نت بار اعلام بار رانندگان تالار بار

نت بار اعلام بار رانندگان تالار بار

نسخهٔ ۴.۲.۰
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی رفت و آمد
حجم ۱۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۷ شهریور ۱۴۰۲
نت بار اعلام بار رانندگان تالار بار

نت بار اعلام بار رانندگان تالار بار

نت بار
نسخهٔ ۴.۲.۰
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی رفت و آمد
حجم ۱۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۷ شهریور ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

نت بار، سامانه هوشمند حمل بار در تمامی نقاط ایران پهناور میباشد که صاحبان بار را به ناوگان رسمی حمل بار در کشور متصل مینماید.

با استفاده از اپلیکیشن " نت بار" ، براحتی میتوانید سفارش بار خود را با مشخص کردن مبدا، مقصد و زمان بارگیری ثبت کنید، از حمل آن توسط رانندگان مجرب اطمینان حاصل کنید و از زمان شروع بارگیری تا رسیدن به مقصد، وضعیت حمل را رصد نمایید.

مزایای استفاده از اپلیکیشن نت بار

 • پوشش سراسری همراه با ایمنی بالا:
  • با بهره گیری از جدیدترین روشهای برنامه نویسی حمل و نقل آنلاین، علاوه بر تعیین دقیق نقاط بارگیری و تخلیه در کشور پهناور ایران، با استفاده از سیستم کدینگ اختصاصی، بار با ایمنی بسیار بالا حمل میگردد

 • قیمت گذاری واقعی:
  • با استفاده از الگوریتمهای پیشرفته، بیش از 2 سال تحقیق میدانی از بنگاههای باربری و رانندگان و استفاده بهینه ازتمامی معیارهای اصلی و فرعی موثر در تعیین قیمت حمل بار مانند تناژ، مسافت، نوع و ویژگی خودرو، نت بار مدعی است واقعی ترین و منصفانه ترین قیمت حمل بار را با در نظر گرفتن تمامی شرایط، ارایه میکند.

 • ثبت آسان و سریع:
  • با بهره گیری از جدیدترین روشهای برنامه نویسی و کد گذاری  ، سیستم ثبت سفارش نت بار، توان پاسخگویی به هزاران درخواست آنلاین لحظه ای را دارد و کاربران به آسانی و با چند کلیک میتوانند کلیه مراحل را انجام داده و پس از تایید قیمت نهایی مورد نظر، بار خود را در هر ساعت از شبانه روز ثبت نمایند.

 • چگونگی عضویت و شروع به کار:
  • پس از نصب اپلیکیشن و با وارد کردن شماره همراه و سپس کد ارسال شده از طرف نت بار، ضمن استفاده از تمامی مزایای آن جهت ثبت سفارشات خود، میتوانید کلیه سوابق حمل بار و تراکنشهای مالی خود را مدیریت نمایید.

   تیم پشتیبانی نت بار با شماره 45175۰۰۰ - 021 بصورت شبانه روزی (24-7) جهت پاسخگویی به سوالات و یا رفع ابهامات احتمالی، در خدمت شماست.

   سایت : netbar.org


نظرات کاربران - ۶۹ رأی
۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سجاد
سجاد
۱۴۰۲/۰۵/۲۷
سلام خسته نباشی من مزداوانت دارم میخواهم روزانه باری باشداطراف اصفهان مثلاً ناین اطراف اصفهان جابه جاکنم خواهش مند هستم مراراهنمای کنید
شایان
شایان
۱۴۰۲/۰۶/۰۲
خوب کار میده
Armin Habibi
Armin Habibi
۱۴۰۲/۰۶/۰۳
چه زمانی تو نقشه، مبدا و مقصد بار رو اضافه میکنین؟