فرار از زندان - قسمت دوم

فرار از زندان - قسمت دوم

نسخهٔ ۱.۰
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
فرار از زندان - قسمت دوم

فرار از زندان - قسمت دوم

استودیو گریز
نسخهٔ ۱.۰
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۱۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۳ بهمن ۱۳۹۵
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

به نام خدا

بازی (( ماجرای ۱۰۱ )) منتشر شد . یک بازی فوق‌العاده ی ماجرایی . با کلیک بر روی نام توسعه دهنده (مورتال) آنرا دانلود کنید . توصیه میکنم آن بازی را حتما امتحان کنید . 

قسمت سوم بسیار طولانی تر از این قسمت است و فرار کامل میشود.با کلیک روی نام توسعه دهنده (مورتال) قسمت فرار نهایی را دانلود کنید.

راهنمای ساعت : باید ساعت سه و هفت دقیقه را نشان دهید

راهنمای رادیو : پس از قرار دادن موج های آبی و قرمز و زرد در سر جای خودشان ، فرکانس را تا آخر زیاد و طول موج را تا آخر کم کنید.

حکم اعدام ج . د معروف به خفاش تایید شده و چند روز دیگر اجرا میشود.

زندانی شماره 6173 یک راه بیشتر ندارد و آن انتظار برای اجرای حکم است. تا اینکه دوستش پیشنهاد خطرناکی به او میدهد. فرار...

همانطور که دیدید در قسمت اول خفاش مجبور میشود یکی از نگهبانان را بکشد. اما فرار به این سادگی هم نبود و حالا قضیه لو رقته است . در این قسمت باید از  بازجویی های رئیس زندان و نگهبان های متعدد که به شما مشکوک هستند و زندانیان خلافکاری که قصد جان شما را دارند نجات پیدا کنید و  تراژدی خوفناک فرار رو ادامه دهید.در این قسمت خودتان را به عنوان یک زندانی بخش تعمیرات جا میزنید و سعی دارید قضیه لو نرود .در این قسمت مجبور میشوید صدمیلیون تومان و اسلحه را که از قسمت اول بدست آورده بودید پنهان کنید و حتی قسمتی از پول را بعنوان حق السکوت ازدست بدهید.

بازی از دو قسمت ماجرایی و فکری تشکیل شده است .داستان بازی فوقالعاده قوی و جذاب است. درطول بازی باید درنقش افراد مختلفی حتی رئیس زندان بازی کنید . گرافیک بازی و هیجان بازی نسبت به قسمت اول خیلی بیشتر شده است . در طول بازی سوالهای زیادی از شما پرسیده میشود که پاسخ اشتباه به یک سوال مساوی است با دستگیری شما . 

داستان قسمت اول :

از سلول خود شروع کنید و برق راهرو را قطع کنید و  پس از گذشتن از نگهبانان به صندوق زندان دست پیداکنید. با کشتن یکی از نگهبانان اسلحه ای را بدست آورید.حالا تمام سرمایه شما صد میلیون تومان پول و یک اسلحه خالی است. جرمتان سنگین تر شد و دیگه راه برگشت ندارید . تغییر چهره داده و ادامه دهید. 

 

نظرات کاربران - ۱،۶۹۲ رأی
۳.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
احمد سکاکی
احمد سکاکی
۱۳۹۶/۰۳/۱۰
عالی بود بچه ها برای ساعت باید ساعت ۳ و دقیقه ی ۲۵ رو بزنید رادیو هم قرمز ۴ زرد ۴ و ابی ۲ وموج صدا و اون یکی هم تا اخر برید لایک لایک و لایک
غزل
غزل
۱۳۹۷/۱۲/۲۰
رادیو خیلی آسان بود ولی تورووووو خدااااا بگینننننن این ساعت لعنتی چجوریهههههه ??
صدرا
صدرا
۱۳۹۸/۰۸/۲۷
ساعت رو بگید لطفا