قوانين معاملات(مناقصه،مزايده و ...)

قوانين معاملات(مناقصه،مزايده و ...)

نسخه V۴.۵.۹
+۱ هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

سلام خدمت خوانندگان و استفاده كنندگان از كافه بازار

متاسفانه تا كنون برنامه جامعي به جهت در دسترس قرار دادن قوانين مرتبط با مناقصه ، مزايده و يا مرتبط با معاملات خرد و كلان  تهيه نشده و يا اگر تهيه شده در دستگاه همراه قابل استفاده نبوده است . با اين انديشه كه افراد علاقمند و مرتبط با اين قوانين خصوصاً كميسيون معاملات ، كميته هاي فني بازرگاني و امور حقوقي و قراردادها ، منبع سهل الوصولي داشته باشند اپليكيشن مذكور طراحي و تدوين گرديد . قابل توجه اینکه این برنامه برای اولین بار در ایران تهیه شده است و ادامه ،تکمیل و حتی تهیه نرم افزارهای مشابه منوط به حمایت شما عزیزان خواهد بود.

به واقع نرم افزار معاملات  با هدف ارتقاء معلومات  ، دسترسي ساده تر به قوانين و هم افزايي در همين زمينه  راه اندازي گرديده است .بخش عمده اي از قوانين و موارد مندرج در اين نرم افزار به صورت آفلاين تعبيه گرديده است ليكن در مواردي كه حجم قوانين اجازه نمي دهد به سايتي كه بازهم به همين جهت طراحي گرديده  متصل مي شود . عزيزان مي توانند قوانين مذكور را در همان صفحه به صورت PDF دانلود نمايند و براي هميشه در گوشي خود ذخيره نمايند.

از شما خواهشمنديم در كنار ما باشيد و با به اشتراك گزاري معلومات خود به واسطه صفحات گفتگو و انجمن ، از تجارب ديگران در اين زمينه نيز استفاده نماييد.

منابع اپلیکیشن :

1- قوانین حاکمه و مصوب مجلس شورای اسلامی ایران

2- قوانین مصوب هیات وزیران

3- بخشنامه های مرتبط با مناقصه ، مزایده و قراردادهای دولتی و خصوصی

4- نظرات اصلاحی و یا لوایح ترمیم مجلس و هیات وزیران در خصوص قوانین اصلی


نظرات کاربران

عطا
۱۳۹۸/۰۷/۱۱
بسیار عالی
sajad dadsetan
۱۳۹۷/۰۲/۱۷
واقعا کارا و بدرد بخور هست پیشنهاد میشه که نمونه فرم های مورد استفاده رو نیز اضافه کنید
عالی
۱۳۹۵/۱۱/۲۰
بسيار بسيار برنامه ی خوبی
Ali
۱۳۹۵/۱۱/۱۹
با سلام . کاملترین برنامه ایه که در این زمینه دیده ام . احسنت به شما و تشکر هروقت بیکار میشم می یام و قوانین رو مرور می کنم . عالیه