زنگ ورزش

زنگ ورزش

Version 1.5
200
Active installs
Health & Fitness
Category
4
MB
Size

زنگ ورزش در ساعات مورد نظر کاربر، با هشدار های منظم، کاربر را به انجام ورزش های مفید جهت ریلکس کردن و کشش عضلات بدن دعوت می کند.
در زندگی روزمره و در فعالیت های ما در محیط کار یا در منزل بار ها اتفاق می افتد که بدن ما زمان طولانی به صورت ثابت بماند و یا بصورت مستمر ازچند عضله خاص استفاده کنیم. این وضعیت معمولا با مشغله فکری و یا فشار کاری همراه است که باعث می شود پیام های عصبی مبنی برخستگی عضلات بدن را دریافت نکنیم. در نتیجه ی این ناهنجاری تنها پیامهای عصبی مبنی بر درد و گرفتگی عضلات هستند که ما را وادار به تغییر وضیعت بدن می کنند.


روش کار کرد زنگ ورزش:

1. زمانبدی هفتگی:
زنگ ورزش ساعات مورد نظر شما برای ورزش را در جدول زمانبندی هفتگی خود دریافت کرده و تنها در همین ساعات با هشدار های منظم شما را به ورزش های متنوع و مفید دعوت می نماید.

2. تفکیک ورزش های محل کار و ورزش های خانه:
این نرم افزار ورزش ها را به دو دسته ی مناسب برای محل کار و مناسب برای خانه تفکیک کرده است. به این ترتیب که ورزش هایی که نیاز به نشستن یا دراز کشیدن به روی زمین دارند، از لیست ورزش های مناسب برای محل کار حذف شده اند. کاربر می بایست با توجه به نیاز خود با مشخص کردن ساعت محل کار یا ساعت خانه در قسمت زمانبدی هفتگی، ورزش های متناسب را دریافت کند.

3. تعیین فواصل زمانی هشدار
زنگ ورزش به کاربر امکان می دهد که فاصله زمانی بین هر هشدار را تعیین کند. برای این منظور سه دوره زمانی 15، 30 و 60 دقیقه در نظر گرفته شده است.

4. امکان انجام ورزش های روزانه به صورت یکجا:
ورزش های زمانبندی شده برای هر روز کاربر در لیست تمرین ها قابل رویت است. کاربر می تواند با انتخاب هر یک از این ورزش ها، آن را خارج از برنامه زمانبدی انجام دهد.

5. امکان حذف ورزش های روزانه:
اگر کاربر تمایل به حذف تعدادی و یا همه ی ورزش های زمانبندی شده پیدا کرد، لیست تمرین های زمانبدی شده این قابلیت را در اختیار کاربر قرار می دهد.


توانایی یادگیری زنگ ورزش:

در این برنامه یکی از بهترین الگوریتم های یادگیری ماشین بکار گرفته شده است تا تمرین ها بر اساس علاقه کاربر نمایش داده شود. در این راستا علاقه کاربر نسبت به هر ورزش از طریق ستاره هایی که در صفحه نمایش هر تمرین وجود دارد تعیین می شود. به این ترتیب برنامه علایق کاربر را در طی زمان شناخته و الگوی تمرین دهی را بر اساس این شناخت تغییر می دهد.ویژگی های یادگیری ماشین برنامه:

الگوریتم یادگیری هر ساعت از روز را به صورت جداگانه در نظر می گیرد و یادگیری را بر اساس میزان علاقه به تمرین های هر ساعت صورت می دهد. در نتیجه علایق ساعات مختلف کابر را شناسای می کند.

الگوریتم یادگیری ویژگی هایی نظیر ارتباط هر ورزش به عضلات مختلف بدن و تناسب ورزش با محیط کار یا خانه را در نظر می گیرد. در نهایت علایق کاربر را با توجه به ارزیابی ستاره های تمرین ها در نظر گرفته و نگاشتی بین ویژگی های تمرین ها و علایق بدست آمده صورت می دهد.

به طور مثال اگر کاربر در ساعات صبح به ورزش های مربوط به گردن امتیاز بیشتری بدهد، در ساعات صبح روز های آتی، ورزش هایی در ارتباط با گردن دریافت می کند.اطلاعات تماس:

ایمیل: info@droiders.ir

logo-enamad logo-samandehi