پاسور شلم

نصب‌های فعال ۱۰۰٬۰۰۰+
حجم ۱۶٫۸ مگابایت
نسخه 1/22
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

سیستم عامل مورد نیاز اندروید 4.1 یا بالاتر


بازی شلم در میان بازیهای کارتی بعد از بازی حکم محبوبترین بازی در ایران است.


*توجه :


۱- امکان بازی دونفره یا آنلاین به هیچ عنوان وجود ندارد و حریف در بازی هوش مصنوعی می‌باشد.


۲- پرداخت مالی برنامه مربوط به تغییر درجه دشواری برنامه بوده و برنامه فاقد هرگونه پرداخت مالی و امکان شرط‌بندیست.این بازی دارای چهار سطح دشواری می باشد که در نسخه رایگان سه سطح آن بسته شده و سطح یک که باز است صرفاً جهت تست برنامه و صحت عملکرد آن بر روی گوشی های مختلف بوده و این سطح فاقد هرگونه هوش مصنوعی بوده و کاملا به صورت اتفاقی بازی می کند .  شما پس از اطمینان از صحت عملکرد برنامه بر روی گوشی خود در صورت تمایل می توانید از طریق خرید درون برنامه ای از داخل منوی درباره برنامه و دکمه خرید نسخه کامل و یا از طریق پیامی که هنگام شروع بازی دریافت می کنید ، اقدام به ارتقاء نسخه رایگان به نسخه کامل نموده و به سه سطح بعدی بازی دسترسی پیدا نما یید و از بازی با حریف باهوش خود لذت ببرید .
از آنجایی که احتمال عملکرد نادرست برنامه بر روی برخی از گوشی ها وجود دارد لطفا ابتدا برنامه را در حالت نسخه رایگان کاملا تست نموده و در صورت عملکرد درست و عدم توقف برنامه، اگر تمایل داشتید اقدام به خرید نسخه کامل فرمایید.

امکانات بازی  شامل انتخاب طرح کارتها و پشت کارتها ، طرح زمینه بازی ، سرعت انیمیشن ، انتخاب سختی بازی در ]چهار سطح  ، تغییر امتیاز نهایی بازی ، انتخاب احتساب یا عدم احتساب امتیاز منفی و قطع و وصل صدا و موزیک و انتخاب موزیک می باشد .

دیگر امکان این بازی توانایی انتخاب استفاده یا عدم استفاده از جوکرها در بازی و انتخاب حداکثر جمع امتیاز هردست بین 200 و 230 امتیاز در حالت بازی با جوکر می باشد که در حالت ٢٣٠ امتیازی ، به امتیاز هر کدام از کارتهای آس و جوکر ۵ امتیاز اضافه میشود.

علاوه برنمایش امتیاز دست جاری بر روی صفحه بازی ، امکان مشاهده جدول کامل امتیازات اخذ شده هر تیم در هر دست با استفاده از تابلوی امتیازات میسر است .

امکان مشاهده مجدد کارتهای برد آخرین دست با لمس پشت آخرین دست برده شده میسر است.


امکان انتخاب شیوه انداختن کارت از بین سه شیوه متفاوت


لطفا جهت بهبود برنامه و رفع مشکلات و باگهای آن خواهشمند است گزارش اشکالات را از طریق ایمیل ارسال فرمایید.
از همکاری و شکیبایی دوستان نهایت تشکر را داریم.

تغییرات آخرین نسخه

بهبود در امتیاز خوانی

بهبود هوش مصنوعی در سطح 4 بازی

بهبود جزئی در گرافیک و چیدمان کارتها

اضافه شدن گزینه بُرِ شلمی در تنظیمات

اضافه شدن امکان انتخاب عدم نمایش امتیاز دست جاری در صفحه بازی

اضافه شدن گزینه مرده خوری ممنوع در تنظیمات

رفع برخی از باگهای بازی

دسترسی‌ها

  • کنترل لرزش
  • پرداخت از طریق بازار