Alto's Adventure

نصب‌های فعال ۲۰٬۰۰۰+
حجم ۶۳٫۰ مگابایت
نسخه 1.7.1

توضیح

در این ماجراجویی بی‌پایان اسنوبورد سواری، به Alto و دوستانش بپیوندید. سفری بر فراز تپه‌های کوهستانی از کنار روستاهای هم‌جوار، جنگل‌های باستانی و خرابه‌های رها شده... در این مسیر از تپه‌ها بپرید، از بزرگان کوهستان فرار کنید و لاماها را نجات دهید.

ویژگی‌ها:

- گیم‌پلی هیجان انگیز بر پایهٔ فیزیک واقعی

- حالات زمین خلق شده بر اساس اسنوبورد در دنیای واقعی

- اثرات کاملاً پویای آب و هوا، از جمله رعد و برق، کولاک، مه، رنگین کمان و ...

- یادگیری بازی آسان است اما حرفه‌ای شدن در آن دشوار

تغییرات آخرین نسخه

To make it easier to experience every aspect of Alto's Adventure, we now offer the ability to unlock any character or purchase more coins. These choices are completely optional, and don't affect gameplay at all!

دسترسی‌ها

  • .permission.C2D_MESSAGE
  • com.noodlecake.altosadventure.permission.C2D_MESSAGE
  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • استفاده از حساب‌ها در دستگاه
  • یافتن حساب‌ها در دستگاه
  • خدمات پرداخت مارکت
  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

بررسی بازی Alto’s Adventure؛ سفری بر فراز تپه‌های کوهستان!

بازی‌هایی که آرامش بی حد و حصری را در تمام وجود ما تزریق می‌کنند و در آنها هیچ‌چیز تجربه دلنشین کاربر را لکه‌دار نمی‌کند، بسیار اندک هستند. بازی‌هایی که با محور ماجراجویی بی‌پایان خلق شده‌اند و نیازی نیست که استرس تمام شدن سکه‌ها یا جم‌های‌تان را داشته باشید! اگر جز آن دسته از افرادی هستید که به دور شدن از فضای پرتنش زندگی روزانه و دغدغه‌های بی‌شمار آن اهمیت می‌دهید، باید بدانید که بازی Alto’s Adventure مخصوص شماست.

ماجراجویی در کوهستان - Alto زیر ذره بین

Alto عنوان یک بازی سبک آرکید می باشد که بدون شک گرافیک منحصر به فرد آن شما را مجذوب خود خواهد کرد. پسربچه ماجراجو و البته شجاعی به نام آلتو، قهرمان اصلی این بازی هیجان انگیز است. لاماها و یا همان شترهای بی کوهانی که آلتو از آن ها نگهداری می کند در کوههستان های برفی آمریکای جنوبی پراکنده شده و در معرض خطر قرار دارند. و حالا این شمایید که برای بازگرداندن لاماها باید به کمک آلتو آمده و او را در کوهستان هدایت نمایید. با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این بازی مهیج بپردازیم.

ماجراجویی‌های آلتو، سرخ‌پوست جوان

آلتو پسربچه سرخ‌پوستی است که در کوهستانی برفی زندگی می‌کند. کار اصلی آلتو نگهداری از تعدادی لاما یا همان شتر بی‌کوهان است. متأسفانه لاماهای این گله حیواناتی سرکش هستند و مدام از دست آلتو فرار می‌کنند. شما در این بازی باید به کمک آلتو آمده و او را در جمع آوری این حیوانات که در سراسر کوهستان پخش و پلا شده‌اند، یاری کنید.

معرفی بازی موبایل Alto's Adventure

بازی موبایل Alto's Adventure یک بازی اسکی برروی برف بدون پایان است و برای اندروید، iOS و کیندل‌فایر به بازار عرضه شده است. این بازی جزو بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۵ اپ استور اپل بود و یکی از زیباترین و خوش‌ساخت‌ترین بازی‌های موبایلی محسوب می‌شود.