جنون موتور کراس

جنون موتور کراس

نسخه ۱.۱
۱۰۰
نصب فعال
امتیازی
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

دیوانه برای موتور سواری یا ماجراهای عاشقانه؟

Motocross Madness 2D یک بازی سرگرم کننده ماجراجویی طراحی شده با بسیاری از چالش ها است. موتور سوار در مرگبارترین جاده ها مهارت های جنون آمیز موتور سواری خود را نشان می دهد .


نگران نباشید، اگر شما در سطح ابتدایی هستید، این بازی سطح یادگیرندگان و راهنمایی را دنبال می کند که به دنبال دستورالعمل هایی هستند که مطمئنا شما را به راحتی هدایت می کنند و شما در نهایت برای موتور سواری به خصوص سواری های پرماجرا علاقه خواهید داشت.
 کنترل های ناوبری بصری هستند و شما باید مراقب باشید که موتور خود را برای حفظ تعادل مناسب با سرعت و ترمز خود کنترل کنید.


به یاد داشته باشید که جاده بسیار خطرناک است با موانع بزرگ و افت شدید. با دقت حفظ تعادل موتورسیکلت خود را برای موفقیت سطوح کامل و سخت تر به دست بگیرید .
موتور سواری همیشه از  ورزش های جذاب و پرماجرا بوده است و بسیار سرگرم کننده است، زمانی که موتور سواری را در جاده های خشن انجام می دهید. چالش آن افزایش می یابد و آن را یک بازی هیجان انگیز می سازد. بنابراین آماده باشید برای مرگبار ترین و پرماجرا موتور سواری ورزشی .


برنامه را بلافاصله در تلفن خود دانلود کنید و هر زمان که بخواهید وارد هیجان و شور و نشاط شوید .

************************
سلام کن به ما
************************
ما دائما در تلاشیم تا بازی "Motocross Madness 2D" را برای شما بهتر و سرگرم کننده تر کنیم . ما برای حمایت از شما به پشتیبانی مداوم نیاز داریم. لطفا در صورت تمایل به ما برای هر گونه سوال / پیشنهادات / مشکلات به ما ایمیل بزنید یا حتی فقط سلام کنید. دوست داریم بیشتر از شما بشنویم. اگر از ویژگی های بازی Motocross Madness 2D لذت بردید، فراموش نکنید که ما را در این فروشگاه ارزیابی کنید.

logo-enamad logo-samandehi