Asphalt 8 - Car Racing Game – ماشین سواری آسفالت ۸

Asphalt 8 - Car Racing Game – ماشین سواری آسفالت ۸

نسخهٔ ۷.۴.۱a
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی رانندگی
حجم ۱۲۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۶ آذر ۱۴۰۲
Asphalt 8 - Car Racing Game – ماشین سواری آسفالت ۸

Asphalt 8 - Car Racing Game – ماشین سواری آسفالت ۸

Gameloft SE
نسخهٔ ۷.۴.۱a
نصب +۲۰۰ هزار
دسته‌بندی رانندگی
حجم ۱۲۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۶ آذر ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

آسفالت 8؛ تجربه یک بازی کم‌حجم اما با کیفیت!

اگر تجربه بازی با گیم‌های معمولی یا کم‌کیفیت را داشته باشید، حتما از اهمیت بازی‌های با گرافیک بالا و خوش‌ساخت خبر دارید. در پلتفرم‌های دانلود گیم، بازی‌های سبک ماشینی و ریسینگ زیادی پیدا می‌کنید؛ اما همه آن‌ها از کیفیت کافی برخوردار نیستند. اشتیاق زیاد گیمرها به این ژانر، باعث شده شرکت‌های سازنده بازی، بالاخره فکری برای این دسته‌بندی کنند.

تولید بازی‌های خوش‌ساخت با گرافیک بالا و محیط جذاب توانست رضایت طرفداران گیم ماشینی را به‌دست آورد. آسفالت 8 یکی از این بازی‌های شگفت‌انگیز است که می‌تواند به شما اطمینان دهد بهترین بازی را برای سرگرمی انتخاب کنید.

ویژگی‌های برجسته بازی Asphalt 8

چه باور داشته باشیم چه نه، برخی بازی‌ها مانند گیم‌های رانندگی تمرکز و دقت ما را افزایش می‌دهند. آسفالت 8 یکی از این بازی‌ها است که کاربران برای موفقیت در آن همه توجه‌شان را به‌کار می‌گیرند. شما در این گیم ماشینی می‌توانید با ماشین دلخواه به دل جاده بزنید و هرچه دوست دارید، پیش بروید. کاربران اندروید و آیفون امکان انجام این بازی را دارند. بازی آسفالت 8 در چند حالت طراحی شده که هریک امتیاز متفاوتی برای شما خواهد داشت. تنوع ماشین‌ها و امکانات آن‌ها باعث شده گیم از یک‌نواختی بیرون آمده و همیشه حرفی برای گفتن داشته باشد.

آنچه باعث شهرت بیشتر بازی Asphalt 8 شده، گرافیک بالا و کیفیت آن است. شما در این بازی، ماشین‌ها را با جزئیات بیشتری می‌بینید. کیفیت ساخت این بازی به‌شکلی است که با واقعیت برابری می‌کند. این موضوع در جاده‌ها و محیط‌های خاص بازی مانند رانندگی در برف یا مسابقه در شب بیشتر خودش را نشان می‌دهد. در لحظاتی که ماشینتان تصادف یا به مانعی برخورد می‌کند، با کمی دقت متوجه جزئیات صحنه بازی می‌شوید.

دو روش برای کنترل ماشین در بازی طراحی شده است. شما می‌توانید روی سنسورهای حرکتی گوشی‌تان حساب و با حرکت موبایل، ماشین را هدایت کنید. راه دیگر استفاده از دکمه‌های چپ، راست، ترمز و گاز است که کنار صفحه بازی نشان داده می‌شوند. یکی از نقاط قوت بازی آسفالت 8 مربوط به افکت‌های صوتی و موسیقی بازی است. موسیقی هیجان‌انگیز این بازی، کاربران را ترغیب می‌کند، تلاش بیشتری برای موفقیت در مسابقات به‌کار گیرند.

قوانین جالب و داستان بازی آسفالت 8

در بازی مسابقه‌ای آسفالت 8 شما باید از بیشترین سرعت و قدرتتان برای رسیدن به خط پایان استفاده کنید. البته کسب عنوان قهرمانی تنها هدف Asphalt 8 نیست. شما می‌توانید با تکنیک‌های بازی امتیاز بیشتری به ‌دست آورید. دو روش برای موفقیت در Asphalt 8 و رسیدن به بالاترین امتیاز وجود دارد.

یکی از این روش‌ها، بازی در حالت Barrel roll به‌حساب می‌آید. در این روش رانندگی را در حالتی تجربه می‌کنید که ماشینتان در هوا معلق شده و درحال سقوط است. هرچه ماشین بیشتر در این حالت باشد، امتیاز بیشتری به‌دست می‌آورید. کنترل ماشین در این روش کار چندان راحتی نیست.

راه دیگر برای کسب امتیاز بالا، بازی با روش Flat spin است. در این روش باید ماشین را به‌سمت سکوهای کنار جاده ببرید و از روی سکو بپرید. همزمان با پرش از روی سکو، دریفت بزنید؛ هرچه درطول بازی بیشتر Drift انجام دهید، امتیازتان بالاتر خواهد بود.

به‌غیر از این دو مورد، روش دیگری هم برای کسب امتیاز وجود دارد. هرچه رانندگی پرخطرتری را تجربه کنید، تا پیروزی فاصله کم‌تری خواهید داشت. سبقت از فاصله کم نسبت به دیگر ماشین‌ها، منحرف‌کردن آن‌ها از مسیر بازی و... نمونه‌هایی از شرایط کسب امتیاز هستند.

شما می‌توانید هم در بخش مسابقه آسفالت 8 شرکت کنید و هم بدون رقابت با دیگر ماشین‌ها، در مسیر بازی برانید. در بازی بدون رقابت، باید در مدت زمان مشخصی در جاده رانندگی کنید و با روش‌هایی که گفتیم، امتیاز بازی را به‌دست آورید. این روش اجرای بازی هم باعث تسلط شما روی سیستم کنترل ماشین در Asphalt 8 می‌شود و هم شما را با محیط‌های بازی آشنا می‌کند.

مراحل مختلف و چالشی بازی Asphalt 8

در این گیم ماشینی، 9 فصل و 300 مرحله طراحی شده که هرکدام محیط‌های مختلفی برای بازی دارند. در هر فصل می‌توانید رانندگی در چند شهر و محیط را تجربه کنید. همچنین هر فصل شامل مسابقات و بازی‌های بدون رقابت نیز می‌شود.

شما از ابتدای بازی به همه محیط‌های یک فصل دسترسی ندارید. با کسب امتیاز بیشتر و نشان‌دادن مهارت‌هایتان در رانندگی پرخطر، اجاره ورود به محیط‌های جدیدتر را خواهید داشت. هر محیط از بازی پنج ستاره دارد. این ستاره‌ها در بازی بدون رقابت متناسب با امتیاز و در بازی‌های مسابقه‌ای با توجه به عنوان کسب‌شده (اول، دوم یا سوم) و چالش‌های بازی به‌دست می‌آید.

برای ورود به فصل بعدی بازی، نیازی نیست همه ستاره‌های فصل قبلی را به‌دست آورده باشید. شما زمانی اجازه بازی در فصل‌های پیشرفته‌تر را دارید که به تعداد مشخصی از ستاره‌ها برسید. هر فصل متناسب با درجه سختی و چالش‌هایش، عدد خاصی را تعیین کرده است.

مسابقات آسفالت 8؛ جدی و بی‌رحمانه

اگر می‌خواهید در بخش مسابقات آسفالت 8 شرکت کنید، حتما باید وارد حساب کاربریتان شوید؛ به‌این‌ترتیب میزان پیشرفتتان در بازی هم ثبت خواهد شد. در آسفالت 8 امکان شرکت در دو نوع مسابقه را دارید.

شما می‌توانید هم با دیگر بازیکنان Asphalt 8 به رقابت بپردازید و هم مهارت‌هایتان را در مسابقات تک‌نفره به چالش بکشید. برای شرکت در رقابت‌های آسفالت 8 حتما باید ماشینی پر قدرت داشته باشید. ارتقای کیفیت ماشین نکته‌ای است که نباید به‌راحتی فراموشش کرد.

در مسابقات تک نفره شما با ربات‌های بازی آسفالت 8 مسابقه می‌دهید. این ربات‌ها به‌شکل پیش‌فرض سرعت و قدرت زیادی برای ماشن‌ها درنظر می‌گیرند؛ به‌این‌ترتیب شما برای موفقیت در این مسابقات شانس چندانی ندارید. البته اگر ماشینی همه‌چیزتمام انتخاب کرده‌اید و به مهارت‌هایتان ایمان دارید، این گوی و این میدان! در مسابقات تک‌نفره می‌توانید محیط بازی را انتخاب کنید؛ اما این قابلیت برای رقابت‌های چندنفره فراهم نشده است.

شرکت در مسابقات چند نفره امتیاز بیشتری برایتان درپی دارد. هرچند محیط بازی کاملا تصادفی انتخاب می‌شود؛ اما به‌دلیل بازی با کاربران واقعی، عدالت بیشتری در رقابت برقرار خواهد شد. شما زمانی آماده بازی هستید که با امتیازهایتان، قفل ماشین‌های حرفه‌ای را شکسته‌اید و آن‌ها را ارتقا داده‌اید. گاهی در محیط‌های بازی چند مسیر میان‌بر طراحی شده تا بازیکنان زودتر به مقصد برسند. این مسیرها روی نقشه نشان داده نمی‌شود و خودتان باید براساس تجربه‌های قبلی، آن‌ها را پیدا کنید.

ماشین‌های آسفالت 8؛ بی‌رقیب و قدرتمند

بیش از 90 ماشین در آسفالت 8 وجود دارد؛ هریک از این ماشین‌ها با بیشترین جزئیات طراحی شده‌اند. ماشین‌هایی که در آسفالت 8 می‌بینید، همگی به شرکت‌های قدرت‌مند تولید خودرو تعلق دارند.

ماشین‌های آسفالت 8 به گروه‌های D، C، B، A و S تقسیم می‌شوند که به‌ترتیب پیشرفت ماشین‌ها در قدرت و سرعت را نشان می‌دهند. برای شروع بازی باید ماشین‌های گروه D را انتخاب کنید. اگر دلتان می‌خواهد در مسابقات هیچ حریفی نداشته باشید، سراغ گروه S را بگیرید.

فراری FXX Evoluzion

شاید کنترل این ماشین کمی سخت به‌نظر برسد، اما این مشکل با تمرین بیشتر، برطرف خواهد شد. این ماشین پرقدرت برای افرادی مناسب است که تجربه زیادی در رانندگی با ماشین‌های دسته S ندارند. با استفاده از فراری FXX Evoluzion در همه مسابقات برنده خواهید شد!

آلفارومئو C8

این ماشین از بهترین‌های کلاس D است. با آلفارومئو در فصل‌های ابتدایی بازی آسفالت 8 پیروز می‌شوید. ارتقای این ماشین کمک بزرگی به موفقیتتان در مسابقات و رقابت‌های مختلف می‌کند.

نصب و اجرای بازی آسفالت 8

بیشتر گیم‌هایی که به‌خاطر گرافیک بالا و محیط جذابشان شناخته می‌شوند، حجم زیادی دارند. این بازی‌ها فضا زیادی از حافظه داخلی و حافظه RAM گوشی را پر می‌کنند. بعضی از افرادی که شیفته بازی‌های اندرویدی هستند، به گوشی‌های قدرت‌مند دسترسی ندارند؛ همین موضوع باعث شده نتوانند گیم‌های خوب موبایلی را تجربه کنند. خوشبختانه این مشکل در بازی آسفالت 8 دیده نمی‌شود. حجم کم این گیم نسبت به بازی‌هایی با گرافیک بالا، ویژگی قابل‌توجهی است. سازندگان آسفالت 8 به همه مخاطبان بازی احترام گذاشته‌ و این بازی را با حجمی کم ساخته‌اند.

شاید بعضی از بازیکنان نسخه مود بازی Asphalt 8 یا همان نسخه هک‌شده را برای سرگرمی انتخاب کنند. هرچند این افراد بدون محدودیت به همه امکانات و حالت‌های بازی دسترسی دارند، اما بدون شک به‌اندازه دیگر کاربران از وقت‌گذرانی با آسفالت 8 لذت نمی‌برند؛ چراکه نسخه هک‌شده Asphalt 8 کیفیت بازی اصلی را ندارد.

بازی آسفالت 8 کیفیت و حجم کم را یک‌جا ارائه کرده تا همه کاربران هیجان بازی ماشینی را تجربه کنند. فرصت را برای دانلود بازی آسفالت 8 ازدست ندهید!

سوالات متداول

بازی Asphalt 8 چند فصل دارد؟ 

این بازی در 9 فصل و 300 مرحله طراحی شده است. برای ورود به هر فصل باید تعدادی ستاره به‌دست آورید.

مسابقات تک‌نفره آسفالت 8 بهتر است یا رقابت‌های گروهی؟ 

رقابت‌های گروهی فضایی عادلانه را برای نمایش مهارت‌ها و قدرت ماشینتان فراهم می‌کند.

این بازی چه ماشین‌هایی برای بازیکنان فراهم کرده است؟ 

در این بازی بیش از 90 ماشین طراحی شده که در کلاس‌های D، C، B، A و S دسته‌بندی می‌شوند.
 
نظرات کاربران - ۱،۶۵۶ رأی
۴.۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
zxv
zxv
۱۴۰۲/۰۷/۲۱
عالییییییییییییییییییییییی بود حتمی بریزینش
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۲/۰۷/۲۰
بهترین ماشین بازی تو دنیا
بهار
بهار
۱۴۰۲/۰۷/۲۱
عالی عالی بود وخیلی ممنون از سازنده اش 😍😍😍😍😍🖒🖒🖒🖒🖒🌷🌷🌷🌷