بازی آموزشی کودکان (وسایل نقلیه)

بازی آموزشی کودکان (وسایل نقلیه)

نسخه ۱.۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰۰
نصب فعال
کودک
دسته
۷
مگابایت
حجم

بازی آموزش اشیاء برای کودکان

باسپاس از حمایت و استقبال شما عزیزان.


تو کودک نابغه من(یادگیری وسایل نقلیه)  : 

•   می تونی با تصاویر و دیکته وسایل نقلیه آشنا بشی

•    می تونی تلفظ و دیکته وسایل نقلیه رو به فارسی و انگلیسی یاد بگیری

•   با بازی و سوال و جواب کلمات رو تمرین کنی و به خاطر بسپاری


این مجموعه از سری مجموعه های کودک نابغه من است که برای آموزش وسایل نقلیه به کوچولوهای عزیز شما طراحی و تولید شده و به جرات می توان گفت که در میان برنامه های مشابه خود، در بازار هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ تاثیر گذاری بی رقیب است.

در این برنامه کودک شما ابتدا از طریق فلش کارتهای موجود در این مجموعه با تصاویر و نام فارسی و انگلیسی وسایل نقلیه هم از طریق دیداری و هم از طریق شنیداری کاملا آشنا می گردد.

کارکرد برنامه به این صورت است که در ابتدا به جهت جلب توجه کودک در کلیه فلش کارتها از تصاویر کارتونی وسایل نقلیه استفاده شده است که با فشردن تصویر کارتونی، نام شیء به فارسی (دربخش فارسی) و انگلیسی(در بخش انگلیسی)   تلفظ، و به طور همزمان با دیکته آن به صورت دیداری آشنا می شود . با فشردن نام شیء نیز عکسهای واقعی وسایل نقلیه به نمایش در می آید که از اهمیت بالایی در یادگیری و آشنایی کامل و اصولی کودک با وسایل نقلیه برخوردار می باشد.از دیگر امکانات جالب توجه  این برنامه بازی با تصاویر و نام وسایل نقلیه در محیطی با گرافیک و موسیقی جذاب است  و در نهایت در بخشی دیگر سوالاتی با تلفظ نام وسایل نقلیه به دو زبان انگلیسی و فارسی و نمایش تصاویر کارتونی و واقعی وسایل نقلیه در قالبی جذاب و تاثیرگذار از کودک پرسیده می شود که نقش به سزایی در تثبیت کامل تصاویر و نام وسایل نقلیه در حافظه کودک دارا می باشد.

کلمات کلیدی:

بازی کودکان ، آموزش کودک ، آموزش وسایل نقلیه ، یادگیری وسایل نقلیه، آموزش انگلیسی ، آموزش انگلیسی کودکان ، کودکانه ، آموزش فارسی انگلیسی ، ، vehicles, childs , children , learning ,english learning , vehicles in english , vehicles english

logo-enamad logo-samandehi