واژه شناسی پزشکی (اصول و مبانی)

واژه شناسی پزشکی (اصول و مبانی)

نسخهٔ ۴
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب
پزشکی
دسته‌بندی
۱۳ مگابایت
حجم
واژه شناسی پزشکی (اصول و مبانی)

واژه شناسی پزشکی (اصول و مبانی)

محمدرضا سلطانی زرندی
نسخهٔ ۴
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب
پزشکی
دسته‌بندی
۱۳ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

به نام آنکه جان را فکرت آموخت

بی شک فراگیری زبان انگلیسی برای ورود به دنیای علم، امری اجتناب ناپذیر است و این امر با گستردگی بیشتری بر علوم تخصصی سایه افکنده است؛ بدان گونه که فراگیری این علوم مستلزم اشراف بر واژگان بنیادی آنهاست. ازطرف دیگر، روند روبه رشد پیشرفت در علوم تخصصی به نوبه ی خود منجر به معرفی واژگان جدید به این عرصه می گردد.

به جرأت می توان اذعان داشت که ورود واژگان تخصصی نوظهور در علوم پزشکی به مراتب سرعت بسیار بالاتری نسبت به سایر علوم دارد چرا که با جسم و جان انسانها ارتباط مستقیم داشته و همواره محققان و دانشمندانی با هدف افزایش طول عمر و افزایش امید به زندگی سالم و مواردی اینچنین، در این وادی پای نهاده و بر حسب شرایط علمی و پژوهشی خود واژگانی را به این حوزه وارد نموده اند.

هر چند لزوم تسلط بر واژگان تخصصی پزشکی جهت علم آموزان و شاغلان این حرفه بر هیچ کس پوشیده نیست، اما گستردگی این واژگان و اصطلاحات، فراگیری تمام آنها را غیر ممکن ساخته است. لذا باید به دنبال فراگیری روش ها والگوهای شکل گیری آنها بود.

اینجانب محمدرضا سلطانی زرندی با در نظر گرفتن هدف فوق، کتاب (و به تبع آن نرم افزار) حاضر را با بهره گیری از تجارب بسیار در این حوزه و استفاده از منابع علمی کارآمد و به روز، به رشته ی تحریر درآورده ام. به طوری که میتواند به عنوان یکی از منابع تدریس زبان تخصصی جهت کلیه ی رشته های پزشکی، پیراپزشکی، پرستاری و مامایی معرفی گردد، اگرچه کارکنان شاغل در این حرفه ها نیز میتوانند به عنوان منبع مفیدی در جهت بازآموزی اصول و مبانی واژه شناسی پزشکی از آن بهره ی لازم را ببرند.

برای استفاده کامل و کاربردی از نرم افزار، توصیه می شود حتما PDF اصل کتاب را از داخل نرم افزار دانلود نمایید.

آدرس کتاب در کتابخانه ملی ایران:

http://opac.nlai.ir/opac-prod/bibliographic/3518805

نظرات کاربران - ۱۰ رأی
۴.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
م سلطانی زرندی
م سلطانی زرندی
۱۴۰۰/۰۱/۱۳
عالیه
Dr Masumi
Dr Masumi
۱۴۰۰/۰۱/۲۹
خوب
عباس
عباس
۱۴۰۰/۰۱/۱۵
سلام خیلی نرم افزار خوبیه .ممنون