بازی ترسناک حریم : بخش دوم

نصب‌های فعال ۲۰٬۰۰۰+
حجم ۲۸٫۰ مگابایت
نسخه 1.0.4

توضیح

اپیزود پنجم بازی ترسناک حر5یم منتشر شد! دانلود از https://cafebazaar.ir/app/com.MPGame.Harim5/?l=fa


توجه: دوستان گرامی و طرفدارانِ عزیزِ بازی ترسناک حریم، حتما تا آخر توضیحات را مطالعه نمایید...


کانال بازی در تلگرام : MPGame@
درصورتی که اپیزود اول بازی حریم را دریافت نکرده اید، برای اطلاع از داستان بازی و اجرای مناسب بازی بر روی دستگاه شما، حتما ابتدا اپیزود اول را از لینک https://cafebazaar.ir/app/com.companyname.Harim/?l=fa دریافت نمایید.
در خصوص رایگان نبودن اپیزود دوم بازی حریم با وجود درخواست های برخی طرفداران عزیز، باید بگم که علاقه داشتیم و داریم که کل اپیزود های بازی رایگان باشه تا همه دوستان بتونن از بازی لذت ببرن و برای تحقق این امر به دنبال اسپانسری برای بازی بودیم ولی متاسفانه با وجود اینکه مجموعه بازی حریم دارای پیام ها و مضامین غیرمستقیم بسیار مهمی میباشد تا به امروز حمایتی صورت نگرفته است، که امیدواریم این امر در آینده تحقق یابد و امکان رایگان شدن اپیزودهای بازی فراهم شود.
توجه توجه: برای لذت بردن کامل از بازی حریم و تجربه حس واقعی ترس، حتما از هندزفری یا هدفون استفاده نمایید!!
خب میرسیم به اپیزود دوم:
اول از همه باید بگم که اگه در بخشی از بازی به مشکل خوردید و هرکاری کردید مرحله رد نمیشد و دیگه هیچ راهی به ذهنتون نمیومد، نگران نباشید شما میتونید از راهنمای مراحل بازی در وبلاگ بازی حریم به آدرس http://harim.mihanblog.com/ استفاده نمایید. (البته به شخصه توصیه میکنم با اتکا به ذهن خودتون بازی رو به اتمام برسونید!)
اینجا لازم میدونم این نکته رو بگم که اپیزود دوم بازی حریم به طور قابل توجهی نسبت به اپیزود اول طولانی تر، معمایی تر و ترسناک تر است!!! و از این نظر خیالتون راحت باشه!
داستان اپیزود دوم بازی حریم در ادامه اپیزود اول بازی میباشد و در این اپیزود به زوایای پنهانی از جنگل مرموز و هم چنین حقایق عجیبی پی برده میشود که البته درک عمیق داستان بازی به جستجو مناسب گیمر در جهان بازی بستگی زیادی دارد...
برای تکمیل شدن هرچه سریعتر اپیزود بعد به حمایت و دلگرمی شما عزیزان مانند دادن پنج ستاره نیازمندیم!!!
لازم است تذکر دهیم که انجام بازی حریم به بیماران قلبی و افراد زیر 15 سال توصیه نمیشود...
برای اطلاع از اخبار بازی حریم و تاریخ انتشار اپیزود بعدی، وبلاگ رسمی بازی حریم رو دنبال کنید: http://harim.mihanblog.com
صفحه فیس نمای بازی: http://facenama.com/mpgame


 


تغییرات آخرین نسخه

کاهش حجم بازی و رفع مشکلات جزئی...

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • مرتبط‌ سازی با دستگاه‌های بلوتوث
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه