میز، شبکه اجتماعی کسب و کارها

میز، شبکه اجتماعی کسب و کارها

نسخه ۱.۲.۳
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۷
مگابایت
حجم

میز، اولین شبکه‌اجتماعی کسب و کارها

می‌خوای یک فروشگاه آنلاین داشته باشی که اطرافیانت از آخرین رویدادها، اخبار، تخفیفات و محصولات جدیدت با خبر باشن؟

می‌دونی بهترین و نزدیکترین کسب و کار مورد نظرت کجاست؟

اپلیکیشن میز به‌عنوان یک شبکه‌اجتماعی کسب و کار می‌تونه راهنمای شما در این زمینه باشه!

برخی از ویژگی‌های اپلیکیشن میز:

  • شما به‌طور رایگان می‎‌توانید کسب و کار خود را در اپلیکیشن میز ثبت و از آخرین رویدادها، اخبار، محصولات و تخفیفات خود مشتریانتان را باخبر کنید.
  • قابلیت جدید اپلیکیشن میز بانام میز خبر که به شما کمک می‌کند تا روزنامه اختصاصی خود را داشته باشید. شما می‌توانید براحتی کلیدواژه‌های درخواستی خود و همچنین خبرگزاری‌های دلخواهتان را در تنظیمات انتخاب کرده و ازین پس فقط مطابق با آن کلیدواژه ها اخبار خود را مشاهده کنید.
  • یکی از قابلیت‌های جذاب میز، پین و وین می‌باشد که کاربران می‌توانند با پیدا کردن و بدست آوردن پین‌های جایزه بر روی نقشه هدایایی دریافت کنند.
  • پین پلازا: قابلیت فضای مجزا و مخصوص برای مجتمع‌های تجاری در نظر گرفته شده که علاوه‌بر نمایش اطلاعات کامل کسب و کارهای مجتمع تجاری امکان جستجو بین طبقات (پلان طبقات) نیز وجود دارد.
  • امتیازاتی که کاربران در میز کسب می‌کنند به‌عنوان میز کوین شناخته می‌شود. شما می‌توانید با جمع‌آوری میز کوین از جوایز و تخفیف‌های متنوع استفاده کنید.
  • یکی از قابلیت‌های مهم برای گردشگران سه زبانه بودن اپلیکیشن است.
  • امکان ثبت راههای ارتباطی نظیر پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی را در اطلاعات کسب و کار انتهای کسب و کار خود ثبت کنید.

 

حال به این فکر کنید که شما هتل یا فروشگاهی دارید، می‌توانید به‌راحتی لینک صفحه محصول یا خدمتتان را در قسمت پست‌های اپلیکیشن میز ثبت و با کاربران خود به اشتراک بگذارید.

اپلیکیشن میز به‌عنوان اولین شبکه اجتماعی کسب وکارها هر خدمتی را برای ارتقاء کسب و کار شما انجام می‌دهد، تا به سادگی بتوانید از امکانات و خدمات فضای مجازی استفاده کنید.

اپلیکیشن میز، لذت یک زندگی هوشمند

logo-enamad logo-samandehi