That Level Again

That Level Again

نسخه ۱.۵۶
۱
هزار
نصب فعال
معمایی
دسته
۳۲
مگابایت
حجم

یه بازی منطقی کوچیک که توی اون تمام مرحله‌ها مشابهند ولی روش برنده شدن متفاوته!

در رسانه‌ها

معرفی بازی: That Level Again

That Level Again یک بازی فکری و معمایی است. در این بازی، همان‌طور که از نامش هم پیداست، تنها با یک مرحله مشابه سر و کار دارید، مرحله‌ای که خارج شدن از آن هربار با دفعات قبل فرق می‌کند! That Level Again بازی بسیار جذابی است. درست است که معماهای بازی گاهی اوقات بسیار سخت و پیچیده می‌شوند، اما از آن‌جایی که منطق به کار رفته در این بازی منطق درست و قوی‌ای است، می‌توانید امیدوار باشید با مدتی وقت گذاشتن و فکر کردن بتوانید درنهایت از پس حل کردن آن‌ها برآیید!

معرفی بازی موبایل That Level Again

در بازی That Level Again Mobile، در مجموع ۶۴ مرحله یکسان وجود دارد و هدف این است که به طریق مختلفی آن‌ها را به پایان برسانید. همان طور که از نام بازی برمی‌آید، بعد از رد کردن یک مرحله دوباره با همان رو به رو می‌شوید و فقط طرز تمام کردنش بنا به توضیحی که بازی به شما می‌دهد تغییر می‌کند. توضیحات بازی تنها سرنخ اصلی شما برای به پایان رساندن مراحل هستند و اگر نتوانستید از خواسته‌ی یک مرحله سردربیاورید (که به احتمال زیاد در خیلی از مراحل به این مشکل برخواهید خورد) می‌توانید با تماشای یک تبلیغ، از راهنمای بازی استفاده کنید.

معرفی نسخه اول بازی That Level Again برای اندروید و آیفون

بازی That Level Again در دسته بازی‌های فکری و پازل قرار می‌گیرد؛ اما معماهای این بازی کمی با آن‌چه تا به امروز مشاهده کرده‌اید، تفاوت دارد. در بعضی مراحل شما به‌دنبال حل سخت‌ترین معما هستید تا بتوانید به مرحله بعد بروید؛ در حالی که تنها راه برای عبور از آن مرحله، فشردن یک دکمه خشک و خالی است!

logo-enamad logo-samandehi