پاسور هفت خبیث

پاسور هفت خبیث

Version ۱.۲.۰
In-app Purchases
نصب +۱۰۰ هزار
Category تفننی
Size ۲۵ مگابایت
Last Update ۷ آبان ۱۴۰۱
پاسور هفت خبیث

پاسور هفت خبیث

محسنی
Version ۱.۲.۰
In-app Purchases
نصب +۱۰۰ هزار
Category تفننی
Size ۲۵ مگابایت
Last Update ۷ آبان ۱۴۰۱
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

این بازی به فارسی هفت خبیث یا هفت کثیف گفته می شود و به انگلیسی (UNO) نام دارد. این بازی بسیار سرگرم کننده است و در نقاط مختلف دنیا بازی می شود ، در ایران نیز طرفداران زیادی دارد. قوانین بازی در مناطق مختلف تا حدودی متفاوت است و معمولاً در جمع های دو تا هفت نفره بازی می شود. در نسخه موجود تعداد بازیکنان از دو تا شش نفر قابل تنظیم است که یک نفر آن شما و ما بقی هوش مصنوعی گوشی هستند. از تعداد پنج نفر به بالا برای جذابیت بازی معمولاً از دو دسته کارت استفاده می شود.

*توجه :

۱- امکان بازی دونفره یا آنلاین به هیچ عنوان وجود ندارد و حریف در بازی هوش مصنوعی می‌باشد.

۲- پرداخت مالی برنامه مربوط  به رفع محدودیت بازی بوده و برنامه فاقد هرگونه پرداخت مالی و امکان شرط‌بندیست.


این بازی در نسخه رایگان دارای تبلیغات درون برنامه ای بوده و علاوه برآن تنها سطح یک (آزمایشی) بازی که بردن از آن خیلی راحت است فعال می باشد، نسخه رایگان صرفاً جهت تست برنامه و صحت عملکرد آن بر روی گوشی های مختلف است و  شما پس از اطمینان از صحت عملکرد بازی بر روی گوشی خود جهت حذف تبلیغات درون برنامه ای و امکان استفاده از سطح هوشمند بازی، در صورت تمایل می توانید از طریق خرید درون برنامه ای از داخل منوی درباره برنامه و دکمه خرید نسخه کامل و یا از طریق پیامی که هنگام شروع بازی دریافت می کنید ، اقدام به ارتقاء نسخه رایگان به نسخه کامل نموده و از بازی بدون تبلیغات درون برنامه ای و هوشمند خود لذت ببرید .
از آنجایی که احتمال عملکرد نادرست برنامه بر روی برخی از گوشی ها وجود دارد لطفاً ابتدا برنامه را در حالت نسخه رایگان کاملاً تست نموده و در صورت عملکرد درست و عدم توقف برنامه، اگر تمایل داشتید اقدام به خرید نسخه کامل فرمایید.


امکانات بازی  شامل انتخاب طرح کارتها و پشت کارتها ، طرح زمینه بازی ، سرعت انیمیشن ، انتخاب تعداد حریفهای هوش مصنوعی از 1 تا 5 ، تغییر امتیاز نهایی بازی ،  امکان مشاهده جدول امتیازات در حین بازی ، قطع و وصل صدا و موزیک و انتخاب موزیک می باشد .

جهت بهبود برنامه و رفع مشکلات و باگهای آن خواهشمند است گزارش اشکالات را از طریق ایمیل ارسال فرمایید.
از همکاری و شکیبایی دوستان نهایت تشکر را دارم.User Reviews - ۳۳۹ Rates
4.1 from 5
5
4
3
2
1
نفس
نفس
۱۴۰۱/۱۰/۰۱
سلام و ممنون بخاطر ساخت این بازی جذاب و پر چالش فقط ای کاش یجوری طراحی میشد که بشه به صورت آنلاین و زنده با افراد دیگه بازی کرد نه با کامپیوتر
mamad
mamad
۱۴۰۱/۰۸/۲۱
بازیه خوبیه ولی قیمت نسخه اصلی رو یکم بیارین پایین تر
رامین
رامین
۱۴۰۱/۰۸/۲۶
بازی جذابیه ولی من نمیتونم نسخه اصلی رو بخرم لطفا لطفا راهنمایی کنین میزنه خرید با شکست مواجه شد