Foxit PDF Reader Mobile - Edit and Convert

Foxit PDF Reader Mobile - Edit and Convert

نسخه ۷.۴.۱.۱۰۲۹
+۵۰
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۷۲
مگابایت
حجم

برنامه‌ای برای باز کردن فایل‌ها با پسوند PDF

در رسانه‌ها

زوم‌اَپ: PDF Foxit، اپلیکیشنی همه‌کاره برای مدیریت فایل‌های PDF

Foxit Reader یکی از شناخته‌شده‌ترین نرم‌افزار‌های مخصوص برای ایجاد و نمایش فایل‌های PDF در پلتفرم‌های مختلف از جمله ویندوز است. Foxit PDF نیز اپلیکیشن موبایل این کمپانی برای اندروید و iOS است. در نسخه‌ی مربوط به موبایل می‌توان از امکانات نسخه‌ی دسکتاپ در قالب یک رابط کاربری ساده بهره‌مند شد. Foxit PDF امکان دستیابی به فایل‌های PDF موجود در حافظه‌ی داخلی تلفن‌هوشمند را در کنار شماری از سرویس‌های ذخیره‌ی ابری امکان‌پذیر می‌سازد. سرعت بالا برای رندر فایل‌های PDF‌ از جمله‌ی قابلیت‌های کاربردی این اپلیکیشن است که در زمان استفاده از فایل‌هایی با تعداد صفحات زیاد و حجم بالا خود را نشان می‌دهد.

جعبه ابزار: اپلیکیشن های برگزیده در پلتفرم های مختلف برای مطالعه فایل های PDF

اپلیکیشن Foxit هم یکی از شایسته ترین ابزارهای نمایش فایل های پی دی اف در پلتفرم موبایل محسوب می شود و امکاناتی از قبیل مطالعه، حاشیه نویسی، ذخیره سازی، اشتراک گذاری و حتی قفل گذاری فایل هایی با این فرمت را در اختیار شما قرار می دهد.

بررسی اپلیکیشن foxit pdf reader

قطعا برای یکبار هم که شده با پی دی اف خوان foxit، نسخه ویندوز آن کار کرده اید و امکانات عالی آنرا دیده اید حالا همان شرکت اپلیکیشن اندرویدی فاکسیت را ارائه داده که همانند نسخه دسکتاپ فوق العاده کار میکند در ادامه پست ویژگی های آنرا بررسی میکنیم.

logo-enamad logo-samandehi