Clash Royale

نصب‌های فعال ۱٬۰۰۰٬۰۰۰+
حجم ۹۴٫۵ مگابایت
نسخه 2.7.2
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

بازی جدید سازندگان کلش آو کلنز! در یک مبارزه همزمان با بازیکنان دیگر از قلعه‌های خود دفاع کنید و تلاش کنید تا قلعه‌های حریف را نابود سازید! مجموعه قهرمانان خود را تکمیل کنید و ارتقا ببخشید تا به مبارزه با پادشاه حریف بپردازید! همراه با شخصیت‌ها و توانایی‌های آشنا و جدید از دنیای بازی کلش آو کلنز به مبارزه با بازیکنان سراسر دنیا بروید!
توجه: برای انجام این بازی نیاز به اتصال اینترنت دارید!

ویژگی‌ها:

● با بازیکنان سراسر دنیا مبارزه کنید و غنایم آن‌ها را بدست آورید!

● صندوقچه‌های جایزه را مال خود کنید تا از درون آن‌ها کارت‌های جدید آزاد کنید!

● دست کارت‌های خود را بسازید تا با حریفانتان مقابله کنید!

● دوستان و نزدیکان خود را در مبارزات خصوصی به چالش بکشید!

تغییرات آخرین نسخه

قدم در جاده جام بگذار و برای جایزه بجنگ!

 • با معرفی جاده جام: شیوه جدید بازی 1 در مقابل 1 در Clash Royale!
 • جواهرات، کارت، شکلک و حتی بیشتر از این... در جاده جام!
 • مدل‌های بازی جدید: شکار اژدها، اکسیر گیری و دسته نبرد مگا!
 • کارت جدید: زلزله! ساختمون‌ها زیر قدرت این طلسم فرو می‌ریزن!
 • برای اطلاع از جزئیات این به‌روزرسانی بزرگ، روی اخبار Royale ضربه بزن!

دسترسی‌ها

 • خواندن کارت حافظه
 • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
 • com.google.android.finsky.permission.BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
 • خدمات پرداخت مارکت
 • کنترل لرزش
 • دریافت اطلاعات از اینترنت
 • com.supercell.clashroyale.permission.C2D_MESSAGE
 • پرداخت از طریق بازار
 • android.permission.FOREGROUND_SERVICE
 • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
 • اتصال به Wi-Fi و قطع اتصال از آن
 • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
 • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
 • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

آموزش و معرفی بازی موبایل Clash Royale | جالب،استراتژی،اعتیاد آور

عناصر طراحی بازی و گیم پلی آن بیشتر شبیه عنوان بزرگ این شرکت یعنی Clash of Clans میباشد در بازی شما با نیروهایی مانند “Giant,Goblin,Barbarian,P.E.K.K.A” روبرو هستید که همراه شما به میدان جنگ می آیند اما نحوه مبارزات به کل تغییر کرده شرح کوتاه آن را این چنین میتوان تعریف کرد که: یک طرف نقشه متعلق به قلمرو شماست و طرف دیگر دشمن شما قرار دارد شما با استفاده از کارت های خود به سمت مقر و ساختمان اصلی حریف پیش میروید و هر کدام از منطقه که به تصرف شما در بیاید میتوانید در آن جا با استفاده از کارت های خود نیروهارا پیاده کنید اما تاور هایی مانند Arena Tower از قلعه و Kings Tower محافظت خواهد کرد.

معرفی بازی کلش رویال (Clash Royal)

بازی استراتژیک جدید کمپانی سوپر سل، کلش رویال مانند کلش آف کلنز دارای جنگ های استراتژیک است. در این بازی سربازهای شما تعدادی کارت هستند که هر کارت یک نیروی جنگاور را در بر دارد. در هر جنگ شما میتوانید ۸ کارت را با خود ببرید، انتخاب درست کارت ها به شما شانس برنده شدن میدهد. با توجه به آنکه کارت ها احتیاج ندارند تا پیشتر آماده شوند و به زمین جنگ برده شوند، شما می توانید ساعت ها بدون وقفه و انتظار برای آماده شدن نیروهایتان، به بازی ادامه دهید.

شاهکاری دیگر از سوپرسل - بازی کلش رویال در ذره بین

کلش رویال مثل تمام بازی های کم حجم ژانر MOBA، در این بازی هم هدف ارسال نیروها به سمت سپاه دشمن برای تخریب برج ها و سرنگون کردن پادشاه آنهاست. همزمان با این کار هم باید از قلمرو پادشاهی خودتان با اتکای به جادو، بناهای دفاعی و سربازانی که در اختیار دارید محافظت کنید. با ذره بین همراه شوید تا به معرفی این بازی محبوب بپردازیم.

بررسی بازی کلش رویال: هر آن چیزی که بایستی بدانید

بازی کلش رویال که در اسمش نیز به عنوان کلش آف کلنز شبیه است، یک بازی آنلاین بوده که اصل بازی بر مبارزه‌های رودرو اما با شیوه‌ای متفاوت و صد البته جذاب استوار است. در ادامه نگاهی نزدیک‌تر به این بازی می‌اندازیم...

آموزش روش های متنوع برای پیروز شدن

در ادامه ما پس از معرفی و بررسی بخش های مختلف بازی، آموزش هایی برای اینکه بتوانید در نبردها بهتر باشید و پیروز شوید به شما معرفی خواهیم کرد.

راهنمای استراتژی های موثر Clash Royale؛ چگونه همیشه پیروز میدان باشیم؟

پس از موفقیت های اعجاب برانگیز کلش آف کلنز، سوپرسل دست به طراحی و عرضه ی یک بازی آنلاین دیگر برپایه ی همان بازی زده است. Clash Royale مانند دیگر عناوین این استودیو یک بازی استراتژیک اما این بار در سبک کارتی است. شاید در مواجهه اول با کلش رویال و دیدن شباهت های بصری آن با دیگر ساخته ی سوپر سل، یعنی کلش آف کلنز، فکر کنید با بازی مشابهی مواجه هستید، اما کلش رویال تنها مواردی را در ظاهر از برادر بزرگتر خود به ارث برده و پایه کلی بازی تفاوت هایی فاحش دارد.

کلش رویال : نقد و بررسی شاهکار جدید سوپرسل

کمپانی سوپرسل، بازی جدید دیگری به نام کلش رویال ( Clash Royale ) ساخته است که از سیستم گیم‌پلی منحصر به فردی بهره می‌برد و می‌تواند گیمر را ساعت‌ها به خود مشغول سازد. به گفته سوپرسل در ساخت و طراحی این بازی هیچ یک از دست‌اندرکاران کلش آف کلنز دستی نداشته و تیم ویژه و جداگانه‌ای برای ساخت و توسعه‌ی این بازی استخدام شده است. در ادامه با وان بات همراه باشید.

clash royal :بازی جدید شرکت سوپرسل

کلش رویال نام بازی جدید شرکت سوپرسل می باشد که به تازگی عرضه شده است . سوپرسل این بازی را به صورت غیر رسمی رونمایی کرد شما در این بازی با حریفتان به صورت مقابل روبرو میشوید و با فرستادن سرباز ها و نیروهایتان با قلعه مقابل رو در رو مبارزه می کنید .

بررسی و راهنمای جامع Clash Royal: اعتیادی جدید در راه است!

کمپانی محبوب و معروف سوپر سل که سابقا توانسته بود با انتشار بازی‌هایی در سبک استراتژیک مانند Clash of Clans، Boom Beach و Hayday بازار این سبک را در تسخیر خود داشته باشد، این بار نیز نوآوری دیگری را در عرصه بازی‌های استراتژیک عرضه کرد که شاید بتواند به منبع درآمد دیگری برای این کمپانی خوش‌فکر و خلاق تبدیل شود. آیا این بازی موفق ظاهر شده؟ با بررسی و همچنین راهنمای جامع کلش رویال همراه ما باشید.