اتود | آموزش لایتنری 504 لغت ضروری

اتود | آموزش لایتنری 504 لغت ضروری

نسخهٔ ۱.۴.۲-pcb
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
اتود | آموزش لایتنری 504 لغت ضروری

اتود | آموزش لایتنری 504 لغت ضروری

گروه توسعه اتود
نسخهٔ ۱.۴.۲-pcb
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی آموزش
حجم ۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

اپلیکیشن 504 اتود به شما کمک میکنه تا بتونید تمامی نیازمندی هاتون رو برای آموزش 504 لغت ضروری انگلیسی براورده کنید. با استفاده از اتود  و با بهره گیری از تکنیک لایتنر همه کلمات 504 لغت ضروری لازم رو به حافظه بلند مدتتون بسپارید، میتونید آزمونک بدید، متن های انگلیسی رو بخونید و تو این بخش توانمند بشید، بازی های مختلفی رو انجام بدید که کمکتون میکنه با اشتیاق بیشتری زبان انگلیسی رو به خاطر بسپرید و موارد دیگه‌ ای هم هست که باید خودتون بیاید و تو اپلیکیشن اتود ببینید. 

اپلیکیشن اتود یک بسته کامل آموزش زبان انگلیسی و یادگیری به روش لایتنر و کسب موفقیت در آموزش زبان انگلیسی هست که این بار اختصاصی برای 504 لغت ضروری زبان انگلیسی طراحی شده. از کلی آدمهای با تجربه که درس زبان انگلیسی رو تدریس میکنن و یا طراح سوال بودن پرس وجو کردیم که اپلیکیشن اتود رو چطور طراحی کنیم تا شما بتونید تو زبان انگلیسی موفق بشید. 

حالا با استفاده از اپلیکیشن اتود و به کمک لایتنر و امید به خدا و پشتکار خودتون، بی شک کتاب 504 لغت ضروری زبان انگلیسی رو فولِ فول می شید. 

ویژگی‌های اپلیکیشن اتود: 

طراحی:  

طراحی و آموزش زبان انگلیسی بر اساس نیازهای ذهن در بیاد سپاری نکات. 

متدهای یادگیری: 

مبتی بر روشهای تثبیت شده یادگیری لایتنر با بکارگیری از تمامی توانایی های حافظه ذهن انسان (تصویری، شنیداری، درک مطلب و ...) 

تمرکز بر اشتباهات: 

اگر در آموزش یه کلمه مشکل داشته باشید، اپلیکیشن اتود طوری طراحی شده که با چندین الگوریتم مناسب، اون کلمه رو آموزش بده و به حافظتون بسپاره و خیلی خوب بتونین نقاط ضعفتون رو بپوشونین. 

تست کاربری: 

برای اینکه یه تجربه داشته باشید، براتون یه بخش از اپلیکیشن اتود رو رایگان کردیم که شما بتونید طراحی اپلیکیشن و نحوه آموزش زبان انگلیسی و همچنین روش یادگیری لایتنر رو تو اپلیکیشن اتود بررسی کنید و اگر خوشتون اومد، برای خرید اقدام کنید 

یادگیری: 

هر جا که باشید و هر زمانی از روز که باشه، میتونید کتاب 504 لغت ضروری زبان انگلیسی رو همراه داشته باشید : کلمات جدید رو یاد بگیرید، مرور کلمات گذشته رو بکنید، گرامر یاد بگیرید، بازی کلمات بکنید، آزمونک بدید و کلی کار دیگه که همش رو اپلیکیشن به کمک لایتنر خودش براتون میاره و دیگه شما درگیر محاسباتش نمی شید. 

نکته برداری: 

تا جایی که میتونستیم پرس و جو کردیم که تمام نکات 504 لغت ضروری رو برای آموزش جا نندازیم ولی بازم یه ویژگی گذاشتیم که اگه شما احساس نیاز کردین بتونین خودتون نکته و کلمه به اپلیکیشن اضافه کنین و ما براتون اونارو تو لایتنر بهتون آموزش بدیم. پس بیاین که باهم یه مسیری رو بریم که تهش موفقیت برای هدفمون باشه. 

تعهد بلند مدت: 

اپلیکیشن اختصاصی 504 لغت ضروری اتود رو که نصب کنید، تازه سفر ما با شما شروع میشه. ما تا آخر با شماییم و هر جا سوال یا مشکل و حتی پیشنهاد برای اپلیکیشن داشته باشید ما براتون حلش میکنیم. کلی کانال ارتباطی داریم از ایمیل، شبکه های اجتماعی، شماره تماس و ... خیالتون راحت که ما همیشه کنارتونیم. گروه توسعه اتود 

نظرات کاربران - ۲۳ رأی
۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سپنتا
سپنتا
۱۴۰۱/۱۰/۱۸
چند ماه کار کرد بعد کلا از کار افتاد
hsn
hsn
۱۳۹۹/۱۲/۲۶
پیامک فعالسازی رو ارسال نمیکنه!
علی
علی
۱۳۹۹/۱۰/۰۳
خیلی برنامه جالبیه اما هرچی اما هر چی رمز کاربری و رمز عبور می نویسم نام کاربری یارمز عبور اشتباه است میگه