professional massage

professional massage

Version 1.6
1000 Tomans
Install +2 K
Category Health & Fitness
Size 13 MB
Last Update 2014 March 30
professional massage

professional massage

andisheh
Version 1.6
1000 Tomans
Install +2 K
Category Health & Fitness
Size 13 MB
Last Update 2014 March 30
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

توجه: تمامی مطالب و عکس های این برنامه برگرفته از سایت های خارجی است و مطالب به فارسی ترجمه شده است و کپی مطالب سایت های داخلی نیست.
به آرامش نیاز دارید؟ می خواهید روزتان را پر انرژی تر شروع کنید؟ آیا بعد از روز کاری خسته کننده یا پراسترس دوست دارید آرامش بگیرید و خستگی روزانه خود را کمتر کنید؟
ما به شما توصیه می کنیم فقط چند دقیقه در روز برای آرامشتان وقت بگذارید، ماساژ بگیرید و نتیجه اش را در کل روز مشاهده خواهید کرد. ماساژ کم هزینه ترین و ساده ترین روشی است که به شما برای کاهش خستگی روزانه، استرس و فشارهای عصبی و بهبود احساسات شما کمک می کند. مطمئن باشید که احساس بهتری بعد از ماساژ خواهید داشت. در این برنامه آموزش مراحل مختلف ماساژ همگی به صورت مرحله به مرحله با تصاویر و توضیحات فارسی است. در این برنامه حتی گوشی و تبلتتان هم شما را ماساژ می دهد. می پرسید چگونه این امکان وجود دارد؟ پس توضیحات پایین (در بخش امکانات برنامه) را حتماً مطالعه نمایید. با موسیقی مخصوص ماساژ می خواهید ماساژ بگیرید این امکان نیز در برنامه فراهم شده است. آموزش های ماساژ اعضای بدن ما شامل (صورت، چشم، سر، پشت، شکم، کف دست، ران و کف پا) و آموزش های انواع ماساژ ما شامل (جوانی، لاغری، خط اخم ابرو، سردرد، نوزاد و سر هندی) می باشد. هر چند مطالعه بخش نکاتی کلیدی ماساژ را قبل از مطالعه بخشهای دیگر برنامه را به شما توصیه می کنیم. در این بخش شما در مورد شرایط محیطی و روغن مناسب برای ماساژ و نکاتی در مورد دریافت بهتر ماساژ آشنا خواهید شد.
امکانات برنامه:
1.برای دیدن مرحله به مرحله توضیحات به همراه عکس های هر مرحله فقط کافی است روی تصویر کوچک در بالای صفحه کلیک کنید. در این صورت تصویر کامل آن مرحله به همراه توضیحات آن را مشاهده خواهید کرد.
2.می توانید در ابتدا یا حین مطالعه مطالب برنامه در بخش تنظیمات برنامه فونت، رنگ زمینه، اندازه و رنگ متن را تغییر دهید. بعد از تغییر تنظیمات برنامه حتماً دکمه ذخیره و سپس خروج را بزنید.
3.امکان نصب برنامه بر روی حافظه جانبی
4.در این برنامه سه موسیقی آرامش بخش و مناسب برای ماساژ برای شما در نظر گرفته شده است، شما می توانید در هنگام مطالعه برنامه و یا انجام ماساژ از آنها لذت ببرید. هر موقع که تمایل داشتید موسیقی را متوقف کنید فقط کافی است وارد بخش موسیقی شده و پخش آهنگ را متوقف کنید. می توانید صدای پخش موسیقی را در برنامه تنظیم کنید.
5.بعد از نصب برنامه، نیازی به استفاده از اینترنت برای دیدن عکس ها و توضیحات ندارید.
این برنامه را گروه توپکده تهیه کرده است. لطفاً نظرات، پیشنهادات و انتقادات و هر گونه سوال درباره این برنامه را از طریق پست الکترونیکی زیر با ما در میان بگذارید.
Toopkade@yahoo.com

User Reviews - 138 Rates
4.4 from 5
5
4
3
2
1
Woman Life Freedom
Woman Life Freedom
2022/01/16
جالبه
rezaredstar
rezaredstar
2014/04/20
خیلی کمبود داره مثلا بجای عکس ثابت از عکسهای متحرک وواقعی استفاده بشه نه عکسهای زشت که معلوم نیست بدن چیه و نحوه ماساژ رو بهتر نشون بده.
امیر
امیر
2014/12/15
بسیار عالی،ممنون