۱
میلیون
نصب فعال
کاربردی
دسته
۳
مگابایت
حجم

تقویم، مبدل تاریخ و قطب‌نما/قبله‌نمای ساده با قابلیت پخش اذان


* پشتیبانی از فارسی، دری، پشتو، کردی، آذری، گیکلی، عربی، و انگلیسی

* دسترسی‌پذیر بودن کامل برنامه در تاک‌بک، مناسب برای نابینایان

* تنظیم و اعلام شیفت‌کاری

* پشتیبانی از مناسبت‌های ایران و افغانستان و مناسبت‌های بین‌المللی، به صورت انتخابی

* نوار پایدار اعلان تاریخ که از طریق تنظیمات قابل حذف است

* اوقات شرعی و قبله‌نما که با تنظیم شهر در تنظیمات برنامه قابل استفاده است

* با فشردن طولانی بر روی روزها می‌توانید یک رویداد به تقویم گوگل در گوشی بیافزایید

* این برنامه به صورت شخصی، مستقل، رایگان و متن‌باز نوشته شده‌است و کد آن را می‌توانید از https://github.com/persian-calendar/DroidPersianCalendar دریافت کنید


در رسانه‌ها

معرفی و دانلود برنامه تقویم فارسی (Persian Calendar)

امروزه با فراگیر شدن گوشی های هوشمند، بسیاری از افراد از تقویم های دیجیتالی به جای تقویم کاغذی استفاده می‌کنند. همانطور که مطلع هستید، سیستم عامل اندروید به صورت پیش فرض شامل تقویم شمسی نمی‌شود. از این رو کاربران ایرانی نیاز به نصب جداگانه برنامه تقویم شمسی خواهند داشت. اپلیکیشن Persian Calendar یکی از تقویم های پرطرفدار شمسی است که قابلیت های متعددی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. شما می‌توانید توسط این تقویم به تاریخ شمسی، میلادی، قمری و حتی دری دسترسی داشته باشید و از اوقات شرعی شهر خود مطلع شوید.

تقویم اذان گوی فارسی - تقویم فارسی زیر ذره بین

تقویم، یک ابزار ضروری برای هر شخصی به شمار می رود. اپلیکیشن های مختلفی در بازار وجود دارند که تقویم را ارائه می دهند. برای انتخاب بهترین اپلیکیشن معمولا به تعداد کاربرانش توجه می کنند. اپلیکیشن تقویم فارسی یکی از پرکاربرترین اپلیکیشن های موجود است که امروز قصد معرفی، نقد و بررسی آن را داریم. در اپلیکیشن تقویم فارسی به تاریخ میلادی، شمسی و قمری به همراه اوقات شرعی دسترسی خواهید داشت. در ادامه برای نقد و بررسی این برنامه با ذره بین همراه باشید.

تقویم فارسی، یک تقویم ساده و جمع و جور

با ورود تلفن‌های هوشمند و توسعه تقویم‌های دیجیتالی، نسل سررسیدها، تقویم‌های دیواری و کاغذی کم‌کم در حال انقراض است. اپلیکیشن ساده اما کاربردی تقویم فارسی، یکی از تقویم‌های دیجیتالی موجود در بازار است که علاوه بر فرمت شمسی، قمری و میلادی، قادر است ماه‌های دری که مختص مردم افغانستان می‌باشد را نیز به نمایش بگذارد.

جعبه ابزار؛ اپلیکیشن های تقویم شمسی برای تبلت و موبایل

اگر از کاربران اندروید هستید و حوصله کار در محیط های شلوغ و پرجزئیات سایر تقویم ها را ندارید، ساده تر و جمع و جور تر از تقویم فارسی را نخواهید یافت. این اپلیکیشن علاوه بر تقویم شمسی، قمری و میلادی قادر است ماه های دَری (که مردم افغانستان از آن استفاده می کنند) را نیز به نمایش بگذارد.

موبایل مگ: Persian Calendar؛ تقویم ایرانی با طعم متریال دیزاین

انسان ذاتا فراموش کار است و با توجه به شلوغ بودن تقویم روزانه، ممکن است رویداد های مهم و حیاتی را به یک باره فراموش کند، یا چند مورد را با هم قاطی کند. اینجاست که از گذشته های دور استفاده از تقویم برای برنامه ریزی و یادآوری موارد مختلف امری ضروری بود. اما با ورود تلفن های هوشمند و توسعه تقویم های دیجیتالی در آن ها، دیگر نیاز به سررسید و تقویم کاغذی نداریم. امروز می خواهیم به بررسی تقویم ایرانی Persian Calendar بپردازیم که به صورت رایگان امکاناتی را در اختیار کاربران قرار داده است...

معرفی و بررسی تخصصی اپلیکیشن: تقویم فارسی

معمولا در اکثر گوشی‌های هوشمند پشتیبانی از تقویم هجری شمسی، که مورد استفاده ایرانیان است، در نظر گرفته نشده، به همین دلیل بسیاری از توسعه‌دهندگان ایرانی با ساخت اپلیکیشن‌هایی این خلا را تا حد زیادی پر کرده‌اند. تقویم فارسی یک اپلیکیشن ساده و کارآمد است که با داشتن حجمی کمتر از 500 کیلیوبایت به‌راحتی روی هر گوشی‌ای نصب می‌شود.

logo-enamad logo-samandehi