دیکشنری سخنگو آشیانه

دیکشنری سخنگو آشیانه

Version 6.3-bazar
+20
K
Active installs
Books & Reference
Category
15
MB
Size

In the name of Allah

Talk to the program as a translator along, talking you will be automatically translated in different languages. The audio and text (the right to negotiate with foreign languages)

Detection of the Mtnvn sentences written on paper or anything Dygry.dvrbyn give yourself the text to automatically enter text on paper up and then translate it.
Translate offline and online (audio and text) words.
Intelligent dictionary with speech recognition and pronunciation of words.
Both the online and offline dictionary Persian to English and English to Persian.
Words and sentences without writing means not only saying ...

Note: For audio portion and translated sentences to the Internet.

Email your comments to following the progress of the program.

Rak.14967@yahoo.com

In Media

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن دیکشنری سخنگو آشیانه؛ مترجم همراه شما

خیلی از مواقع لازم است تا یک متن انگلیسی را بر روی بسته کالاهای خارجی مطالعه کنیم یا شاید به یک سفر خارجی رفته ایم که ناچاریم به زبان انگلیسی سخن بگوییم. آشنایی کامل با این زبان بین المللی فواید بسیاری دارد اما چندان هم راحت نیست و باید دوره های آموزشی لازم طی شود. در این میان برخی از افراد، فرصت یا هزینه گذراندن این دوره ها را در اختیار ندارند اما در عوض میتوانند از اپلیکیشن هایی مثل “دیکشنری سخنگو آشیانه” برای ترجمه صوتی یا متنی زبان انگلیسی بهره ببرند. در ادامه با نقد و بررسی این برنامه اندرویدی ما را همراهی کنید.

دیکشنری مدرن - دیکشنری سخنگو آشیانه زیر ذره بین

زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی ثبت شده است، بنابراین عموم افراد یادگیری این زبان را مهم دانسته و به فراگیری آن پرداخته‌اند منتها یادگیری آن به دلایل مختلف ممکن است برای برخی سخت باشد. دیکشنری‌ها بهترین راهنما برای این موضوع هستند. اگر به دنبال دیکشنری خوب هستید، با ذره‌بین همراه باشید تا به بررسی دیکشنری سخنگو آشیانه بپردازیم.

logo-enamad logo-samandehi