100 راهکار لاغری

100 راهکار لاغری

نسخه ۲.۲
۱۰
نصب فعال
تناسب اندام
دسته
۱۷
مگابایت
حجم

باگسترش کتاب های الکترونیکی و دنیای نرم افزارهای رنگارنگ کتاب های چاپی هر روز از محبوبیتشان کاسته می شود. اما موضوعاتی مانند لاغری و کاهش وزن همواره طرفداران بسیاری داشته است  که ما را به طرف رژیم های سخت و تاقت فرسا و همچنین بسیار خطرناک سوق داده است. دانستن همه این موضوعات تیم برنامه نویسی مارا بر این داشت تا راهی برای لاغری و تغییر سبک زندگی بیابیم اما نه یک روزه. بلکه طولانی مدت و همیشگی . مطمئنا برای همه ی ما خوشایند است که غذابخوریم و چاق نشویم. یا موادی را مصرف کنیم که باعث لاغرتر شدنمان بشود حتی اگر شده کاری بکنند که اشتهای کاذبمان از بین برود. برنامه ای که پیش روی شماست همه این قابلیت هارا دارد .با میزان کالری مواد غذایی، جایگزین سالم مواد مضر، کاهنده های اشتها، چربی سوز ها و هزاران مورد دیگرآشنا می شوید که باعث تغییر سبک زندگی شما در طولانی مدت و همچنین کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام همیشگیتان می شود. می توانید بعد از خواندن این کتاب مطمئن باشید قادر هستید بدون این که رژیم های طاقت فرسارا تجربه کنید. به اندام ایده آل خود برسید از همه مهمتر این که این اندام را نیز حفظ کنید و همچنین از شر بیماری های قلبی وعروقی و فشار خون و چربی کبد و دیگر بیماری هایی که امروزه دامن گیر بیشتر مردم است در امان باشید. مطالب موجود در این برنامه از سایت ها جمع آوری نشده است و نمی توانید آن را در جاهای دیگر بیابید. این مطالب حاصل چندین ماه کار و تلاش مترجم تیم ما است که آن را از انگلیسی به فارسی ترجمه کرده است.


این برنامه از نه قسمت اصلی تشکیل شده است که هر قسمت دارای یک لیست از مواردی است که شما می توانید مطالعه نمایید. در صورتی که در پایین صفحه انگشت خود را در زیر لیست بر روی صفحه گوشی قرار دهید و به طرف بالا بکشید منویی برای شما ظاهر می شود که از طریق آن به چهار قسمت کاربردی برنامه یعنی:


تنظیمات


آخرین مطالعه


علاقه مندی ها


و جست و جو


دسترسی خواهید داشت.


 


لازم به ذکر است در اولین بار ورود به برنامه اگر مطالعه ای انجام نداده باشید و کلید آخرین مطالعه را انتخاب کنید هیچ اتفاقی نخواهد افتاد زیرا شما مطالعه ای نداشته اید و این کلید پس از اولین مطالعه شما فعال خواهد شد.


 


جست و جوی برنامه از نوع پیشرفته ی جست و جو در عنوان ها و متن است تا در هر زمان شما به راحتی بتوانید متن یا عنوان مورد نظر خود را بیابید.بعد از جست و جو، مواردی که می خواستید در لیستی برای شما نمایش داده می شود که پس از انتخاب هر مورد می توانید آن را مطالعه کرده و یا به علاقه مندی ها بیافزایید تا همیشه در دسترس باشد.


 


علاقه مندی های برنامه دارای لیستی است که در همان لیست اصلی می توانید هر کدام از موارد را که دوست نداشتید حذف کنید. همچنین می توانید هر مورد را که دوست داشتید بخوانید و در آخر اگر لازم دانستید با فشار دادن کلید ستاره آن را از علاقه مندی ها حذف کنید.


 


تنظیمات برنامه نیز دارای امکانات فراوانی مانند انتخاب تم، انتخاب اندازه متن، انتخاب فونت، انتخاب فاصله خطوط و .. است که می توانید به سلیقه خود تغییر دهید و در برنامه اعمال کنید.


 


در لیست های اصلی برنامه پس از انتخاب هر مورد و خواندن آن می توانید آن را به علاقه مندی ها بیافزایید و یا از طریق سایر برنامه های خود متن را برای دوستانتان ارسال کنید. همچنین می توانید قسمتی از متن را کپی کنید یا قسمتی را انتخاب کنید و برای دوستانتان بفرستید.


 


از طریق منوی برنامه شما می توانید مقدمه ی مترجم را بخوانید، برنامه را به دوستان خود در سایر برنامه های ارتباطی معرفی کنید، پیشنهادات و انتقادات و نظرات خود را برای ما از طریق ایمیل ارسال کنید و یا از برنامه خارج شوید.


تیم ترجمه و برنامه نویسی ABco پذیرای کارهای ترجمه و برنامه نویسی شما می باشد. می توانید از طریق قسمت تماس با ما به ما ایمیل ارسال کنید و در ارتباط باشید.


ما این برنامه را با حداقل قیمت برای شما عزیزان قرار دادیم. هدف ما رضایت شماست.

logo-enamad logo-samandehi