بانک مشاغل و مناقصه،مزایده پاکت

بانک مشاغل و مناقصه،مزایده پاکت

نسخه ۱.۰.۲
+۱۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۵
مگابایت
حجم

کاربر گرامی :


با توجه به هزینه بالای تبلیغات،استخدام بازاریاب و وجود دلالهای کسب و کار مارا بر آن داشت که با طراحی بانک مشاغل آزاد و نرم افزاری جهت ایجاد ارتباط مستقیم بین کارفرما و پیمانکار یا خریدار و فروشنده به مشاغل مختلف جهت معرفی و موفقیت یاری رسانیم


در نرم افزار پس تعیین زمینه کاری خود  هر درخواستی در سراسر کشور در همان زمینه به شما نمایش داده خواهد شد. به عنوان مثال (نقاشی،رنگ فروشی،لوازم یدکی و...)


دقت داشته باشید تا زمان ثبت نکردن فروشگاه خدمات شما نمایش داده نخواهد شد و مشخصات پروفایل تنها برای شرکت در مناقصه است.


این نرم افزار با برگزاری مناقصه،مزایده و استعلام خرید بین کارفرما،پیمانکار و فروشنده  جهت انتخاب بهترین پیمانکار و کمترین قیمت کاربران را یاری خواهد رساند.


نرم افزار پاکت جهت ثبت پروژه های خصوصی،دولتی و استعلام خرید از سوی کارفرما یا خریدار و ثبت پیشنهاد و ارسال مشخصات از پیمانکار یا فروشگاه طراحی شده و شما میتوانید کلیه خریدها و خدمات پروژه های خود را در نرم افزار ثبت نمایید و پس از تعیین زمان مقرر نسبت به انتخاب بهترین پیمانکار یا فروشنده اقدام نمایید.


عدم نیاز به بازاریابی و تبلیغات گسترده


حذف دلالهای کسب و کار


انتخاب کمترین قیمت پیشنهادی یا بهترین پیمانکار


پایین آمدن هزینه تمام شده پروژه های مختلف و خرید اقلام مختلف


از نمونه مزایای این طرح میباشد.


بیش از دو ماه جهت رفع باگ و ایرادات نرم افزار تلاش شده اما لطفا در صورت مشاهده ایرادات با اطلاع رسانی مارا در رفع و بهبود نرم افزار یاری رسانید.


نرم افزاری که پیش رو دارید برای اولین بار در ایران منتشر و حاصل 13 ماه تلاش تیم پاکت در زمینه کسب و کار مشاغل آزاد جهت از بین بردن هزینه های تبلیغ و بازاریابی طراحی شده و کلیه مراحل ثبت اختراع و مجوزهای انفورماتیک جهت جلوگیری از سوء استفاده احتمالی را طی نموده.


نرم افزار برای مدت یک ماه به طور آزمایشی منتشر شده خواهشمندیم در صورت وجود ایراد یا مشکل مارا مطلع نمایید.

logo-enamad logo-samandehi