جعبه ابزار مذهبی هوشمند

جعبه ابزار مذهبی هوشمند

Version 4.4.2
In-app Purchases
Install +50 K
Category Religious
Size 10 MB
Last Update 2018 November 15
جعبه ابزار مذهبی هوشمند

جعبه ابزار مذهبی هوشمند

AppX
Version 4.4.2
In-app Purchases
Install +50 K
Category Religious
Size 10 MB
Last Update 2018 November 15
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

یکی از نیازمندی های شناخته شده کاربران تلفن های هوشمند، ابزارها و برنامه های مذهبی می باشد. تا کنون نمونه های بسیاری از این ابزارها مانند اپلیکیشن قرآن، مفاتیح، ذکر شمار، قبله نما و ... طراحی و ساخته شده است. اما اپلیکیشنی که همه ی این امکانات را به صورت یکجا در اختیار ما بگذارد کمتر دیده شده است. جعبه ابزار مذهبی عنوان برنامه ایست که مجموعه ای از امکانات مهم و پر استفاده ی مذهبی را در قالب یک نرم افزار واحد برای کاربرانش فراهم کرده است. همه امکانات مذهبی مانند ذکرشمار، رکعت شمار، قبله نما، صندوق صدقات، مفاتیح، قرآن، کتابخانه مذهبی و ... را می توانید در قالبی پشرفته، در این اپلیکیشن پیدا کنید. 


 


مهمترین امکانات جعبه ابزار مذهبی عبارت اند از:


1. ذکر شمار (با قابلیت شمارش در زمان خاموش بودن صفحه):


از ویژگی های منحصر به فرد این ذکرشمار که آن را نسبت به سایر ذکرشمارهای مشابه، متمایز می کند؛ قابلیت شمارش ذکر در زمان خاموش بودن صفحه، قابلیت افزودن ذکر به طور سفارشی و به تعداد دلخواه، قابلیت شمارش ذکر با استفاده از هندزفری، قابلیت ذخیر آنی و .... می باشد.


2. مفاتیح الجنان صوتی: مفاتیح الجنان موجود در این نرم افزار، از تکنولوژی قلم هوشمند بهره مند است. بنابراین شما با دانلود فایل های صوتی نرم افزار که با حجم کم ارائه گردیده، به راحتی میتوانید از این تکنولوژی بهره مند گردید.


3. قرآن صوتی: قرآن نیز به طور کامل و با تکنولوژی قلم هوشمند در این برنامه گنجانده شده است.


4. بخش نماز: این بخش از ویژگی های منحصربه فرد این نرم افزار می باشد که به شما در خواندن نماز های مستحبی کمک می کند. در این بخش که هموار رو به گسترش است، ذکر شماری هوشمند طراحی گردیده و ذکرهای موجود در هر نماز را برای شمارش به شما معرفی می نماید.


5. رکعت شمار: رکعت شمار دارای محیطی کاربرپسند و با قابلیت های کلیدی از جمله: شمارش با استفاده از حسگر مجاورت، آلارم یادآور و... می باشد.


6. قبله نما: قبله نمای استفاده شده در این نرم افزار، هرگز نیازمند اتصال به اینترنت نمیباشد، بنابراین شما میتوانید بدون اتصال به اینترنت، جهت قبله را با دقت 97 درصدی تشخیص دهید. برای این کار کافیست نام شهرستان منطقه ای که در آن هستید را انتخاب نمائید.


7. صندوق صدقات: صندوق صدقات به شما کمک می کند؛ زمانی که مبلغ خرده یا هیچ مبلغی همراه شما نیست؛ مبلغی را که قصد دارید صدقه دهید، ثبت و یادداشت نمائید.


8. دفترچه یادداشت نذورات: این بخش امکان یادداشت نذورات شما را با تاریخی معین فراهم می نماید.


9. استخاره به قرآن: بخش استخاره در این نرم افزار نیز با سایر نرم افزار های استخاره متفاوت است. اکثر نرم افزارهای استخاره، جواب استخاره شما را بر اساس اعداد تصادفی تحویل میدهند که این روش صحیحی در امر استخاره نیست. اما در این نرم افزار.......


10. نماز و روزه قضا: این بخش به شما کمک می کند نمازها و روزه های قضای خود را ثبت و یادداشت نمائید. همچنین امکان قبول نماز و روزه استیجاری را برای شما فراهم می نماید.


11. تعبیر خواب: بخش تعبیر خواب برگرفته از کاملترین منابع تعبیر خواب بوده و مشتمل بر 1500 تعبیر و توضیحات مرتبط می باشد.


12. محاسبه گر ابجد: این بخش شما را در محاسبه ابجد برای نام های مختلف یاری میدهد.


13. کتابخانه: این بخش که همواره رو به گسترش است، مشتمل برای کتب مذهبی، از جمله شناخت معصومین(ع)، اعجاز قرآن، احکام و... می باشد.


14. قابلیت پشتیبان گیری از اطلاعات برنامه: با پشتیبان گیری از اطلاعات برنامه، اگر برنامه حذف شود، شما بدون هیچ نگرانی قادر به بازگردانی اطلاعت خود خواهید بود.


15-درخواست رمز هنگام ورود به برنامه(در صورت فعال بودن): به منظور شخصی سازی اطلاعات مربوط به نذورات ، نماز ها و .... میتوانید قفل برنامه را فعال نمائید تا فقط خودتان به اطلاعات دسترسی داشته باشید.


و همچنین قابلیت های محسوس جزئی و کاربردی دیگر .....


ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


و در پایان:


ما قصد داریم ابزاری مرجع و کامل برای انجام امورات مذهبی شما طراحی نمائیم، بنابراین به انتقادات و پیشنهادات مفید شما در راستای بهبود و تکمیل برنامه احترام می گذاریم.


هدف ما، جلب رضایت شماست....

User Reviews - 12,397 Rates
4.8 from 5
5
4
3
2
1
حنانه
حنانه
2021/06/08
سلام خیلی برنامه ی خوبیه. ممنونم. ولی در قسمت نماز جعفر طیار ، سوره ی عادیات که ۱۱ آیه داره فقط ۹ آیه ی اولش رو نوشتید! من اشتباه خوندم از روی اپلیکیشن نماز رو ، یک بار ، بعدش متوجه شدم که دو آیه ی آخر سوره کمه! لطفا اصلاح بفرمایید. ممنون
سیامک
سیامک
2022/04/25
عالی و پر کاربرد
atena
atena
2020/10/27
بسیار عالی😍😍😍😍 فقط اگه مشی بخش اذا نگو رو هم با کلی کاربرد اضافه کنید از سازنده و دست اندر کاران این برنامه مفید بسیار بسیار سپاس گزارم.