PhotoFunia

PhotoFunia

نسخه ۴.۰.۷.۰
+۲۰
هزار
نصب فعال
عکاسی و ویدیو
دسته
۴
مگابایت
حجم

در رسانه‌ها

نقد و بررسی PhotoFunia

عکاسی یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که میتوانیم با تلفن همراه خود انجام دهیم به خصوص اگر از دوربین مجهز و باکیفیتی برخوردار باشد. برخی افراد ذوق هنری خوبی در این رابطه دارند و تصاویر زیبایی را به ثبت میرسانند که میتواند تا سالیان دراز برای آنها خاطره انگیز باشد. برخی نیز سعی میکنند تا با استفاده از نرم افزارهایی مانند فتوشاپ، آثار خارق العاده ای از تصویر خود و دیگران ایجاد نمایند. اگر شما جزو دسته دوم هستید و در عین حال دانش کافی برای ویرایش تصاویر در اختیار ندارید، در ادامه با معرفی اپلیکیشن اندرویدی “PhotoFunia” ما را همراهی نموده تا راه حل ساده ای برای این کار پیدا کنید.

زوم‌اپ: با PhotoFunia حال و هوایی جدید به تصاویر خود ببخشید

در صورتی که دوربین تلفن‌هوشمندتان یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین قابلیت‌های مورد استفاده‌ی شما است و آشنایی چندانی با نرم‌افزار‌های حرفه‌ای ویرایش تصاویر ندارید، PhotoFunia یکی از اپلیکیشن‌هایی است که می‌تواند به عصای دست شما تبدیل شود.

با PhotoFunia از عکس های معمولی تصاویری جذاب بیافرینید

تا اسم ویرایشگر تصویر می آید، ذهنمان به سمت اپلیکیشن هایی همچون اینستاگرام می رود؛ اپ هایی که توانایی تنظیم نور و رنگ و کادر تصاویر را به ما می دهند. اما PhotoFunia ابدا یک ویرایشگر حرفه ای نیست و بیشتر برای سرگرمی مخاطبانش طراحی شده.

با Photo Funia تصاویر خلاقانه بسازید!

دنیای تلفن‌های هوشمند آنقدر گسترده شده که تقریبا هر کاری از این نوع گجت‌ها بر می‌‌آید. اما در این مطلب می‌خواهیم در مورد تصاویر صحبت کنیم. عکس یک اثر ماندگار است که همه به آن علاقه دارند و با توجه به اینکه تقریبا همه تلفن‌های هوشمند مجهز به دوربین نیز هستند، امروزه ثبت خاطرات روزانه با عکس‌ها بسیار آسان است و هر کسی می‌تواند به سادگی در هر روز تعداد زیادی عکس از خود و یا سایر سوژه‌ها ثبت کند.

logo-enamad logo-samandehi