Alien Creeps

Alien Creeps

نسخه ۲.۲۸.۵
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
هزار
نصب فعال
استراتژی
دسته
۹۸
مگابایت
حجم

در این بازی به وسیلهٔ برج‌های دفاعی از قلمروی خود حفاظت کنید. انفجار، حملات هوایی، شلیک توپ و... همه تنها در یک بازی! موجودات بیگانه را با برج‌های مراقبت پرقدرت خود نابود کنید. سلاح‌های خود را ارتقا دهید، نقشهٔ مناسب طراحی کنید و آمادهٔ اقدام باشید. ویژگی‌ها: - ۵۰ مرحله - ۳ حالت بازی مختلف - برج‌های جدید و امکان ارتقای سلاح‌ها - گرافیک جذاب - و...

در رسانه‌ها

معرفی بازی Alien Creeps TD؛ سقوط امپراطوری بیگانگان

استفاده از چند مسیر که بعد از کینگدام راش باب شد، تاثیر مثبت زیادی روی روند گیم پلی بازی های دفاع از قلعه گذاشت. Alien Creeps هم به خوبی از این ویژگی کمک گرفته است.

بررسی بازی Alien Creeps: دفاع با تمام توان!

بسیاری از گیمر‌ها با انجام بازی‌هایی در سبک دفاع از قلعه به‌راحتی معتاد آن‌ها شده و ساعت‌ها به بازی مشغول می‌شوند. استقبال زیاد از بازی‌های موجود در این سبک باعث شده تا هر روز شاهد تعداد بیشتری از آن‌ها در مارکت‌های اندرویدی باشیم که Alien Creeps یکی از هیجان‌انگیزترین و خوش ساخت‌ترین آن‌هاست.

بررسی بازی موبایل Alien Creeps

Alien Creeps به قوانین اساسی دفاع از قلعه پایبند است و قصد ندارد تغییر بزرگی در هسته‌ی اصلی گیم‌پلی این سبک ایجاد کند. باز هم با همان مسیرهای پرپیچ و خمی طرفیم که باید گوشه و کنار آن را با برج‌ها و ساختمان‌های دفاعی پرکنیم و جلوی رد شدن دشمن را از سمت دیگر صفحه بگیریم. اینکه یک بازی دفاع از قلعه چطور می‌تواند خودش را از میان ده‌ها بازی مشابه دیگر متمایز کند و با همین گیم‌پلیِ به ظاهر ساده کاری کند که در عین آشنا بودن برای مخاطب، به او تجربه‌ی جدیدی هم ارائه کند؛ هنر سازنده است که استودیوی اوت‌پلی توانسته به خوبی به آن نایل شود.

معرفی بازی موبایل Alien Creeps

معرفی و بررسی بازی موبایل Alien Creeps

logo-enamad logo-samandehi