بازی کودک اشیا(آموزش کودک)

بازی کودک اشیا(آموزش کودک)

نسخهٔ ۱.۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰ هزار
نصب
کودک
دسته‌بندی
۸ مگابایت
حجم
بازی کودک اشیا(آموزش کودک)

بازی کودک اشیا(آموزش کودک)

یاشار حبیبی
نسخهٔ ۱.۱
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰ هزار
نصب
کودک
دسته‌بندی
۸ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

باسپاس از حمایت و استقبال شما عزیزان.

تو کودک نابغه من(یادگیری اشیاء)  : 
•   می تونی با تصاویر و دیکته اشیاء آشنا بشی
•    می تونی تلفظ و دیکته اشیاء رو به فارسی و انگلیسی یاد بگیری
•   با بازی و سوال و جواب کلمات رو تمرین کنی و به خاطر بسپاری

این مجموعه از سری مجموعه های کودک نابغه من است که برای آموزش اشیاء به کوچولوهای عزیز شما طراحی و تولید شده و به جرات می توان گفت که در میان برنامه های مشابه خود، در بازار هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ تاثیر گذاری بی رقیب است.

در این برنامه کودک شما ابتدا از طریق فلش کارتهای موجود در این مجموعه با تصاویر و نام فارسی و انگلیسی اشیاء هم از طریق دیداری و هم از طریق شنیداری کاملا آشنا می گردد.

کارکرد برنامه به این صورت است که در ابتدا به جهت جلب توجه کودک در کلیه فلش کارتها از تصاویر کارتونی اشیاء استفاده شده است که با فشردن تصویر کارتونی، نام شیء به فارسی (دربخش فارسی) و انگلیسی(در بخش انگلیسی)   تلفظ، و به طور همزمان با دیکته آن به صورت دیداری آشنا می شود . با فشردن نام شیء نیز عکسهای واقعی اشیاء به نمایش در می آید که از اهمیت بالایی در یادگیری و آشنایی کامل و اصولی کودک با اشیاء برخوردار می باشد.از دیگر امکانات جالب توجه  این برنامه بازی با تصاویر و نام اشیاء در محیطی با گرافیک و موسیقی جذاب است  و در نهایت در بخشی دیگر سوالاتی با تلفظ نام اشیاء به دو زبان انگلیسی و فارسی و نمایش تصاویر کارتونی و واقعی اشیاء در قالبی جذاب و تاثیرگذار از کودک پرسیده می شود که نقش به سزایی در تثبیت کامل تصاویر و نام اشیاء در حافظه کودک دارا می باشد.

کلمات کلیدی:

بازی کودکان ، آموزش کودک ، آموزش اشیاء، یادگیری اشیاء، آموزش انگلیسی ، آموزش انگلیسی کودکان ، کودکانه ، آموزش فارسی انگلیسی ، ، objects, childs , children , learning ,english learning , objects in english , objects english

نظرات کاربران - ۱۳۷ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
رادوین
رادوین
۱۳۹۸/۰۹/۲۶
خوبه
ترانه خسروی
ترانه خسروی
۱۴۰۱/۰۲/۲۹
عالی بود
(¯`·._) αzα∂eн (¯`·._)
(¯`·._) αzα∂eн (¯`·._)
۱۴۰۱/۰۲/۲۴
برای آموزش کودکان یکی دو ساله عالیه