RAR
۱
میلیون
نصب فعال
ابزارها
دسته
۶
مگابایت
حجم

استخراج فایل‌های زیپ و فشرده!

فشرده‌سازی و یا استخراج فایل‌های فشرده و زیپ ٬ پشتیبانی از فرمت های RAR, ZIP, TAR, GZ, BZ2, XZ, 7z, ISO, ARJ

در رسانه‌ها

معرفی برنامه RAR (رار) – ابزار مدیریت فایل فشرده در اندروید

همانطور که احتمالا مطلع هستید، گوشی های اندرویدی به صورت پیش فرض قادر به اجرای فایل های فشرده نیستند و بدین منظور نیاز به یک اپلیکیشن جانبی خواهید داشت. برنامه های متعددی بدین منظور ارائه شده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به اپلیکیشن RAR (رار) اشاره کرد. اپلیکیشن رار (RAR) این امکان را فراهم آورده تا کاربران بتوانند به مدیریت و استخراج فایل های فشرده بپردازند و یا از طریق این برنامه نسبت به فشرده سازی فایل ها اقدام نمایند.

مدیریت فایل‌های فشرده در اندروید با RAR

خیلی از ما بسیاری از کارهای‌مان را با همان گوشی هوشمندمان راست و ریست می‌کنیم. خب وقتی می‌توانیم بسیاری از قابلیت‌های ویندوز را روی گوشی داشته باشیم، چرا که نه؟ پس RAR دیر آشنا را هم روی گوشی نصب کنید تا اگر فایلی را به صورت فشرده دانلود کردید بتوانید به راحتی در گوشی هم بازش کنید، یا اگر خواستید بتوانید فایلی را فشرده کنید تا مجبور به تکه تکه ارسال کردن آن نشوید.

RAR اینبار در دستگاه هوشمند اندرویدی شما - RAR در ذره بین

اکثر افراد با قابلیت فشرده سازی فایلها و یا فولدرها برای ارسال و یا دانلود فایلها آشنا هستند. اینبار شما این قابلیت را در دستگاه اندرویدی خود خواهید داشت. با استفاده از برنامه RAR میتوانید فایلهای فشرده شده را استخراج کنید و براحتی استفاده نمایید و یا فایل و فولدر مورد نظر خود را با پسوند RAR , Zip , RAR 4.x فشرده کنید و برای اطمینان بیشتر نیز بر روی آن رمز امنیتی قرار دهید. با ذره بین همراه باشید.

معرفی RAR؛ اپلیکیشنی برای مدیریت کامل بر فایل های فشرده

فشرده سازی فایل ها در فرمت RAR یا Zip، می تواند حجم آنها را به طرز شگفت انگیزی کاهش دهد. مضاف بر این، با این روش می توانید انواع فایل با فرمت های گوناگون را در یک فولدر بسته بندی کرده و حتی برای تأمین امنیت رویش رمز عبور بگذارید.اپلیکیشن RAR for Android ابزاری است که امکان مدیریت کامل بر فایل های فشرده را به گجت های شما می آورد.

موبایل مگ: RAR؛ مدیریت فایل های فشرده در اندروید

اکثر کاربران وب با فرمت های RAR و ZIP آشنا هستند و بار ها با آن مواجه شده اند؛ بیشتر وب سایت ها، برنامه و فایل هایشان را به صورت فشرده جهت دانلود منتشر می کنند. اما بهترین ابزار جهت استخراج این فایل های فشرده در سیستم عامل اندروید چیست؟ در ادامه به بررسی قابلیت های RAR خواهیم پرداخت...

logo-enamad logo-samandehi