هزینه ساختمان

هزینه ساختمان

نسخهٔ ۱.۳.۵
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ شهریور ۱۴۰۲
هزینه ساختمان

هزینه ساختمان

پرهام کد
نسخهٔ ۱.۳.۵
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۶ شهریور ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

این نرم افزار با دریافت مشخصات ساختمان شما هزینه های بخش های مختلف عملیات ساخت  و مصالح مورد نیاز هر بخش رو با استفاده از قیمت های روز براتون بصورت تخمینی محاسبه میکنه.    


قبل از شروع عملیات ساخت به کمک این نرم افزار میتونید برآوردی از هزینه های مورد نیاز برای ساخت داشته باشید و خوبیش اینه که میدونید در هر بخش از عملیات ساخت حدودا چقدر باید هزینه کنید و چه مقدار مصالح نیاز دارید. همچنین هزینه کلی ساخت ساختمان هم برای شما محاسبه میشه.

توجه : در رابطه با قیمتها با توجه به ابهام بخشی از کاربران لازم به ذکر است قیمتها باید در ابتدای نصب برنامه، به روز نیست و باید از قسمت مربوط به قیمتها  به روز رسانی گردد یا در صورت اطلاع از قیمتها میتونید به صورت دستی قیمتها را وارد کرده و ذخیره کنید. محاسبات با استفاده از قیمتهای این قسمت انجام میگردد.

همچنین در صورت تغییرات چشمگیر تو قیمتها بسته آپدیت قیمتها برای دانلود قرار گرفته و به کابر اطلاع داده میشه که میتونید بوسیله اون همه قیمتها رو یکجا بروز کنید.


همچنین نرم افزار قسمتی برای راهنمایی مراحل ساخت داره که ترتیب انجام مراحل ساخت بنا به خوبی توضیح داده شده که باعث انجام حرفه ای و اصولی عملیات ساختمان میشه. همینطور ضوابط شهرداری در بخش ساختمان که دونستن اون برای هر کسی ضروریه تو قسمت جداگانه ای آورده شده که مطالب  این بخشها در بروزرسانی های بعدی کامل تر هم خواهند شد.

امکانات نرم افزار :

• محاسبه هزینه ساخت کلی تخمینی ساختمان های اسکلت بتنی.

• محاسبه هزینه هربخش از ساختمان.

• محاسبه مصالح تخمینی مورد نیاز برای هر بخش .

• قیمت های به روز مصالح و خدمات مورد استفاده در ساختمان .

• راهنمای مراحل ساخت ساختمان های اسکلت بتنی .

• نکات ساخت و تجارب ارزشمند افراد مجرب در زمینه ساختمان که کمک فراوانی به ساخت اصولی و صرفه جویی در هزینه ها و زمان ساخت خواهد کرد. این بخش به زودی به نرم افزار اضافه می گردد.

• قوانین شهرداری شامل ضوابط شهرداری مربوط به ساختمان سازی است که اطلاع از آنها برای اشخاصی که می خواهند اقدام به ساخت بنایی نمایند ضروری به نظر می رسد. این بخش در به روز رسانی های بعدی کامل تر خواهد شد.

از پیشنهادات و انتقادات کاربران محترم  برای بهتر شدن برنامه استقبال می گردد.

لطفا در صورت داشتن ابهام یا سوال یا مشکل با راه های ارتباطی از قسمت درباره با ما تماس بگیرید و در صورت حل نشدن مشکل در قسمت نظرات مطرح بفرمایید.

کلید واژه ها : هزینه ساخت - قیمت مصالح - هزینه ساختمان - ساختمان - مصالح - ساخت بنا - آپارتمان

 

 

نظرات کاربران - ۲۳۵ رأی
۳.۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
saman
saman
۱۴۰۲/۰۸/۱۷
سلام جناب مهندس وقتتون بخیر،تشکر از زحماتتون برای نرم افزار خوبتون،یه انتقاد دارم در مورد اینکه چرا هزینه جواز و حق الزحمه ناظرین و مجری و ... رو توی هزینه ها لحاظ نکردین
امیر علی
امیر علی
۱۴۰۲/۰۷/۰۶
من برنامه قبلاً خریداری کردم دوباره نصب کردم دوباره ازم پول میخواد چیکار کنم
مردانی
مردانی
۱۴۰۲/۰۶/۲۸
قیمت میلگرد اشتباه وارد شده 233