استاد همراه آموزش زبان انگلیسی

استاد همراه آموزش زبان انگلیسی

نسخه ۲.۲۰۱۷۰۲۰۵
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۸
مگابایت
حجم

بی نیاز شدن از هر کلاس و کتاب و جزوه و ... :


 


با ما دیگر نیازی به هیچگونه مطالب آموزشی و یا هیچ کلاس و کتابی برای یادگیری زبان انگلیسی نخواهید داشت چرا که ماه ها برای ساخت این اپلیکیشن وقت صرف شده تا مجموعه قدرتمند و کاملی برای شما تهیه کنیم تا شما را از هر لحاظ برای یادگیری زبان انگلیسی بی نیاز کنیم.


 


توجه : به دلیل حجم بالای مطالب استفاده شده در این اپلیکیشن (فیلم، مکالمه صوتی، عکس،...) محتوای آموزشی برای استفاده در مرحله اول به صورت آنلاین بوده و پس از ذخیره بر روی گوشی، در استفاده های بعدی دیگر نیازی به اینترنت ندارند.


مناسب برای افرادی که وقت کافی برای رفتن به کلاس را ندارند:


اپلیکیشن استاد همراه آموزش زبان انگلیسی ،استاد قدرتمند همراه شماست که شما را از همه لحاظ برای یادگیری زبان انگلیسی آماده میکند و برای عزیزانی که وقت رفتن به کلاس را ندارند و یا میخواهند با کمترین هزینه به خوبی انگلیسی را یاد بگیرند و بخوانند و صحبت کنند  و درک کنند بهترین گزینه میباشد.


قابل استفاده برای هرشخصی با هر سطحی از زبان انگلیسی : 


همه افراد میتوانند از این اپلیکیشن استفاده کنند چرا که این برنامه قدرتمند هم برای افراد مبتدی که انگلیسی را بلد نیستند و میخواهند از ابتدا شروع کنند و هم افراد مسلط به زبان انگلیسی که میخواهند زبان خود را بیش از پیش تقویت کنند ساخته شده است.


استاد همراه آموزش زبان انگلیسی راه کار مناسبی برای افراد مختلف با سطح دانش زبان انگلیسی مختلف ارائه میدهد.به این صورت که ۶ سطح متفاوت(مبتدی ، متوسط۱ ، متوسط۲ ، پیشرفته ، فوق پیشرفته۱ ، فوق پیشرفته۲) را برای شما عزیزان در نظر گرفته تا شما بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید و اینکه همه افراد با هر سطحی از دانش زبان انگلیسی بتوانند از این برنامه استفاده کنند.


استفاده از جدیدترین متد آموزشی زبان انگلیسی به همراه فیلم و صوت :


این اپلیکیشن برای آموزش از برترین متد آموزشی انتشارات Longman استفاده میکند و شامل کتاب های Top notch میباشد که مطابق با مطالب هر Unit (درس) فیلم مربوط به آن و همچنین مطابق با مطالب هر صفحه از درس مکالمه های صوتی مربوط به همان صفحه را ارائه میدهد.


فیلم ها و مکالمه های صوتی طوری انتخاب شده اند که شما را قادر سازند تا با کمترین زمان بهترین نتیجه را برای مکالمه و درک صحبت های طرف مقابل بدست آورید.


مترجم هوشمند جملات از انگلیسی به فارسی و بالعکس :


یکی از امکانات فوق العاده این اپلیکیشن،مترجم هوشمند آن است که نه تنها کلمه بلکه توانایی  ترجمه هر جمله ای را نیز دارد و همچنین قابلیت ترجمه از انگلیسی به فارسی و برعکس را دارا میباشد.همچنین مترجم هوشمند میتواند کلمات و جملات انگلیسی مورد نیاز شما را تلفظ کند تا با نحوه دقیق تلفظ کلمات آشنا شوید.


شامل بخشی برای تمرین و یادگیری (Home Work) :


بخش جذاب دیگر این اپلیکیشن بخش Home Work (تمرین) آن است که شما پس از یادگیری درس میتوانید تمرین ها را برای آمادگی بیشتر خود انجام دهید.برای انجام تکالیف،ترجمه هوشمند در کنار شماست و هر آنچه را که متوجه نشدید ترجمه هوشمند برای شما معنی و تلفظ آن بخش را ارائه میدهد.


موزیک پلیر قدرتمند برای پخش مکالمات صوتی موجود در اپلیکیشن به صورت درس به درس و پشت سر هم :


بخش دیگر این برنامه لیست 100 ها مکالمه صوتی به همراه موزیک پلیر قدرتمند برای پخش همه مکالمه ها به صورت لیست شده بر اساس سطح و درس و صفحه، برای راحتی استفاده شما عزیزان به صورت مجزا به اپلیکیشن اضافه شد.


دیگه میتونید در هرجا و هر مکان به مکالمه ها گوش کنید حتی زمانی که گوشی را در جیب خود قرار میدهید،موزیک پلیر قدرتمند مکالمه های صوتی درس ها را به ترتیب برای شما پخش خواهد کرد .


فیلم های آموزشی و نمایش نحوه مکالمه در دنیای واقعی :


همچنین استاد همراه آموزش زبان انگلیسی برای شما فیلم های مرتبط با هر درس را آماده کرده تا بعد از یادگیری درس، فیلم ها را تماشا کنید و نحوه صحیح مکالمه در فضای واقعی را به خوبی درک کنید .


و همچنین بخش های جذاب دیگری هم در آپدیت های بعدی به برنامه اضافه خواهد شد.با نظرات خوبتون ما را در پیشرفت هرچه بیشتر و بهتر این برنامه یاری کنید.


جعبه لایتنر :


جعبه لایتنر یکی از محبوب ترین روش ها برای یادگیری کلمات و جملات فرار میباشد.


 


راهنمای خرید از بازار :


https://cafebazaar.ir/help

logo-enamad logo-samandehi