جورچین (حیوانات)

جورچین (حیوانات)

نسخهٔ ۱.۵
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی کودک
حجم ۱۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۴ مرداد ۱۳۹۷
جورچین (حیوانات)

جورچین (حیوانات)

گروه نرم افزاری الفبا
نسخهٔ ۱.۵
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی کودک
حجم ۱۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۴ مرداد ۱۳۹۷
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

جورچین (حیوانات) بازی آموزشی برای کودکان در گروه‌های سنی مخلتف.

بازی جورچین (حیوانات) در اصل طرح یک پازله که شما باید بتوانید اونو کامل کنید. نام حیوان به زبان مورد علاقه تون را یاد می‌گیرید و  با صدای آن حیوان آشنا می‌شوید.

این بازی آموزشی دارای 84 مرحله (حیوان متفاوت) می‌باشد که برای نمونه یک فصل مخلوط از 12 تصویر به صورت 2 تکه ای، 3 تکه ای و ... الی 8 تکه ای وجود داره و که با ارتقای برنامه 84 مرحله می‌شود.

پازل‌ها می‌توانند به عنوان ابزارهای کمک آموزشی به کار بروند. استفاده از پازل‌هایی با طرح حیوانات و موجودات زنده در یادگیری شکل و نام حیوانات برای کودکان بسیار مؤثر است. از پازل‌ها برای آموزش حروف و جمله سازی به کودکان نوآموز نیز استفاده می‌شود. گفته می‌شود چیدن جورچین یکی از روش‌های مؤثر در کاهش استرس و افسردگی است و در پیشگیری از آلزایمر نیز مؤثر است. جورچین یا پازل نوعی وسیله سرگرمی است که در آن بازیکن قطعات کوچک بریده شده (معمولاً مقوایی) را در کنار هم می‌چینند تا تصویر اولیه ساخته شود.

در این جا شما کافی است با قرار دادن قطعه‌های مختلف بدن حیوانات در کنار یکدیگر در قسمت کم رنگ شکل حیوان را کامل کنید و صدای حیوان مورد نظر را شنید و در انتها با نام آن حیوان به سه زبان آشنا شد.

نظرات کاربران - ۳۳۴ رأی
۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مریم
مریم
۱۳۹۷/۰۷/۰۴
خوبه
هادی
هادی
۱۳۹۷/۰۷/۱۹
عالیه
عالی
عالی
۱۳۹۴/۰۴/۳۰
خیلی عالی، مخصوصا قسمت اخر بازی وقتی که باید حیوانات رو جمع کنن و بریزن تو سبد ، خیلی ایده خوبیه و به بچه ها یاد میده که وسایلشونو جمع کنن😁