Google Keep - Notes and Lists

Google Keep - Notes and Lists

نسخه ۵.۱۹.۴۵۱.۰۳.۴۰
۵۰۰
هزار
نصب فعال
کاربردی
دسته
۱۵
مگابایت
حجم

Capture inspiration when it strikes! Keep is simply the quickest way to offload ideas, thoughts, and to-dos without losing focus.

• Create notes and lists, set time and place reminders, and check off your completed tasks.
• Add a collaborator to your notes and lists, then get things done together.
• Add photos and drawings, or just draw on your photos.
• Dictate your thoughts, Keep will transcribe them for you.
• Search notes by automagically created topics.
• Group notes together with #labels.
• Color notes for easy scanability.
• Access your notes on any device. synced automatically to your phone, tablet, watch, and laptop via the Google Keep website, or Chrome app.
• Use “Ok Google” voice commands to “take a note” or “add to to-do list”.

در رسانه‌ها

۵ دلیل برای آن‌که گوگل Keep را بر روی گوشی خود نصب کنید

نوت‌برداری الکترونیکی یکی از مواردی است که انقلابی هم در زمینه آموزش و هم در زندگی روزمره افراد، به‌وجود آورده است. همین موضوع باعث شده تا کمپانی‌های مختلف به ارایه و ساخت اپلیکیشن‌های مرتبط برای نوت‌‌برداری بپردازند. یکی از قدرت‌مندترین اپ‌های موجود در این زمینه توسط کمپانی گوگل با نام Keep ساخته شده است که قابلیت‌های فراوانی را در اختیار کابران قرار می‌دهد. در این مطلب سعی داریم ۵ دلیل بیاوریم تا به شما ثابت کنیم از میان تمامی برنامه‌های مرتبط در این زمینه، گوگل Keep بهترین است.

معرفی برنامه گوگل کیپ (Google Keep)

این برنامه به شما کمک می‌کند تا بتوانید با هر موضوعی که مورد نظرتان است یک لیست برای خود تهیه کنید. با وارد کردن یک عنوان، نوشتن لیست و ترتیب‌بندی کارهای خود را شروع کنید. پس از آنکه نوشتن موارد را آغاز کردید، با هر بار به خط بعد رفتن، در واقع یک مورد جدید به لیست خود اضافه می‌کنید. همچنین شما می‌توانید به لیست خود یک عکس اضافه کرده تا در بالای عنوان لیستتان نمایش داده شود. هر زمان کاری از لیستتان را انجام دادید، می‌توانید با علامت زدن چک باکس کنار آن مورد، کار را از لیست خود حذف کنید.

Keep؛ با سرویس نوت برداری گوگل آشنا شوید

انسان همیشه فراموش کار بوده و امروزه نیز با پیشرفت ابزار های متنوع دیجیتالی فراموشی او بیشتر شده است. به کار گیری ابزار های نوت‌برداری در کلاس درس یا حتی برای کار های روزمره امری طبیعی به نظر می‌رسد. اما امروزه با پیشرفت گجت‌های همراه و اپلیکیشن‌های آن، می‌توانیم ابزار های نوت‌برداری فیزیکی را به فراموشی بسپاریم. کیپ سرویس یادداشت برداری کمپانی گوگل است که میلیون‌ها کاربر آن را با خود به همراه دارند و کمتر رقیبی برای خود می‌بیند.

موبایل مگ: یادداشت و همگام سازی با Google Keep

مدت ها بود که فقدان یک اپلیکیشن یادداشت در سیستم عامل اندروید حس می شد؛ برنامه ای که قابلیت همگام سازی یادداشت ها را نیز به کاربران بدهد. Google Keep چندی پیش برای اولین بار به صورت پیش فرض در سیستم عامل اندروید قرار گرفت و به سرعت به محبوبیت خوبی نزد کاربران دست یافت...

با گوگل کیپ برنامه زندگی خود را همه جا همراه داشته باشید.

با این اپلیکیشن کارها، وظایف، فهرست ها و ... را یادداشت و برای آنها زمان بندی تهیه کنید. سپس در دستگاه های مختلف با گوگل درایو همگامسازی می شوند.

logo-enamad logo-samandehi