Google Translate

Google Translate

نسخه ۶.۵.۰.RC۰۴.۲۹۲۶۱۸۷۷۰
۲
میلیون
نصب فعال
ابزارها
دسته
۲۵
مگابایت
حجم

امکان ترجمه همزمان بین ۵۰ زبان مختلف

ویژگی‌ها:
- نتایج واژه‌نامه
- تبدیل متن به صوت
- ورودی صوتی
- تاریخجه ترجمه‌ها

در رسانه‌ها

مترجم گوگل ، ترجمه متن و عکس با استفاده از موبایل

مترجم گوگل یا همان گوگل ترنسلیت نام اپلیکیشینی از مجموعه اپ‌های کاربردی شرکت گوگل است که وظیفه ترجمه متن‌ها از هر زبانی به هر زبانی را بر عهده دارد. همانطور که در جریان هستید Google Translate علاوه بر اپ در بستر وب نیز عرضه شده است، ولی قابلیتهای برنامه موبایلش آنقدر زیاد و کاربردی است که نصب آن بر روی هر گوشی موبایلی یک الزام است.

بررسی اپلیکیشن گوگل ترنسلیت: بهترین مترجم دنیا در جیب شما!

این روزها مقالات، نوشته‌ها، ویدئوها و خلاصه اکثر محتواهای اطراف‌مان به زبان‌هایی غیر از زبان مادری‌ ارایه می‌شوند. گذشته از این‌ها، آن قدری ارتباط میان کشورها فزونی یافته که احتمال برخورد شما با یک فرد خارجی چند برابر سابق خواهد بود. بنابراین نیازی نیست که بگوییم لازم است شما به زبانی به‌غیر زبان مادری‌تان مسلط شوید.

Google Translate یک مترجم پرقدرت

با اپلیکیشن Google Translate کتاب، مقاله ، نوشته های روی وسایل مختلف و یا حتی بیلبوردهای تبلیغاتی و... را در کمترین زمان به زبان خودتان ترجمه کنید و حتی تلفظ صحیح آن را یاد بگیرید. برای آشنایی بیشتر اپلیکیشن Google Translate با ذره بین همراه باشید.

مترجم گوگل (Google Translate)

کتاب‌های نویسندگان بزرگ در سراسر دنیا، بسیاری فیلم‌های برنده جوایز بین‌المللی، مقالات علمی، مجلات مطرح، دفترچه لوازم خانگی غیر ایرانی، این‌ها نمونه‌هایی از نیازهای ما به زبان‌های دیگر مخصوصا انگلیسی است.

بررسی اپلیکیشن Google Translate

با نصب این اپلیکیشن همیشه یک مترجم کاربلد را در جیب های خود داشته باشید. مترجمی که انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی و غیره برایش فرقی ندارد و می تواند همه را به فارسی ترجمه کند

logo-enamad logo-samandehi