Google Keep - Notes and Lists

Google Keep - Notes and Lists

نسخه ۵.۲۰.۴۶۱.۰۱.۴۰
+۵۰۰
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

به سرعت هرآنچه در ذهنتان هست را ذخیره کنید و به سادگی آن را به یاد بیاورید.

چک لیست بسازید، یادداشت صوتی بردارید و یا عکسی بگیرید و روی آن بنویسید. هرچه اضافه کنید درجا بر روی تمامی دستگاه‌هایتان قابل مشاهده خواهد بود.

در رسانه‌ها

با گوگل کیپ برنامه زندگی خود را همه جا همراه داشته باشید.

با این اپلیکیشن کارها، وظایف، فهرست ها و ... را یادداشت و برای آنها زمان بندی تهیه کنید. سپس در دستگاه های مختلف با گوگل درایو همگامسازی می شوند.

Keep؛ با سرویس نوت برداری گوگل آشنا شوید

انسان همیشه فراموش کار بوده و امروزه نیز با پیشرفت ابزار های متنوع دیجیتالی فراموشی او بیشتر شده است. به کار گیری ابزار های نوت‌برداری در کلاس درس یا حتی برای کار های روزمره امری طبیعی به نظر می‌رسد. اما امروزه با پیشرفت گجت‌های همراه و اپلیکیشن‌های آن، می‌توانیم ابزار های نوت‌برداری فیزیکی را به فراموشی بسپاریم. کیپ سرویس یادداشت برداری کمپانی گوگل است که میلیون‌ها کاربر آن را با خود به همراه دارند و کمتر رقیبی برای خود می‌بیند.

۵ دلیل برای آن‌که گوگل Keep را بر روی گوشی خود نصب کنید

نوت‌برداری الکترونیکی یکی از مواردی است که انقلابی هم در زمینه آموزش و هم در زندگی روزمره افراد، به‌وجود آورده است. همین موضوع باعث شده تا کمپانی‌های مختلف به ارایه و ساخت اپلیکیشن‌های مرتبط برای نوت‌‌برداری بپردازند. یکی از قدرت‌مندترین اپ‌های موجود در این زمینه توسط کمپانی گوگل با نام Keep ساخته شده است که قابلیت‌های فراوانی را در اختیار کابران قرار می‌دهد. در این مطلب سعی داریم ۵ دلیل بیاوریم تا به شما ثابت کنیم از میان تمامی برنامه‌های مرتبط در این زمینه، گوگل Keep بهترین است.

logo-enamad logo-samandehi