41148:3

نصب‌های فعال ۲٬۰۰۰+
حجم ۱۹٫۰ مگابایت
نسخه 3.11

توضیح

در 3ومین اپیزود از 41148 ، سینا پس از کشتن یک هیولای دیگر، وارد آپارتمان 133 می شود. اما او برای پی بردن به هویت و گذشته اش، با مکان ها، دوستان و دشمنان بیشتری نیز روبرو خواهد شد. برخوردهایی خونین، ترسناک و مرگبار! ولی آیا این پایان راه خواهد بود؟
بازی بخش ها و آیتم های مخفی نیز دارد که برای مشاهده و پی بردن به همه اسرار آنها، نیاز خواهید داشت که چندین بار بازی را به اتمام برسانید!

> راهنمای بازی درسایت:  Sinaps.ir
> در اینستاگرام و تلگرام:  FanaeiGames@

> توجه: درصورتیکه صفحه در قسمتهایی از بازی سیاه شد، بازی را دوباره اجرا کرده و گرافیک پایین را انتخاب نمائید. همچنین بازی در بعضی از دستگاه های Asus اجرا نخواهد شد.


> برای خرید قسمت چهارم این بازی با شارژ ایرانسل، کافیست شماره موبایل خود را به هنگام ثبت نام یا خرید وارد کنید.

دسترسی‌ها

  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • کنترل لرزش
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

راهنمای بازی 41148:3

راهنمای کامل بازی 41148:3 به صورت متنی و ویدئویی

بررسی کلی بازی ۴۱۱۴۸

۴۱۱۴۸ نام عنوانی پر طرفدار از مهدی فنائی بازی ساز مستقل اهل زاهدان است.که توانست پس از حواشی بسیاری که برایش ایجاد شد نظر گیمرهای موبایلی را به سمت خود جلب کند و محبوبیت بسیاری را به دست آورد.به طوری که به عنوان پرطرفدار ترین بازی فصل و همچنین به پرفروش ترین اپ موجود در کافه بازار بدل گشت.

بازی41148اعدادی با یک معنا

41148عددی بسیار مرموز که صدای از یک سردرگمی را در درون هر بیننده ای فریاد می زنه و گیمر رو به سمت این بازی سوق میده، اعدادی گنگ با یک ایکن با کیفیت اولین محرک برای خواندن داستان این بازی است. ولی داستان ما به همین جا ختم نمی شود، روایتی از یک اپیزود را میخوانیم که هرگز تجربش نکردیم.داستانی از روایت ترس وهیجان و همچنین وحشت، چیزی که در تمام عمر از همان بدر تولد انسان رو درگیر خود کرده وبا مرگ نیز به پایان نخواهد رسید. اما 41148به همین جا ختم نمیشود ووجود روحیه جستوجوگر و شهامت که در وجود هر انسانی هست رو به شخصیت بازی تزریق میکند تا این گیم یک ترکیب عالی وقابل ستایشی رو در خود جای دهد.

نقد و بررسی تخصصی بازی 41148

نقد و بررسی تخصصی بازی 41148 ،به جرعت میتوان گفت 41148 که نامی آشنا برای تمام گیمرهای ایرانی ست و یکی از بهترین بازی ایرانی ساخته شده تحت پلتفرم اندروید می باشد. قطعا رمز موفقیت 41148، روایت داستان بسیار خوب، معماهای جالب و از همه مهمتر، توجه به کیفیت و جزئیات صحنه هست. قصد داریم تا نقدی در مورد این عنوان آشناداشته باشیم.

بررسی قسمت سوم بازی ۴۱۱۴۸؛ هوشیاری سینا

اپیزود سوم در ادامه داستان قسمت قبلی، روایتگر ماجراجویی هایی «سینا تنتا» برای بازیابی حافظه از دست رفته اوست و بیشتر از قسمت های قبلی ما را با کاراکتر سینا و گذشته اش آشنا می کند.

نقد و بررسی 41148:3 | ظهور موفقیت

چند سالی است صنعت بازی سازی ایران به خصوص در بخش موبایل پیشرفت زیادی داشته است و در این بین عناوین خوبی ارائه شدند که با حمایت بازی کاربران ایرانی مواجه شدند . ۴۱۱۴۸ یکی از این عناوین است که در ابتدا ورود با استقبال فوق العاده ی مردم روبرو شد و البته با حواشی بسیار زیادی همراه بود و خیلی زود از شناخته شده ترین عناوین ارائه شده شد.

معرفی قسمت سوم بازی موبایل 41148

نقد و راهنمای قسمت سوم بازی موبایل 41148