بازی آموزش کودک نابغه من (حیوانات)

بازی آموزش کودک نابغه من (حیوانات)

نسخه ۱.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱
هزار
نصب فعال
کودک
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

بازی آموزش حیوانات برای کودکان

این مجموعه از سری مجموعه های کودک نابغه من است که یک بازی فکری کودکانه برای آموزش حیوانات به کوچولوهای عزیز شما می باشد که در اصل یک بازی بچه گانه است که برای سرگرمی و آموزش کودکان طراحی و تولید شده  و به جرات می توان گفت که در میان برنامه های مشابه خود، در بازار هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ تاثیر گذاری بی رقیب است.

ویژگی های بازی: 

  • تلفظ فارسی و انگلیسی کلمات
  •  گرافیک جذاب
  • بخش پرسش و پاسخ به جهت به خاطر سپاری بهتر کلمات
  • آشنایی با دیکته لغات ( فارسی و انگلیسی )
  • افزایش هوش و حافظه  
  • بهبود دایره لغات
  • سرگرم کننده و آموزنده

در این برنامه کودک شما ابتدا از طریق فلش کارتهای موجود در این مجموعه با تصاویر و نام فارسی و انگلیسی حیوانات هم از طریق دیداری و هم از طریق شنیداری کاملا آشنا می گردد.

کارکرد برنامه به این صورت است که در ابتدا به جهت جلب توجه کودک در کلیه فلش کارتها از تصاویر کارتونی حیوانات استفاده شده است که با فشردن تصویر کارتونی،  نام حیوان به فارسی (دربخش فارسی) و انگلیسی(در بخش انگلیسی)   تلفظ، و به طور همزمان با دیکته آن به صورت دیداری آشنا می شود . با فشردن نام حیوان نیز تصاویر واقعی حیوانات به نمایش در می آید که از اهمیت بالایی در یادگیری و آشنایی کامل و اصولی کودک با حیوانات برخوردار می باشد.از دیگر امکانات جالب توجه  این برنامه بازی با تصاویر و نام حیوانات در محیطی با گرافیک و موسیقی جذاب است  و در نهایت در بخشی دیگر سوالاتی با تلفظ نام حیوانات به دو زبان انگلیسی و فارسی و نمایش تصاویر کارتونی و واقعی حیوانات در قالبی جذاب و تاثیرگذار از کودک پرسیده می شود که نقش به سزایی در تثبیت کامل تصاویر و نام حیوانات در حافظه کودک دارا می باشد.

کلمات کلیدی:

بازی کودکان ، آموزش کودک ، آموزش حیوانات ، یادگیری حیوانات ، آموزش انگلیسی ، آموزش انگلیسی کودکان ، کودکانه ، آموزش فارسی انگلیسی ، ، animals , childs , children , learning ,english learning , animals in english , animals englishlogo-enamad logo-samandehi