ZOOM Cloud Meetings

ZOOM Cloud Meetings

نسخه ۴.۵.۵۶۹۹.۱۰۲۷
۱۰۰
هزار
نصب فعال
کسب و کار
دسته
۲۷
مگابایت
حجم

یکی از بهترین برنامه‌های کسب و کار در دستان شماست!

زوم یک ابزار مناسب ویدئو کنفرانس و ارسال پیام‌های گروهی است. این برنامه را دانلود نمایید و به ویدئو کنفرانس ۲۵ نفره بپیوندید. چشم در چشم صحبت کنید و از سرعت و کیفیت برنامه لذت ببرید.

*** ویژگی‌ها:

- یکی از بهترین برنامه‌های اندرویدی ویدئو کنفراس

- دارای کیفیت بالای تصویر

- دارای اسکرین‌شیر عکس، وب، گوگل‌درایو، دراپ‌باکس و یا باکس

- وجود بخش دسترسی به شماره‌های تماس

- امکان دعوت آسان دوستان

- اراسال عکس، متن و ویدئو در گروه‌ها

- قابل استفاده با وای‌فای یا 3G , 4G

در رسانه‌ها

رسانه چیکاو - بهترین برنامه های برقراری تماس تصویری اندروید کدامند؟!

رسانه چیکاو – بعضی از افراد به دنبال اپلیکیشن هایی هستند تا بتوانند به صورت تصویری با اعضای خانواده و یا دوستان خود که در خارج از کشور هستند تماس برقرار کنند بدون اینکه دچار قطعی شوند و یا سرعت کم اینترنت مانع از برقراری ارتباط شود. از این رو ما در این مقاله قصد داریم تا بهترین برنامه های تماس تصویری را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با خیال راحت به مکالمه با دوستتان بپردازید. با معرفی گوگل دوو ، اسکایپ و زوم کلود میتینگ همراه رسانه چیکاو باشید.

جلسات خود را با Zoom مدیریت کنید

برنامه‌ای که نقد و بررسی آن پیش روی شماست، یکی از بهترین و کاربردی‌ترین اپلیکیشن‌های حوزه کسب و کار محسوب می‌شود؛ با استفاده از آن می‌توانید در هر جایی از جهان که باشید، در جلسات و کنفرانس‌های مربوط به شغل و یا درس خود شرکت کرده، چشم در چشم مکالمه کنید و از کیفیت مطلوب آن لذت ببرید.

معرفی اپلیکیشن Zoom: جلسات ویدیویی از راه دور

برای رونق کسب و کار و گسترش حرفه خود، نیاز به تعامل و همکاری با دیگران داریم و این اصل مهمی است که مدیران موفق به آن اهمیت میدهند. برگزاری جلسات منظم بین اعضای هیئت مدیره یک یا چند شرکت، از جمله روش های مرسوم برای برقراری این تعامل میباشد به خصوص اکنون که تکنولوژی پیشرفت نموده و امکان حضور غیرفیزیکی و از راه دور نیز در گردهمایی ها ممکن شده است! شما هم میتوانید از اینگونه جلسات بر پا کنید و به صورت ویدیویی به گفتگو با دیگران بپردازید. میپرسید چگونه؟ با ما در معرفی اپلیکیشن اندرویدی “Zoom” همراه باشید تا پاسخ سوال خود را بیابید.

logo-enamad logo-samandehi