قاب موفقیت

قاب موفقیت

نسخه ۳.۲.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲
هزار
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

مجموعه اپلیکیشن های قاب موفقیت اولین بسته کاربردی موفقیت در کشور می باشد که با تلاش تیم روانشناسی و برنامه نویسی طی مدت زمان یک سال و بر اساس جدیدترین متد روانشناسی روز دنیا طراحی و تهیه گردیده.

قاب موفقیت شامل دو بخش اصلی کتاب و اپلیکیشن ها می باشد.

 

بخش اول:

کتاب متنی و صوتی لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید نوشته مهندس امیربهادر بهاری شامل 236 صفحه و 21 فصل می باشد. کتاب با نثر ساده و روان نوشته شده و در انتهای هر فصل تمرینات عملی آورده شده که این تمرینات علاوه بر اینکه باعث ایجاد روحیه عملگرایی در خواننده می شود، مانع فراموشی مطالب نیز میگردد.

نویسنده تمامی مباحث موفقیت را مورد بررسی قرار داده و با ذکر مثال هایی به جا و استفاده از سخنان بزرگان و همچنین طراحی های جذاب، میزان اثر بخشی مطالب در مخاطب را به اوج خود رسانده است. کتاب مورد تایید بزرگترین روانشناسان کشور از جمله دکتر احمد حلت، پوریا مظفریان و ... می باشد که جهت کسب اطلاعات بیشتر و نظر بزرگان در مورد کتاب می توانید به سایت کتاب به آدرس www.ghab20.irمراجعه کنید.

 کتاب به دو صورت متنی و صوتی در اپلیکیشن در اختیار کاربران قرار گرفته که در بخش صوتی کتاب با صدای دلنشین استاد پیام شکوهی در استودیو با کیفیت بالا ضبط گردیده و با پلیر هوشمند در اختیار شما قرار گرفته است.

همچنین کتاب به صورت متنی، با امکانات فراوان از جمله: تغییر سایز، فونت، فاصله بین خطوط، تغییر در حالت نمایش شب، روز، خاکستری، ذخیره خودکار آخرین صفحه مطالعه شده، هایلایت کردن و ... در اختیار شما قرار گرفته. در صورت نیاز به نسخه چاپی کتاب امکان سفارش و دریافت درب منزل کتاب داخل اپلیکیشن فراهم شده است.

بخش دوم:

 چهار اپلیکیشن کاربردی که همگی توسط نویسنده "کتاب لطفا جلوی موفقیت خود را نگیرید"مهندس امیربهادر بهاری بر اساس تمرینات عملی کتاب طراحی و تدوین گردیده و با نوآوری هایی که در آنها انجام شده هیچ گونه مشابه داخلی ندارند.

 

اپلیکیشن هدف نویس:

تابلو تجسم همراه و هوشمند برای خودتان بسازید. هدف نویس، اپلیکیشنی کاربردی برای نوشتن و مدیریت اهداف فردی در سه دسته بندی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت است که در آن می توانید برای هر هدفی که تعیین می کنید 8 عکس و متن کامل قرار داده و زمان رسیدن به هر هدف را تعیین کنید.

از دیگر امکانات این اپلیکیشن:

*نمایش نمودار روز شمار معکوس موعد هدف، روی هر هدف

*هشدار اپلیکیشن در موعد رسیدن به هدف

*امکان آرشیو و نگهداری اهداف دست یافته

*امکان تغییر و ویرایش هدف و زمان رسیدن به آناپلیکیشن یادآور:

اپلیکیشنی جهت ثبت و مدیریت تمامی قرارهای ملاقات سالگردها، تولدها و ... با دوره تکرار سالانه، ماهانه، هفتگی، روزانه و ساعتی.

از دیگر امکانات این اپلیکیشن:

امکان درج یادآور برای روزهای زوج یا فرد

*درج یادآور ساعتی جهت مصرف دارو و ...

*نمایش زمان دقیق باقی مانده تا موعد یادآور

*تعیین زمان هشدار برای چند روز قبل از موعد

*در آپدیت بعدی امکان ارسال پیام کوتاه برای هر یادآور نیز به این اپلیکیشن اضافه خواهد شد.

 

اپلیکیشن بیدار باش:

برای سحر خیزی شما یک برنامه ویژه داریم. یکی از اصلی ترین دلایل خواب ماندن بعد از هشدار ساعت، تکراری شدن صدای زنگ می باشد. اپلیکیشن بیدار باش هر روز شما را با یک زنگ متفاوت بیدار می کند. تمامی هشدارها از جدیدترین و بهترین موسیقی های انگیزشی جهان انتخاب شده اند. همچنین بعد از بیداری، برای شما یک جمله انگیزشی به نمایش می گذارد تا صبح خود را با انرژی و هدفمند شروع کنید.

از دیگر امکانات این اپلیکیشن:

*امکان چرت زدن با انتخاب زمان و دفعات چرت زدن

*امکان نمایش دقیق زمان مانده تا بیداری

*امکان انتخاب روزهای هفته برای بیداری

*امکان انتخاب یک زنگ خاص و یا انتخاب فایل زنگ از داخل حافظه گوشی

*امکان تنظیم زنگ افزایشیاپلیکیشن لیست کارها:

طبق تحقیقات دانشمندان هرگاه کارهای خود را در شب قبل یاداشت نمایید مغز شما در خواب شروع به مدیریت کارها نموده و باعث افزایش بازدهی شما در صبح فردا جهت انجام کارها می شود.

لیست کارها یک اپلیکیشن فوق العاده سریع، ساده و کاربردی جهت ثبت کارهای روزانه در 4 اولویت A B C D و مدیریت کارهاست.

بعد از ثبت کارها اپلیکیشن کارهای شما را به ترتیب اولویت به شما نمایش می دهد تا از بالا به ترتیب به مهم ترین کار خود بپردازید و بعد از انجام و خط زدن، کار را به آخر لیست منتقل می نماید. همچنین روال ثبت، ویرایش و حذف کار بسیار سریع و راحت انجام می شود.*امکان بکاپ گیری از کلیه اطلاعات همه بخش های اپلیکیشن و انتقال به گوشی دیگر نیز برای شما فراهم گردیده.

اینستا:ghab20@

در رسانه‌ها

قاب موفقیت: مجموعه اپلیکیشن های کاربردی روانشناسی

هر انسانی در زندگی خود اهدافی داره و رسیدن به این اهداف به عوامل درونی و بیرونی مختلفی بستگی داره. قطعا تلاش، پشتکار و نظم برای رسیدن به موفقیت ضروریین، اما متدهای روان شناسی مختلف هم به کمکت میان تا فرآیند سریع تر و راحت تر انجام بشه. تو این مطلب میخوایم به یک مجموعه اپلیکیشن روانشناسی به نام "قاب موفقیت" آشنا بشیم. پس اگه میخوای یه قدم به اهدافت نزدیک تر بشی، در ادامه با من همراه باش و با امکانات کاربردی که این برنامه در اختیارت میذاره آشنا شو.

رسانه چیکاو: اپلیکیشن قاب موفقیت، موفقیت در یک قدمی شما

همه ما به خوبی آگاهیم که برای رسیدن به موفقیت و قله هایی که در زندگی هدف گذاری می کنیم باید تلاش کرده و با سخت کوشی فراوان به اهداف خود برسیم. بی شک بدون تلاش هیچ چیزی محقق نخواهد شد. گام های شما به سوی موفقیت در آخر مطمئنا به ثمر خواهد نشست. اما در این راه باید از ابزار های مختلف برای هموار سازی مسیر موفقیت استفاده کرد تا سریع تر بتوان به مقصد خود نزدیک شد. در این مطلب ما قصد داریم به معرفی اپلیکیشن قابل موفقیت بپردازیم که با کمک آن مسیر را مصمم تر از قبل ادامه خواهید داد. همراه رسانه چیکاو باشید.

logo-enamad logo-samandehi