QuickPic - Photo Gallery with Google Drive Support

QuickPic - Photo Gallery with Google Drive Support

نسخه ۵.۰.۰
+۱۰۰
هزار
نصب فعال
عکاسی و ویدیو
دسته
۷
مگابایت
حجم

سریع‌تر و تمیز‌تر عکس‌های خود را ببینید!

بهترین گالری آندروید، به گفته میلیون‌ها کاربر.

ویژگی‌ها:
نمایش و اسلایدشو با بهترین کیفیت، بسیار مرتب‌تر از دیگر برنامه‌‌ها.
سرعت بسیار بالا در بارگذاری تعداد بالای عکس.
شمول یا عدم شمول یک فولدر در نشان دادن آن‌ها.
پنهان کردن ساده عکس‌ها و ویدئو‌ها با رمز عبور.
و بسیاری امکانات دیگر..

در رسانه‌ها

معرفی و بررسی QuickPic

یکی از قسمت های تلفن همراه ما که تعداد زیادی فایل در آن قرار دارد، بخش گالری میباشد. این موضوع به این دلیل است که اکثر کاربران اقدام به عکاسی با تلفن همراه خود نموده و یا حتی با دیدن تصاویر مورد علاقه خود در هنگام گشت و گذار در اینترنت، آنها را ذخیره میکنند. در صورتی که تعداد این فایل ها بیش از اندازه زیاد شود، نیاز به مدیریت دقیق خواهد داشت. با ما همراه باشید تا در این زمینه اپلیکیشنی به شما معرفی کنیم که مدیریت بهتر گالری تصاویر را به همراه دارد. نام این برنامه اندرویدی “QuickPic” میباشد. حتما میپرسید با وجود گالری پیش فرض اندروید، دیگر چه نیازی به یک برنامه دوم خواهد بود؟ اگر کمی صبر کنید و با امکانات اپلیکیشن فوق آشنا شوید، پاسخ این سوال را درمی یابید. قبل از اینکه شروع به نام بردن قابلیت های “QuickPic” کنیم، لازم است به سرعت بیشتر آن نسبت به گالری اندروید اشاره نماییم که مسلما برای همه کاربران اهمیت دارد.

زوم‌اپ: QuickPic؛ گالری تصاویر زیبا برای اندروید

برای افرادی که رضایت چندانی از گالری تصاویر پیش‌فرض موجود بر روی دستگاه‌های اندرویدی خود ندارند، QuickPic می‌تواند گزینه‌ای مناسب تلقی گردد. این اپلیکیشن با در اختیار قرار دادن امکانات زیاد و استفاده از طراحی ساده و مناسب، توانسته راه خود را به بسیاری از دستگاه‌های اندرویدی باز کند.

QuickPic یک گالری کوچک اما قدرتمند

برای گوشی‌های اندرویدی، علاوه بر اپلیکیشن گالری پیش‌فرض برای مشاهده عکس‌ها، ده‌ها اپلیکیشن گالری دیگر نیز می‌توان پیدا کرد که امکانات بیشتری در اختیار کاربران قرار می‌دهند. QuickPick نام یک اپلیکیشن گالری است که با داشتن حجم کم، قابلیت‌های فراوان دارد.

logo-enamad logo-samandehi