دادپرس - وکیل و مشاور حقوقی

دادپرس - وکیل و مشاور حقوقی

نسخهٔ ۲.۵.۵ - ۲۰۰۷۱۶
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ تیر ۱۳۹۹
دادپرس - وکیل و مشاور حقوقی

دادپرس - وکیل و مشاور حقوقی

دادپرس
نسخهٔ ۲.۵.۵ - ۲۰۰۷۱۶
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۱۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ تیر ۱۳۹۹
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر


به نام دادآفرین یکتا

اپلیکشن حاضر با عنوان « دادپُرس » که در حقیقت یک نوع دفتر وکالت مجازی محسوب می شود و محتوای تولید شده در آن از قبیل طول و عرض جغرافیایی و تعیین نقشه مسیریابی دادگاهها و مراجع قضایی ، نکات و مطالب حقوقی ، ویدئوهای آموزشی و... حاصل مدتها تلاش اینجانب ناصر نصیری فیروز با کمک برخی از همکاران بوده است و در برخی موارد که از اثر دیگری استفاده شده است ، مانند یک کار پژوهشی ، مشخصات صاحب اثر در محتوا بیان شده است .

به دلیل بهره جستن از وکلای باسواد و با تجربه کافی و توسعه ی برخی خدمات رایگان و تولید محتوا ، صرفا مشاوره آنلاین مستلزم پرداخت هزینه و پرداخت درون برنامه ای می باشد و بقیه خدمات از قبیل مشاوره آفلاین و... کاملا رایگان می باشد ؛ به طور کلی خدمات دادپُرس به شرح ذیل می باشد:

1 ) سرویس مشاوره : در این قسمت دو خدمت « غیر حضوری » و « حضوری » قراردارد که هرکدام خدمات متنوعی را در بر دارد

1-1) سرویس مشاوره غیر حضوری :

1-1-1) مشاوره متنی آفلاین ( که امکان ارسال فایل اعم از تصاویر ، صوت و....در کنار متن وجود دارد ) که نهایتا ظرف همان روز به سوال شما پاسخ داده می شود 

2-1-1)مشاوره متنی آنلاین : در این قسمت با برنامه ریزی که با وکلای متخصص و متعهد انجام شده است ساعاتی برای آنلاین بودن وکلا مشخص شده است که در همان زمان به سوال شما پاسخ داده می شود .

3-1-1)نگارش دادخواست : پس از اینکه چکیده اختلاف یا پیش نویس قرارداد خود با دیگران از طریق اپلیکشن به همراه مدارک و مستندات ارسال می کنید ؛ موضوع به یکی از وکلای متخصص دادپُرس در آن حوزه ، ارجاع می شود و پس از بررسی و تماس باشما ، دادخواست ، شکوائیه ، لایحه یا قرارداد مستدل و حقوقی از طریق اپلیکشن برای شما ارسال می شود 

4-1-1)نگارش شکوائیه

5-1-1)نگارش لایحه

6-1-1)نگارش قرارداد

7-1-1) مشاوره تلفنی  : در ساعت های مشخص شده که در اپلیکشن درج شده است می توانید مشاوره تلفنی رایگان با وکلای دادپُرس داشته باشید

8-1-1) مشاوره با تلفن هوشمند : در این نوع مشاوره تخصصی ، مبلغی از صورت حساب تلفن شما ، بابت مشاوره به صورت دقیقه ای کسر می شود .

2-1) سرویس تعیین وقت مشاوره حضوری :

1-2-1) درخواست وقت مشاوره حضوری رایگان : از طریق اپلیکشن ، در مورد موضوع خاص ، ملاقات حضوری با وکلای متخصص را درخواست کنید که پس از بررسی و تعیین وکیل متخصص در آن حوزه ، زمان و مکان ملاقات و نام وکیل از طریق اپلیکشن به شما اعلام می شود .

2-2-1) درخواست جلسه تمرینی دادگاه : جلسه ی تمرینی دادگاه یکی از ابتکارات گروه دادپُرس می باشد که در این فرایند ، وقت خاصی برای شما که جلسه ی دادگاهی را در پیش دارید تعیین می شود و در آن جلسه سه وکیل یا حقوقدان حاضر می شوند و یکی نقش قاضی ، دیگر نقش وکیل طرف مقابل و نفر سوم نقش وکیل شمار را ایفامی کند

2) قوانین ، اخبار، نکات، کتب و جزوات حقوقی :

1-2) قوانین موضوعه کشور : در این قسمت تمامی قوانی حقوقی ، کیفری ، ثبتی و... در اپلیکشن آمده است و به زودی شرح مواد قانونی نیز در ذیل آن خواهد آمد

2-2) اخبار حقوقی : خبر های مهم که درخصوص مسائل حقوقی وجود دارد به همراه تصاویر یا ویدئو های مرتبط قابل رویت است .

3-2) نکات حقوقی : شما می توانید با وارد شدن در این قسمت به نکات مهمی در خصوص مسائل کاربردی مانند « صدور چک » ؛ « خرید خودرو »  و.... با متنی روان ، حقوقی و قابل فهم دسترسی پیدا کنید .

4-2) کتب و جزوات حقوقی : می توانید کتب و جزوات حقوقی را با نام و مشخصات صاحب اثر دانلود کنید.

3) راهنمای تحصیلی و شغلی حقوق : دانشجویان و متقاضیان آزمون های حقوقی می توانند با ورود در این قسمت با رشته های متعدد حقوقی و نحوه جذب در آن رشته ها و همچنین شرایط و ضوابط قبولی در آزمون های حقوقی آشنا شوند .

4) وبسایت ها و آدرس ها : می توانید آدرس مراجع قضایی ، کلانتری ها ، شوراهای حل اختلاف ، ادارات ثبت املاک و اسناد و ثبت احوال ، دفاتر خدمات قضایی ادارات کار و تامین اجتماعی را به تفکیک هر شهر از طریق جستجوی ساده یا پیشرفته ، حتی می توانید با کلیک بر روی نقشه ، از طریق اپلیکشن های مسیریابی یا تاکسی های آنلاین به مقصد مورد نظر دست دسترسی پیدا کنید .

5) ویدئو های آموزشی و وبینار : در قسمت ویدئو ها ، دسته بندی دقیقی از ویدئو ها که توسط وکلای دادپُرس تهیه شده ارائه می شود و به تدریج تعداد ویدئو ها افزایش می یابد .

محتوای دادپُرس به تدریج  تکمیل خواهد شد و مسئولیت محتوا و رعایت حق تالیف با اینجانب می باشد.

به امید آینده ای بهتر برای همه - ناصر نصیری فیروز


نظرات کاربران - ۱۱۷ رأی
۴.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
حمزه
حمزه
۱۴۰۰/۰۹/۲۸
بسیار سایت و برنامه عالی و بی نظیر ممنونم از تنظیم کننده و برنامه نویس های این برنامه عالی که تمام زحمات خودشون تمام و کمال برای هر چه بهتر شدن به کار بردن.. تشکر و قدردانی مینمایم
نیما
نیما
۱۴۰۰/۱۱/۲۳
مفید کاربری
حسین
حسین
۱۴۰۰/۱۱/۲۲
درودبرشما عالی