پاسور هفت خبیث

پاسور هفت خبیث

نسخه ۱.۱.۶
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
خانوادگی
دسته
۲۴
مگابایت
حجم

این بازی به فارسی هفت خبیث یا هفت کثیف گفته می شود و به انگلیسی (UNO) نام دارد. این بازی بسیار سرگرم کننده است و در نقاط مختلف دنیا بازی می شود ، در ایران نیز طرفداران زیادی دارد. قوانین بازی در مناطق مختلف تا حدودی متفاوت است و معمولاً در جمع های دو تا هفت نفره بازی می شود. در نسخه موجود تعداد بازیکنان از دو تا شش نفر قابل تنظیم است که یک نفر آن شما و ما بقی هوش مصنوعی گوشی هستند. از تعداد پنج نفر به بالا برای جذابیت بازی معمولاً از دو دسته کارت استفاده می شود.

*توجه :

۱- امکان بازی دونفره یا آنلاین به هیچ عنوان وجود ندارد و حریف در بازی هوش مصنوعی می‌باشد.

۲- پرداخت مالی برنامه مربوط  به رفع محدودیت بازی بوده و برنامه فاقد هرگونه پرداخت مالی و امکان شرط‌بندیست.


این بازی در نسخه رایگان دارای تبلیغات درون برنامه ای بوده و علاوه برآن تنها سطح یک (آزمایشی) بازی که بردن از آن خیلی راحت است فعال می باشد، نسخه رایگان صرفاً جهت تست برنامه و صحت عملکرد آن بر روی گوشی های مختلف است و  شما پس از اطمینان از صحت عملکرد بازی بر روی گوشی خود جهت حذف تبلیغات درون برنامه ای و امکان استفاده از سطح هوشمند بازی، در صورت تمایل می توانید از طریق خرید درون برنامه ای از داخل منوی درباره برنامه و دکمه خرید نسخه کامل و یا از طریق پیامی که هنگام شروع بازی دریافت می کنید ، اقدام به ارتقاء نسخه رایگان به نسخه کامل نموده و از بازی بدون تبلیغات درون برنامه ای و هوشمند خود لذت ببرید .
از آنجایی که احتمال عملکرد نادرست برنامه بر روی برخی از گوشی ها وجود دارد لطفاً ابتدا برنامه را در حالت نسخه رایگان کاملاً تست نموده و در صورت عملکرد درست و عدم توقف برنامه، اگر تمایل داشتید اقدام به خرید نسخه کامل فرمایید.


امکانات بازی  شامل انتخاب طرح کارتها و پشت کارتها ، طرح زمینه بازی ، سرعت انیمیشن ، انتخاب تعداد حریفهای هوش مصنوعی از 1 تا 5 ، تغییر امتیاز نهایی بازی ،  امکان مشاهده جدول امتیازات در حین بازی ، قطع و وصل صدا و موزیک و انتخاب موزیک می باشد .

جهت بهبود برنامه و رفع مشکلات و باگهای آن خواهشمند است گزارش اشکالات را از طریق ایمیل ارسال فرمایید.
از همکاری و شکیبایی دوستان نهایت تشکر را دارم.logo-enamad logo-samandehi