بازی ترسناک حریم : بخش اول

بازی ترسناک حریم : بخش اول

نسخه ۱.۱.۲
+۲۰۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۲۴
مگابایت
حجم

اپیزود پنجم بازی ترسناک حر5یم منتشر شد! دانلود از https://cafebazaar.ir/app/com.MPGame.Harim5/?l=faکانال بازی در تلگرام : MPGame@توجه: دوستانی که در نسخه قبلی بازی، مشکل اجرا نشدن بازی را داشتند، نسخه جدید که به تازگی قرار داده شده را دریافت نمایند. نسخه جدید تنها برای رفع مشکلات باز نشدن بازی حریم بر روی برخی گوشی (تبلت) ها قرار داده شده است.

بازی حریم، یک بازی چند اپیزودی در سبک ماجراییِ ترسناک است که داستان جوانی را روایت میکند که با وجود هشدار اهالی منطقه درباره جنگلِ مرموزِ اطراف منطقه، به دنبال کشف حقایق پا به جنگل نفرین شده میگذارد.

داستان ها و روایت های زیادی در بین اهالی منطقه، درباره جنگل مرموز، دهان به دهان میگردد که از این روایت ها، وجود اجنه خبیث که این جنگل را حریم شخصی خود میدانند و ورود هیچ فردی به این جنگل را نمی پذیرند از همه معتبر تر است...

توجه توجه: برای لذت بردن کامل از بازی حریم و تجربه حس واقعی ترس، حتما از هندزفری یا هدفون استفاده نمایید!!

تذکر مهم: انجام بازی حریم به بیماران قلبی و افراد زیر 15 سال توصیه نمی شود!


توجه ویژه: دوستان گرامی! ما بازی حریم رو به عشق شما گیمرای عزیز اندرویدی رایگان منتشر کردیم تا همه بتونن استفاده کنن! هرچند این اپیزود نسبتا کوتاه و بیشتر به هدف آشنایی شما با فضای کلی بازی هست ولی ما انتظار حمایت معنوی شما دوستان از بازی حریم با دادن پنج ستاره و به اشتراک گذاشتن بازی رو داریم... این وعده رو هم همین الان بهتون میدم که تو اپیزود بعدی که در حال حاضر درحال ساخت آن هستیم با یک بازی طولانی و حتی ترسناک تر روبرو خواهید شد!! که باز هم برای تکمیل شدن هرچه سریعتر اپیزود بعد به حمایت و دلگرمی شما عزیزان نیازمندیم!!!


برای اطلاع از اخبار بازی حریم و تاریخ انتشار اپیزود بعدی، وبلاگ رسمی بازی حریم رو دنبال کنید: http://harim.mihanblog.com/


logo-enamad logo-samandehi