504 لغت ضروری (به همراه سرگرمی)

504 لغت ضروری (به همراه سرگرمی)

نسخه ۱.۰
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

اگر می خواهید یکی از مهمترین منابع آزمون های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری را با روشی نوین و علمی و برای همیشه یاد بگیرید، این برنامه بهترین راه است. آموزش دنباله دار حتی در هنگام فراغت با استفاده از سرگرمی های طراحی شده، تجربه عالی را برای شما رقم خواهد زد.


امکانات: امکان مرور درس به درس لغات/ ترجمه لغات، مترادف ها و مثال ها/ تلفظ صحیح و با کیفیت/ عکس های ویژه و با هدف برای هر لغت/ سرگرمی حدس زدن کلمات برای هر سه درس با امکان بازی بی نهایت دفعه/ سرگرمی جدول متقاطع برای هر سه درس/ محیط کاربری با کیفیت و زیبا/ قابل تطبیق با دستگاه های مختلف


در این برنامه ابتدا به آموزش با استفاده از بکارگیری هر دو نیم کره مغز پرداخته خواهد شد و سپس برای مرور لغات فراگرفته شده، از سرگرمی های محبوب جدول متقاطع و حدس کلمات استفاده شده است که کاربراان می توانند در هنگام فراغت نیز آموزش ببینند. در مترو، تاکسی، اتوبوس و هرجایی که زمانی را باید تلف کنید، می توانید به سرگرمی آموزشی طراحی شده در این برنامه بپردازید.


روش یادگیری این برنامه به وسیله نشان دادن یک عکس خاص که به دقت و با معیارهای ویژه انتخاب شده، می باشد. یعنی علاوه بر کلمات و مترادف ها و مثال ها و تلفظ ها، عکس مربوط به هر کلمه نیز برای فعال سازی نیمه دوم مغز استفاده شده است.


پس از یادگیری کامل سه درس متوالی، روز بعد کاربر می تواند به سرگرمی حدس کلمات مراجعه نموده و به بازی در سه درس یادگرفته شده بپردازد. در این بازی کاربر با حدس زدن حروف و تشخیص درست و غلط آن توسط برنامه، به حدس کلمه مورد نظر خواهد پرداخت. این بازی به اندازه نا محدود قابل انجام است.


بعد انجام بازی حدس کلمات، در روز بعد کاربر برای مرور دوباره می تواند به جدول سه درس فراگرفته شده مراجعه نموده و به حل آن بپردازد.


تمام این بازی ها قابل تکرار بوده و کاربر پس از یادگیری هر سه درس، می تواند بازی های سه درس قبلی را نیز انجام دهد تا فرایند یادگیری کامل شود.


 

logo-enamad logo-samandehi