جعبه ابزار مذهبی هوشمند

جعبه ابزار مذهبی هوشمند

نسخه ۴.۴.۲
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
هزار
نصب فعال
مذهبی
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

یکی از نیازمندی های شناخته شده کاربران تلفن های هوشمند، ابزارها و برنامه های مذهبی می باشد. تا کنون نمونه های بسیاری از این ابزارها مانند اپلیکیشن قرآن، مفاتیح، ذکر شمار، قبله نما و ... طراحی و ساخته شده است. اما اپلیکیشنی که همه ی این امکانات را به صورت یکجا در اختیار ما بگذارد کمتر دیده شده است. جعبه ابزار مذهبی عنوان برنامه ایست که مجموعه ای از امکانات مهم و پر استفاده ی مذهبی را در قالب یک نرم افزار واحد برای کاربرانش فراهم کرده است. همه امکانات مذهبی مانند ذکرشمار، رکعت شمار، قبله نما، صندوق صدقات، مفاتیح، قرآن، کتابخانه مذهبی و ... را می توانید در قالبی پشرفته، در این اپلیکیشن پیدا کنید. 


 


مهمترین امکانات جعبه ابزار مذهبی عبارت اند از:


1. ذکر شمار (با قابلیت شمارش در زمان خاموش بودن صفحه):


از ویژگی های منحصر به فرد این ذکرشمار که آن را نسبت به سایر ذکرشمارهای مشابه، متمایز می کند؛ قابلیت شمارش ذکر در زمان خاموش بودن صفحه، قابلیت افزودن ذکر به طور سفارشی و به تعداد دلخواه، قابلیت شمارش ذکر با استفاده از هندزفری، قابلیت ذخیر آنی و .... می باشد.


2. مفاتیح الجنان صوتی: مفاتیح الجنان موجود در این نرم افزار، از تکنولوژی قلم هوشمند بهره مند است. بنابراین شما با دانلود فایل های صوتی نرم افزار که با حجم کم ارائه گردیده، به راحتی میتوانید از این تکنولوژی بهره مند گردید.


3. قرآن صوتی: قرآن نیز به طور کامل و با تکنولوژی قلم هوشمند در این برنامه گنجانده شده است.


4. بخش نماز: این بخش از ویژگی های منحصربه فرد این نرم افزار می باشد که به شما در خواندن نماز های مستحبی کمک می کند. در این بخش که هموار رو به گسترش است، ذکر شماری هوشمند طراحی گردیده و ذکرهای موجود در هر نماز را برای شمارش به شما معرفی می نماید.


5. رکعت شمار: رکعت شمار دارای محیطی کاربرپسند و با قابلیت های کلیدی از جمله: شمارش با استفاده از حسگر مجاورت، آلارم یادآور و... می باشد.


6. قبله نما: قبله نمای استفاده شده در این نرم افزار، هرگز نیازمند اتصال به اینترنت نمیباشد، بنابراین شما میتوانید بدون اتصال به اینترنت، جهت قبله را با دقت 97 درصدی تشخیص دهید. برای این کار کافیست نام شهرستان منطقه ای که در آن هستید را انتخاب نمائید.


7. صندوق صدقات: صندوق صدقات به شما کمک می کند؛ زمانی که مبلغ خرده یا هیچ مبلغی همراه شما نیست؛ مبلغی را که قصد دارید صدقه دهید، ثبت و یادداشت نمائید.


8. دفترچه یادداشت نذورات: این بخش امکان یادداشت نذورات شما را با تاریخی معین فراهم می نماید.


9. استخاره به قرآن: بخش استخاره در این نرم افزار نیز با سایر نرم افزار های استخاره متفاوت است. اکثر نرم افزارهای استخاره، جواب استخاره شما را بر اساس اعداد تصادفی تحویل میدهند که این روش صحیحی در امر استخاره نیست. اما در این نرم افزار.......


10. نماز و روزه قضا: این بخش به شما کمک می کند نمازها و روزه های قضای خود را ثبت و یادداشت نمائید. همچنین امکان قبول نماز و روزه استیجاری را برای شما فراهم می نماید.


11. تعبیر خواب: بخش تعبیر خواب برگرفته از کاملترین منابع تعبیر خواب بوده و مشتمل بر 1500 تعبیر و توضیحات مرتبط می باشد.


12. محاسبه گر ابجد: این بخش شما را در محاسبه ابجد برای نام های مختلف یاری میدهد.


13. کتابخانه: این بخش که همواره رو به گسترش است، مشتمل برای کتب مذهبی، از جمله شناخت معصومین(ع)، اعجاز قرآن، احکام و... می باشد.


14. قابلیت پشتیبان گیری از اطلاعات برنامه: با پشتیبان گیری از اطلاعات برنامه، اگر برنامه حذف شود، شما بدون هیچ نگرانی قادر به بازگردانی اطلاعت خود خواهید بود.


15-درخواست رمز هنگام ورود به برنامه(در صورت فعال بودن): به منظور شخصی سازی اطلاعات مربوط به نذورات ، نماز ها و .... میتوانید قفل برنامه را فعال نمائید تا فقط خودتان به اطلاعات دسترسی داشته باشید.


و همچنین قابلیت های محسوس جزئی و کاربردی دیگر .....


ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


و در پایان:


ما قصد داریم ابزاری مرجع و کامل برای انجام امورات مذهبی شما طراحی نمائیم، بنابراین به انتقادات و پیشنهادات مفید شما در راستای بهبود و تکمیل برنامه احترام می گذاریم.


هدف ما، جلب رضایت شماست....

در رسانه‌ها

جعبه ابزاری قدرتمند برای امور مذهبی

یکی از مواردی که هر فردی در زندگی روزمره ی خود با آن رو به رو است انجام امورات مذهبی است. مطمئنن هر فردی نیاز به برنامه ریزی و ترتیب دادن به این امور دارد. اپلیکیشن های زیادی برای این امورات طراحی شده که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. جعبه ابزار مذهبی یکی از جامع ترین این اپلیکیشن ها هست که موارد زیادی از این امور رو دسته بندی کرده و در اختیار کاربران قرار داده است…

معرفی جعبه ابزاری ضروری برای هر دستگاه!

اپلیکیشنی که امروز قصد داریم به آن بپردازیم، همراه مناسب و کاربردی شما در بسیاری از اعمال مذهبی خواهد بود. با نصب این نرم افزار، بسیاری از قابلیت‌های «صلوات شمار، رکعت شمار، قبله نما، دفترچه یادداشت نذورات، استخاره به قرآن، صندوق صدقات و ...» را بر روی گجت هوشمند خود آورده و نیاز به نصب چندین برنامه مذهبی مختلف برطرف خواهد شد.

جعبه ابزاری برای معنویت - جعبه ابزار مذهبی زیر ذره بین

جعبه ابزار مذهبی عنوان برنامه ایست که مجموعه ای از امکانات مهم و پر استفاده ی مذهبی را در قالب یک نرم افزار واحد برای کاربرانش فراهم کرده است. همه امکانات مذهبی مانند ذکرشمار، رکعت شمار، قبله نما، صندوق صدقات، ادعیه و ... را می توانید در این اپلیکیشن پیدا کنید. برای آشنایی با همه امکانات این جعبه ابزار مذهبی با ذره بین همراه باشید.

logo-enamad logo-samandehi