هزینه ساختمان

هزینه ساختمان

نسخهٔ ۱.۳.۵
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰ هزار
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۵ مگابایت
حجم
هزینه ساختمان

هزینه ساختمان

پرهام کد
نسخهٔ ۱.۳.۵
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰ هزار
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۵ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

این نرم افزار با دریافت مشخصات ساختمان شما هزینه های بخش های مختلف عملیات ساخت  و مصالح مورد نیاز هر بخش رو با استفاده از قیمت های روز براتون بصورت تخمینی محاسبه میکنه.    


قبل از شروع عملیات ساخت به کمک این نرم افزار میتونید برآوردی از هزینه های مورد نیاز برای ساخت داشته باشید و خوبیش اینه که میدونید در هر بخش از عملیات ساخت حدودا چقدر باید هزینه کنید و چه مقدار مصالح نیاز دارید. همچنین هزینه کلی ساخت ساختمان هم برای شما محاسبه میشه.

توجه : در رابطه با قیمتها با توجه به ابهام بخشی از کاربران لازم به ذکر است قیمتها باید در ابتدای نصب برنامه، به روز نیست و باید از قسمت مربوط به قیمتها  به روز رسانی گردد یا در صورت اطلاع از قیمتها میتونید به صورت دستی قیمتها را وارد کرده و ذخیره کنید. محاسبات با استفاده از قیمتهای این قسمت انجام میگردد.

همچنین در صورت تغییرات چشمگیر تو قیمتها بسته آپدیت قیمتها برای دانلود قرار گرفته و به کابر اطلاع داده میشه که میتونید بوسیله اون همه قیمتها رو یکجا بروز کنید.


همچنین نرم افزار قسمتی برای راهنمایی مراحل ساخت داره که ترتیب انجام مراحل ساخت بنا به خوبی توضیح داده شده که باعث انجام حرفه ای و اصولی عملیات ساختمان میشه. همینطور ضوابط شهرداری در بخش ساختمان که دونستن اون برای هر کسی ضروریه تو قسمت جداگانه ای آورده شده که مطالب  این بخشها در بروزرسانی های بعدی کامل تر هم خواهند شد.

امکانات نرم افزار :

• محاسبه هزینه ساخت کلی تخمینی ساختمان های اسکلت بتنی.

• محاسبه هزینه هربخش از ساختمان.

• محاسبه مصالح تخمینی مورد نیاز برای هر بخش .

• قیمت های به روز مصالح و خدمات مورد استفاده در ساختمان .

• راهنمای مراحل ساخت ساختمان های اسکلت بتنی .

• نکات ساخت و تجارب ارزشمند افراد مجرب در زمینه ساختمان که کمک فراوانی به ساخت اصولی و صرفه جویی در هزینه ها و زمان ساخت خواهد کرد. این بخش به زودی به نرم افزار اضافه می گردد.

• قوانین شهرداری شامل ضوابط شهرداری مربوط به ساختمان سازی است که اطلاع از آنها برای اشخاصی که می خواهند اقدام به ساخت بنایی نمایند ضروری به نظر می رسد. این بخش در به روز رسانی های بعدی کامل تر خواهد شد.

از پیشنهادات و انتقادات کاربران محترم  برای بهتر شدن برنامه استقبال می گردد.

لطفا در صورت داشتن ابهام یا سوال یا مشکل با راه های ارتباطی از قسمت درباره با ما تماس بگیرید و در صورت حل نشدن مشکل در قسمت نظرات مطرح بفرمایید.

کلید واژه ها : هزینه ساخت - قیمت مصالح - هزینه ساختمان - ساختمان - مصالح - ساخت بنا - آپارتمان

 

 

نظرات کاربران - ۱۶۶ رأی
۳.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ساسان
ساسان
۱۴۰۰/۱۰/۰۸
قیمتها بروز نیست
İsmail
İsmail
۱۴۰۰/۱۰/۲۳
سلام وقتتون بخیر. حدود دو ماه هست که بعد از دادن مشخصات ساختمان وقتی محاسبه هزینه ها رو میزنم پیام "اشکال در مشخصات ورودی کاربری بعضی از طبقات مشخص نشده است. بعضی از بخش ها قابل محاسبه نخواهد بود" را نمایش میده و برخی محاسبات ناقص اند. از طرفی جایی برای وارد کردن کاربری طبقات ساختمان وجود ندار
ek
ek
۱۴۰۰/۱۱/۱۴
به روز ترین قیمت موجود مال چه تاریخیه ؟