آموزش شگفت انگیز لغات تافل(+دوئل )

آموزش شگفت انگیز لغات تافل(+دوئل )

نسخه ۱.۱
۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱
مگابایت
حجم

450 لغت ضروری کتاب بارونز که لغات بسیار پر اهمیتی در حد لغات کتاب 504 بارونز هستند ( و برای آزمون تافل یادگیری آن ها ضروری است) را شما می تونید تو این نرم افزار بخونید یاد بگیرید(هم معنی انگلیسی هم معنی فارسی ) ، و در حافظه ی بلند مدت ذهنتون به خاطر بسپارید.
البته اصلا از اسم تافل نترسید و حتی اگه قصد شرکت در آزمونی رو ندارید این کتاب رو بخونید چون واقعا لغاتش بسیار ضروریه و برای همه لازمه.
البته حتما زیاد واسه شما هم پیش اومده که بخواید کتاب زبانی رو بخونید اما بعد از خوندن چند درس دیگه از ادامه کتاب منصرف شید و ادامه ندید اما تو این نرم افزار ما با اضافه کردن قسمت مسابقات و ماراتن باعث شدیم فرایند یادگیریتون تکمیل شه و باعث بشه انگیزتون واسه ادامه ی خوندن بیشتر شه ( به این صورته که شما می تونید تست هایی بدید که خودتون تنظیم می کنید از چند درس اول کتاب باشه و در آخر تست از امتیازتون و دقتتون در پاسخگویی سوالات متوجه بشید که باعث میشه از میزان یادگیریتون آگاه شید .
و اما قسمت هیجان انگیز نرم افزار قسمت دوئل تافل است که شما می تونید در این قسمت یه بازی دو نفره انجام بدید که می تونید خودتون و دوستونو سرگرم کنید.
اگه با دوستاتون بیکارید و موقع کنار هم بودن حوصلتون سر می ره جدای ا زجنبه ی آموزشی می تونید از این بازی استفاده کنید و لحظات شادی رو همراه با دوستاتون بگذرونید .

logo-enamad logo-samandehi