تست سلامتی بدن

تست سلامتی بدن

نسخه ۱.۲
نصب از بازار
۴۰۰۰ تومان
+۱۰۰
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۳
مگابایت
حجم

مجموعه ای از جدیدترین مطالب پزشکی در مورد سلامتی و بعضی تست های حیاتی برای سلامت جسم. 10 تست حیاتی و مهم که با انجام دادنشون میتونین از بیماریهای مختلف پیشگیری کنین. اهمیت دادن به علائم ظاهری میتونه توی تشخیص خیلی از مشکلات جسمانی و نارسایی های مختلف کمکمون کنه. هر روز که از خواب بیدار میشین و توی آینه خودتون رو نگاه می کنین اگه یه کم به ظاهرتون دقت کنین میتونین بفهمین که آیا مشکلی دارین یا نه. با استفاده از این برنامه که شامل مطالب مفید در مورد اندام های حیاتی بدن میشه میتونین هر مشکلی رو که دارین خودتون متوجه بشین و بعد به دکتر تخصصی توی اون زمینه مراجعه کنین. مطالب پوشش داده شده تو این برنامه اصلی ترین مشکلات جسمی رو شامل میشن که اگه با دقت مطالب رو بخونین میتونین جلوی خیلی از مشکلات جسمی رو بگیرین.
مطالب موجود توی این برنامه شامل موارد زیر هستن:
- 10 تست حیاتی سلامت: با استفاده از نکته هایی که میتونین از ظاهر خودتون بهشون دست پیدا کنین مشکل بدنیتون رو تشخیص بدین. مثلاً آیا میدونستین که هر چی ساختار اثر انگشت بیشتر حالت حلقوی داشته باشه تا حالت منحنی، صاحب اون انگشت ها احتمالاً فشار خون بالایی داره. مطالب این 10 تست رو تا آخر بخونین.
- تشخیص سکته و ضربه مغزی: با انجام 3 تست مشهور و خیلی ساده میتونین تشخیص بدین که فرد دچار ضربه و یا سکته مغزی شده یا نه و به موقع به بیمارستان برسونیدش. حتما اون داستان مشهور رو شنیدین که زن و شوهری توی یه مهمونی بودن که مرد زمین میخوره و سرش به زمین اصابت می کنه اما چیزیش نمیشه و میگه که حالش خوبه. اونا وقتی به خونه میرسن مرد حالش به هم میخوره و فوت میکنه. اگه یه نفر توی اون مجلس این 3 تست رو انجام میداد قبل از اینکه دیر میشد میتونستن فرد رو به بیمارستان برسونن. شاید شما هم بتونین به وقتش از این نکته ها استفده کنین و جون یه نفرو نجات بدین
- تشخیص حمله قلبی: قلب هم مثل مغز یه عضو حیاتیه و اگه یه حمله قلبی زود تشخیص داده نشده میتونه به سکته قلبی و حتی مرگ منجر بشه. 12 تا عامل خیلی حیاتی در ارتباط با قلب وجود داره که پزشکان میگن باید حتما بهشون اهمیت بدین و ساده از کنارشون رد نشین. چه بسا بعضی از این علائم نشون دهنده حملات قلبی خفیف هستن که اگه ساده شمرده بشن میتونن باعث سکته قلبی بشن.
- سلامت کلیه، کبد، دستگاه تنفس، معده و روده ها: این بخش هم شامل دانستنی های کلی این اندام ها، وظایف، بیماریها و علائم مشکل داشتن و مواد غذایی مضر و مفید برای هر کدوم از این اعضا میشه.
با خوندن این برنامه خواهید دید که چقدر اطلاعات زیادی در مورد خودتون به دست میارین و میتونین تشخیص بدین که مشکل بدنتون چیه.

برای جمع آوری مطالب از منابع زیر استفاده شده:
http://www.allaboutyou.com
http://www.webmd.com
http://fa.wikipedia.org
http://tandorosti.akairan.com
http://www.dpiranshahr.blogfa.com
http://www.hidoctor.ir
http://www.mardoman.net
http://www.tebyan.net
http://www.loveyourliver.com.au/نظرات کاربران

amin
۱۳۹۳/۰۸/۱۸
عالی،بسیار ممنون