مترجم تصویری و صوتی هوشمند

مترجم تصویری و صوتی هوشمند

Version 1.80
In-app Purchases
Install +50 K
Category Tools
Size 15 MB
Last Update 2021 March 28
مترجم تصویری و صوتی هوشمند

مترجم تصویری و صوتی هوشمند

vada
Version 1.80
In-app Purchases
Install +50 K
Category Tools
Size 15 MB
Last Update 2021 March 28
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

این برنامه دوربین گوشی شما رو به یک دیکشنری قدرتمند انگلیسی به فارسی تبدیل می کند کافی است دوربین گوشی خود را روی متن مورد نظر قرار داده تا ترجمه فارسی یا هر زبان دیگری را مشاهده نمایید.

علاوه بر این قابلیت ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی و ترکی و اسپانیایی آلمانی فرانسوی و عربی کلمات و جملات در این اپلیکیشن وجود دارد. همچنین با استفاده از سرویس گوگل روی گوشی شما، قادر خواهید بود از طریق تلفظ و بیان جمله به صورت صوتی کلمه یا جمله مورد نظر را ترجمه کنید. پس این اپ یک دیکشنری صوتی هوشمند نیز در اختیار شما قرار می دهد.

لغات ضروری 504 نیز در این اپلیکیشن بصورت فلش کارت طراحی شده تا کاربران بتوانند برای یادگیری این لغات از آن استفاده کنند.

ویژگی های اپ دیکشنری دوربینی :دیکشنری کامل انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلاسیک به همراه تلفظ هر لغتتشخیص لغات انگلیسی در هر کجا مانند کتاب و مجلات کاغذی ، دیجیتالی و اجسام از طریق دوربین گوشیدیکشنری صوتی هوشمند با قابلیت ترجمه جملات انگلیسی به فارسی و جملات فارسی به انگلیسی بدون نیاز به تایپدیکشنری تصویری به منظور آموزش لغات انگلیسی به همراه لغات 504امکان ترجمه همزمان چند کلمه تشخیص داده شده توسط دوربین و تلفظ هر کلمه و ترجمه متن بلندترجمه متن از انگلیسی به فارسی و از فارسی به انگلیسی یا از هر زبانی به زبان دیگر با قابلیت پشتیبانی از همه زبان های استاندارد دنیا. زبان های مورد پشتیبانی از این اپ عبارتند از دیکشنری اسپانیایی فرانسوی آلمانی ترکی استانبولی ترکی آذری عربی روسی هلندی و تمام زبان های رسمی دنیا.

کاربر عزیز در نظر داشته باشید برخی از امکانات موجود در این اپ نیاز به خرید اشتراک دارد.

User Reviews - 202 Rates
1.6 from 5
5
4
3
2
1
seyed abed fallahi
seyed abed fallahi
2022/08/04
سی و پنج هزار تومن پول دادم الان نه عکس از گالری و نه متن هیچکدام رو ترجمه نمی کنه
parsa
parsa
2022/08/08
حیف که پولیه
Unnamed User
Unnamed User
2022/07/01