Microsoft Remote Desktop

Microsoft Remote Desktop

نسخه ۸.۱.۸۰.۴۳۱
۲۰
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۸
مگابایت
حجم

با برنامهٔ کنترل از راه دور مایکروسافت، شما می‌توانید به کامپیوتر شخصی و منابع کاری راه دور خود از هر جایی متصل شوید. قدرت ویندوز را با RemoteFX تجربه کنید. برنامه‌ای طراحی شده برای انجام کار‌ها از هر جایی که باشید.

در رسانه‌ها

زوم‌اَپ: با Microsoft Remote Desktop از گوشی یا تبلت، پی‌سی خود را کنترل کنید

مایکروسافت با در اختیار داشتن تجربه‌ی بکارگیری پروتکل RDP در اتصال انواع سرورها و دسکتاپ‌های ویندوزی به پی‌سی‌، این تجربیات را در اپلیکیشن ریموت دسکتاپ خود نیز به کار گرفته تا کاربران ابزار‌های موبایل امکان استفاده از این فناوری و قابلیت را در گجت‌های قابل حمل خود داشته باشند. همچنانکه پیش‌تر نیز در زومیت خوندید، می‌توان از این اپلیکیشن برای اتصال به پی‌سی‌ها در قالب یک شبکه‌ی داخلی یا در بستر اینترنت استفاده کرد. برای برقراری ارتباط ریموت ابتدا باید در قسمت تنظیمات ویندوز، امکان پذیرش ارتباط Remote Conection را فعال کنید. برای اینکار کافی است در قسمت جستجوی ویندوز خود عبارت System را جستجو کنید یا با کلیک راست روی آیکون Computer در دسکتاپ انتخاب Properties وارد پنجره‌ی System‌ شوید. در ستون سمت چپ با انتخاب Remote Setting وارد تنظیمات شوید و اجازه لازم برای اتصال ریموت را صادر کنید. سپس بسته به برقراری ارتباط در داخل شبکه‌ی محلی یا اینترنت، باید تنظیمات مربوط را که شامل وارد کردن آدرس IP یا نام کامپیوتر می‌شود، در داخل اپلیکیشن انجام دهید.

جعبه ابزار: اپلیکیشن هایی برای کنترل از راه دور رایانه با موبایل

مایکروسافت نیز در رقابت با گوگل، ابزار کنترل از راه دور سیستم عامل ویندوز را برای تمام پلتفرم های موبایل عرضه کرده. مایکروسافت RD به طور کامل از ویندوز سرور پشتیبانی می کند و تقریبا بدون تأخیر، قادر به استریم کردن فایل های صوتی و ویدئویی روی گجت هاست.

logo-enamad logo-samandehi