتی با انجام تمرینات شکم نه تنها شکم خود را لاغر تر کنید بلکه شکم و پهلوهای چاق تری پیدا کنید و این به این دلیل است که هنگام انجام تمرینات شکم ، چربی ها به پهلوی شما رانده میشوند و در آنجا انباشته میشوند.


با تمرینات صحیح و مناسب و همچنین تغذیه مناسبِ بدنتان میتوانید به طرز چشمگیری از چربی های شکم خود بکاهید. تمرینات و استپ های این اپلیکیشن به شکلی طراحی شده اند که فشار مناسبی را به بدن شما وارد میکنند. به یاد داشته باشید که مدت زمان و شدت تمرین، تاثیر بسیار زیادی بر سوزاندن چربی های شکم دارند.

نظرات کاربران - ۱ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
majid
majid
۱۳۹۷/۰۲/۳۰
من میخواهم تمریناتم را شروع کنم.. آیا میتوانم هم زمان با این دوره دوره تمرینات بالا تنه رو هم کار کنم؟