آوایار راهنمای گردشگری صوتی ایران

آوایار راهنمای گردشگری صوتی ایران

نسخه ۱.۰۱۲.۰۰
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲ هزار
نصب فعال
سفر
دسته
۳۰ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

آوایار گوشی شما را به یک راهنمای تور شخصی تبدیل می کند تا بتوانید در حین بازدید از آثار دیدنی ایران از داستانهای آنها لذت ببرید.  این راهنمای گردشگری صوتی به شما کمک میکند با سرعت دلخواه خود در بسیاری از شهرهای ایران از جاذبه های توریستی و موزه ها بازدید کنید. فقط  کافیست راهنمای تور مجازی خود را گوش دهید و لذت ببرید.


تورها توسط متخصصان از جمله مورخین، باستان شناسان، اسطوره شناسان و هر تخصص دیگری که برای موضوع تور مورد نیازاست، تهیه میشود.


پس اپلیکیشن را دانلود کنید و با استفاده از اینترنت تلفن همراه خود یا WIFI،  قبل از بازدید، در حین یا بعد از آن به روایات تاریخی جاذبه ی مورد نظر گوش فرا دهید. راهنمای تور آوایار همه جا در طول بازدید در کنار شماست!


امکانات:

•  یکی از مسائل بازدید مکانهای جدید، آشنا نبودن به مسیر بازدید است. اپلیکیشن آوایار شما را در موزه ها یا جاذبه های گردشگری با توضیحات صوتی واضح در مسیر صحیح هدایت می کند و به محض نزدیک شدن به اثر، می توانید فایل صوتی مربوطه را پخش کنید.

•  تورهای ما به زبان انگلیسی و فارسی در دسترس هستند. برخی از زبان های دیگرمانند آلمانی، عربی، چینی و ... نیز به مرور به اپلیکیشن اضافه خواهند شد.

• قبل از بازدید، تورهای صوتی مورد علاقه خود را  شناسایی کنید و روز خود را آگاهانه برنامه ریزی کنید.

• اگر از موزه ها بازدید می کنید، می توانید کد QR اثر را در داخل موزه اسکن کرده و از شنیدن داستان مربوط به آن لذت ببرید.

• ما همچنان در حال تولید راهنماهای صوتی بیشتر هستیم  و به محض آماده شدن تورهای صوتی جدید یا زبان های جدید آنها را در اپلیکیشن اضافه می کنیم. پس لطفا جاذبه های جدید ما رو از دست ندید.


#آوایار

#راهنمای_گردشگری

#راهنمای_گردشگری_ایران

#راهنمای_صوتی

#راهنمای_صوتی_ایران

#ایرانگردی

#تخت‌جمشید

#ایران

#گردشگری_ایران

#سفر

نظرات کاربران

سید حسین رضوی
۱۴۰۰/۰۶/۰۷
برنامه بحالیه
پرفسور دن
۱۴۰۰/۰۵/۱۹
عالی