تابلو آرزوها - ابزار موفقیت

تابلو آرزوها - ابزار موفقیت

نسخهٔ ۳.۱.۲
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی سبک زندگی
حجم ۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳۰ بهمن ۱۴۰۲
تابلو آرزوها - ابزار موفقیت

تابلو آرزوها - ابزار موفقیت

ناوک
نسخهٔ ۳.۱.۲
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی سبک زندگی
حجم ۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳۰ بهمن ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

برنامه و ابزاری برای ثبت تصاویر مربوط به اهداف و آرزوهای خود در آن و انجام تمرینات تجسم خلاق. این برنامه بر اساس آموزش ها و پیشنهادات اساتید موفقیت دنیا، طراحی و پیاده سازی شده است.

ویژگی های اصلی برنامه:

1. قابل حمل بودن : باتوجه به اینکه نمیتوان تابلو آرزوهای فیزیکی را با خود حمل کنید، میتوانید با استفاده ازین برنامه همیشه و در هر مکان تابلوی خود را به همراه داشته باشید.

2. ثبت یادآوری : ممکن است به علت مشغله روزانه فراموش کنید تابلوی خود را مرور کنید. با استفاده ازین برنامه و تنظیم چندین یادآور برای زمان های مختلف از روز، میتوانید تابلوی خود را در زمان های مشخص شده مرور کنید.

3. قفل برنامه : با استفاده ازین برنامه شما میتوانید بروی تابلو آرزوهای خود قفل (رمز) گذاشته و از دسترسی دیگران به تابلوی خود جلوگیری کنید.

4. انتخاب و پخش موزیک برای تابلو : به راحتی میتوانید بروی تابلوی خود موزیک مورد علاقه تان را تنظیم کنید تا در هنگام مرور تصاویر، برای شما موزیک نیز پخش شود.

5. انتخاب آسان تصاویر : شما میتوانید به 3 روش تصاویر مورد نظرتون را به تابلو اضافه کنید، از طریق گالری گوشیتون یا انتخاب از میان تصاویر پیشفرض و یا انتخاب از گوگل.

تابلو آرزوها (ویژن بورد ، تابلو کائنات) یکی از قدرتمندترین تکنیک های قانون جذب است که به شما کمک میکند تا قدرتمندانه تجسم خود را در حد واقعیت در ذهن خود بست و گسترش دهید.

شما با استفاده از  تابلوی آرزوها و تجسم خلاقانه، رویاهایتان را در غالب تصویر از کائنات مطالبه میکنید. قلب و ذهنتان را باز میکنید تا این تصاویر را به عنوان حقیقت بپذیرید. تابلو آرزوها تصویری است که نشان میدهد آینده شما چطور خواهد بود. تاکنون افراد زیادی از تابلو آرزوها به طور موثر و مفید استفاده کرده اند. حالا نوبت شماست.

چطور تابلوی آرزوها در رسیدن به خواسته هایم به من کمک میکند؟

1. عکس و تصویر گویای حقیقت و داستان زندگی شماست. با ساختن یک تابلو آرزو به شرایط ذهنی خودتان کمک می کنید که در جهت رسیدن به هدفها و رویاهایتان به شکل قدرتمندی رشد و حرکت کند.

2. شما را در مسیر درست نگه میدارد: اکثر مردم میدانند که از زندگی چه میخواهند اما به طور معمول مقصد و جایی که قرار است به آن برسند را فراموش میکنند. چون سر وکله موانع و مشکلات پیدا میشود و زندگی آنها را مختل میکند. و اگر تصویر درستی از هدفهایتان نداشته باشید به سادگی فراموش خواهید کرد که قرار است به کجا برسید.

3. داشتن اهداف و خواسته های کاملا واضح و مشخص. بیشتر افراد دقیقا و به طور روشن و مشخص نمیدانند که از زندگی چه چیزی میخواهند اما با ساختن تابلو آرزوها دقیقا مشخص میکنید که چه میخواهید و تعیین میکنید که هدف ها و آرزوها و رویاهایتان چیست.

نکته: تمامی فایلهای شما، بروی دستگاه موبایل خودتان نگهداری میشود.

مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

تلگرام : https://telegram.me/success_tools

 

نظرات کاربران - ۲،۸۱۷ رأی
۴.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
مریم
مریم
۱۴۰۲/۱۲/۱۸
خیلی عالیه ممنون
سمانه
سمانه
۱۴۰۳/۰۲/۱۶
عالی
زهرا
زهرا
۱۴۰۳/۰۲/۱۴
برنامه خیلی خوبیه، ,اهداف هر قسمت جدا شد، می تونی از گالری عکس بزاری یا دسترسی اینترنتی در هر قسمت هست می تونی برای هدفت بگردی دنبال عکس