RaySurvey

RaySurvey

نسخهٔ ۳.۱.۰
+۵ هزار
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۵۵ مگابایت
حجم
RaySurvey

RaySurvey

مکان پرداز رایمند
نسخهٔ ۳.۱.۰
+۵ هزار
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۵۵ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

شرکت دانش‌بنیان مکان‌پرداز رایمند، اولین و بزرگترین تولید کننده تجهیزاتGNSS در غرب آسیا، فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید گیرنده‌های GNSS نقشه‌برداری از سال 1389 آغاز کرده و تا کنون با تولید محصولات متنوع نظیر

گیرنده‌های مرجع iRNet و iRNetII، گیرنده­های نقشه­ برداري سری iRo، iRoPro، iRoProII و سری RayMax-Basic، Raymax-Pro، Raymax-Ultimate

پاسخگوی نیاز کاربران در انواع فعالیت‌های مرتبط با نقشه برداری نظیر کاداستر، تهیه نقشه‌های UTM و توپوگرافی، طرح هادی روستاها، راه‌سازی، سدسازی و... بوده‌است.

 طراحی و توسعه نرم‌افزار RaySurvey جهت برقراری ارتباط بین انواع گیرنده‌های این شرکت با کنترلرهای دارای سیستم عامل اندروید، یکی دیگر از خدمات این شرکت به کاربران خود می‌باشد.

 طراحی کاربرپسندِ این نرم‌افزار باعث شده تا انواع فعالیت‌های نقشه‌برداری نظیر برداشت، پیاده‌سازی، COGOو ترسیم هندسی در محیط نرم‌افزار با کمترین پیچیدگی قابل انجام باشد.


امکان تعیین موقعیت نقاط بصورت آنی، استاتیک، و استاتیک-کینماتیک با دقت بالا و حداکثر قابلیت اعتمادپذیری با استفاده از این نرم‌افزار در چارچوب‌های محلی و جهانی به کاربر امکان می دهد تا در هرنقطه از جهان، بدون نیاز به هیچ ابزار کمکی اضافه ای موقعیت نقاط را تعیین نماید.


پشتیبانی از فرمت‌های متنوع ورودی و خروجی داده توسط نرم‌افزار RaySurvey، باعث افزایش راحتی کاربر در آماده سازی داده ها قبل و بعد از هر پروژه بوده و وجود ابزارهای ترسیم و محاسبه متنوع تعبیه شده در نرم‌افزار، نوید دهنده افزایش سرعت پروژه خواهد بود.

ویژگی اصلی نسخه جدید نرم‌افزار RaySurvey، ایجاد احساس رضایت بیشتر از یک تجربه کاربری راحت و ایده‌آل بوده و شاخص‌ترین قابلیت آن، امکان برداشت و پیاده‌سازی نقاط با بالاترین قابلیت اطمینان است.

RaySurvey کامل‌تر از همیشه.

نظرات کاربران - ۸۶ رأی
۴.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۱/۰۵/۲۰
لطفا امکان بارگزاری نقشه با فرمت dwgرو اضافه کنید چون مهندسین نقشه بردار بیشترشون با سیویل تری دی کار میکنن و با این فرمت نقشه وارد نمیشه و مجبور میشیم با فرمت dxf سیو کنیم لطفا اینو درست کنید
رسول ملک رییسی
رسول ملک رییسی
۱۴۰۱/۰۴/۱۳
عالی فوق العاده خوب
زینب رستمی
زینب رستمی
۱۴۰۱/۰۱/۳۱
عالی